Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.347
Cevap
43
Favori
140.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S4'den sonra cok gereksiz bi secim olmus.A5 sadece goruntusu ve kalitesi var bunlarin disinda donanimsal olarak S4un baya altinda bir model..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün henüz kargoda kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım
    S4 ten sonra bence de +level olmadı ancak s6 edge nin fiyatı 1500tl ye düşene kadar ömrüm olursa bununla devam etmek istiyorum.Bu modeli tercih etmemin en büyük nedeni 5inch ekranın bu kadar ince ve kibar bir samsung kasada olmasıydı ve tabii fiyatı da bütçem için uygun olunca 2 senelik s4 ü de güzel bir fiyata satınca bundan iyisi çinde kayısı oldu
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    donanım çokta önemli değil benim için,oyun oynamam yaptığım iş resim çekme,whatsapp,twitter,facebook,sms,konuşma,yandex navi,ibb..müzik bile dinlemem başka da yaptığım birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

Ürün henüz kargoda kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım
    S4 ten sonra bence de +level olmadı ancak s6 edge nin fiyatı 1500tl ye düşene kadar ömrüm olursa bununla devam etmek istiyorum.Bu modeli tercih etmemin en büyük nedeni 5inch ekranın bu kadar ince ve kibar bir samsung kasada olmasıydı ve tabii fiyatı da bütçem için uygun olunca 2 senelik s4 ü de güzel bir fiyata satınca bundan iyisi çinde kayısı oldu

geneli memnun kullananların, umarım sende memnun kalırsın, senden sonra da ben alırım... :) gereksiz pahalı s6 ve türevleri, Dubai de vs fiyatlara bakınca ülkemiz de o kadar yüksek fiyatlara alınmasının çok mantıksız olduğunu anlıyor insan...

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kardeşim.Bir telefona 2000-2500tl veremem.Çok param olsa belki veririm ancak bu şartlarda veremem.Bunlar da benim işimi fazlasıyla görüyor,gösteriş olsun diye Ip6 taşıyamam.Benim bakış açım bu, başkasına da diiyecek bir sözüm olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

Aynen öyle kardeşim.Bir telefona 2000-2500tl veremem.Çok param olsa belki veririm ancak bu şartlarda veremem.Bunlar da benim işimi fazlasıyla görüyor,gösteriş olsun diye Ip6 taşıyamam.Benim bakış açım bu, başkasına da diiyecek bir sözüm olmaz

çok doğru hocam, kullanım amacım benimde aynı olacak bahsettiğin gibi, gözlemlerini bekliyorum, hayırlı olsun bu arada...
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim Allah razı olsun...
  • ekal E kullanıcısına yanıt
    Yuo tube de izlediğim video da oto ile usb bellek bağlıyor du ama bizim A5 ler olmuyor bir püf noktasını bilen varmı

• Teknosa indirimde şuan 1259 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazz41 -- 17 Ekim 2015; 12:55:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazz41

Teknosa indirimde şuan 1259 tl

Pahalı, bir ara gece indiriminde teknosda 1099 TL e düşmüştü. Artık bu snapdragon 410 lu cihazın fiyatının dusmesi lazım. 700-800 TL snapdrogon 410 lu cihazlar hadi bunun kasası metal diyelim 1000 TL olsun. (Gerçi Huawei G7 de metal kasa + snap 410 ve 880 TL , Lenovo S90 metal kasa +snap 410 900 kusur tl ).. metal kasa olmayan asus 2 laser + snap 410 + 2 gb ram le 799 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 17 Ekim 2015; 14:07:20 >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Normalde 1399 a satışa sunduğu için şuan indirimde dedim. Yoksa evet 1259da çok bu cihaz için görüntü var ses yok misali oldu bu telefon yada o para değerinde ses yok diyelim çünkü o güzelim telefona bu eksiler ve bu fiyat olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazz41 -- 17 Ekim 2015; 19:55:39 >
  • Delta Garantili 1050 tl'ye aldım arkadaşlar..Bu parayı hakeder diye düşünüyorum 3 saattir kurcalıyorum yedekleri geri alıyorum,güncellemeleri yapıyorum felan bir sıkıntısını görmedim.Şimdilik tek gördüğüm eksik bildirim ledi koymamışlar çok ayıp etmişler,bir de keşke parmak izi tarayıcısı olsaymış tadından yenmezmiş...
  • Ben 4g modeli A500Y aldım delta garantili. Ürün Avustralya-Yeni Zelanda sürümü. Android 4.4.4 sürümü ile geldi. Otomatik güncelleme yapıyorum 5.0.2'yi görmüyor.

Kies yükledim yine son sürüm yüklü dedi.

Bunun sebebi A500Y modelinin güncelleme almaması mıdır?
  • Teşekkür ederim.

Sammobile'da a500y modeli bulunuyor. 5.0.2 rom'da mevcut:http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-A500Y/ ama kies yada ota güncellemesi gelmedikçe güncellemeyi düşünüyorum. 4.4.4 çok stabil, 5.0.2'ye geçerken yanlış bişe yapıp işin içinden çıkamama riskini almam heralde.

Otomatik güncelleme gelirse geçmek en iyisi.
  • A5FQ için resmi lollipop 5.0.2 geldi. Smart Switch ile pc üzerinden güncellenebiliyor.
  • Benim cihaz direk 5.0.2 geldi güncelleme felan yapmadı.İnşallah 6.0 da alırız.Bu arada A5 S4 ten çok çok üstün,bunu bilerek söylüyorum.
  • Arkadaşlar Lollipop güncellemesi gelmişti telefona yükledim ama sorun var. Mobil veriyi açıyorum görmüyor. Nasıl çözebiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeaceBorn -- 19 Ekim 2015; 23:18:29 >
  • PeaceBorn kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşamıştım. Ayarlardan "SIM Card Yöneticisi" ne gir. Oradan bir şeyler yapıp halletmiştim. SIM Card ı tanımıyordu. SIM Card 1'e tıklayarak sorun hallolmuştu. Şu an tam hatırlayamadım. Bahsettiğim yere gir. Kurcalayarak halledersin. Kolay gelsin.
  • Bu telefonu bende kullaniyorum guncelleme falan gormuyor.Kitkat 4.4.4 yuklu telde.Sarjda tamili iken mesaj yazarken klavye takiliyor bazi harfler basmiyor servisi aradim kackez bana fabrika ayarlarina sifirlayin dediler.Yaptim ama sonuc yine ayni.Sadece sarjda takiliyken sorunlu calisiyor.Diger turlu birsey yok.Degisim talebinde bulunsam degistirirlermi telefonu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitit Güneşi

Aynı sorunu bende yaşamıştım. Ayarlardan "SIM Card Yöneticisi" ne gir. Oradan bir şeyler yapıp halletmiştim. SIM Card ı tanımıyordu. SIM Card 1'e tıklayarak sorun hallolmuştu. Şu an tam hatırlayamadım. Bahsettiğim yere gir. Kurcalayarak halledersin. Kolay gelsin.

Çok teşekkürler hallettim.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.