Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.347
Cevap
43
Favori
140.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paralel ithalat cihazlarda radio çalışıyormu, menüde kısayol varmı arkadaşlar kullananlar yazabilirmi??
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    HB. de dubaibilisim cihazi icin radyo,nfc,3g oldugunu soylediler bir tek 4g yok

• A500FQ modeline A500FU romlarını yükleyebilor miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

paralel ithalat cihazlarda radio çalışıyormu, menüde kısayol varmı arkadaşlar kullananlar yazabilirmi??

Evet ...
  • teşekkürler

Samsung A5 ve Sony Xperia C4 arasında kaldım inanılmaz kararsızım, ikisinde de radio var benim istediğim gibi
  • Cidden orta segmentte en sorunsuz cihaz A5 liderligi elinde bulunduruyor.
    M4 Aqua , C4 falan hep isinma sorunu , ses sorunlari falan var.

M4 Aqua ile A5 arasinda gidip geliyorum siz ne dusunuyorsunuz? M4'te snapdragon 615 var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Cidden orta segmentte en sorunsuz cihaz A5 liderligi elinde bulunduruyor.
    M4 Aqua , C4 falan hep isinma sorunu , ses sorunlari falan var.

M4 Aqua ile A5 arasinda gidip geliyorum siz ne dusunuyorsunuz? M4'te snapdragon 615 var

8 gb dahili hafıza ile biyerden sonra sıkıntı çekersiniz.
  • Créw kullanıcısına yanıt
    Z2 var kutusunda duruyo öyle diyim hocam , benim tercihim bu konuda çok net A5.

Sony telefon kullandınız mı bilmiyorum ama o z2 tamamen çöp bi telefon o şarj kulakçığının açılması varya beni dindan imandan çıkardı , en son bantladım ve manyetik şarj aleti aldım bu seferde onun mıknatısları tutsun diye cebelleşiyorum. 2 milim oynatsam telefon şarj olmuyor her gece gidip babama telefonu şarja takıyorum. Dünde show için arkadaşım z3'ünü su bardağına daldırdı sonuç hüsran. Su geçirmez telefonum su geçirdi diye dolanıyo ortalıklarda.

Eğer telefondan sosyal medya , küçük oyunlar gibi beklentileriniz varsa düşünmeden alın keyfini çıkarın. Bütçeniz iyiyse S6 alınabilir.
    Şuana kadar kişisel tek sorunum şarj olurken bazı tuşlar gecikmeli tepki veriyor 3 telefonda daha denedim benden başka kimsede yok... Aldığım günden beri böyle , ama diğer herşey için çok yeterli bi telefon. 4 ay oldu şişme , yavaşlama falan bişey yok benim telefonumda 16 gbda sd var. Rootsuz kullanıyorum sadece , grafik animasyonlarını kapattım , telefondan bekleme aldığım tek bölüm uygulama geçişleri sayfası. İlk görmek istediğimde sadece 2 saniyelik bi bekleme var gerisi sorunsuz şekilde bastığınız an gözünüzde. 1200 TL'ye aldım hakkını veriyor mu derseniz sonuna kadar veriyor. Ben sorunsuz telefon kullanayım gerisi önemli değil derseniz alın kullanın hocam , mis gibi telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: XcaL

Z2 var kutusunda duruyo öyle diyim hocam , benim tercihim bu konuda çok net A5.

Sony telefon kullandınız mı bilmiyorum ama o z2 tamamen çöp bi telefon o şarj kulakçığının açılması varya beni dindan imandan çıkardı , en son bantladım ve manyetik şarj aleti aldım bu seferde onun mıknatısları tutsun diye cebelleşiyorum. 2 milim oynatsam telefon şarj olmuyor her gece gidip babama telefonu şarja takıyorum. Dünde show için arkadaşım z3'ünü su bardağına daldırdı sonuç hüsran. Su geçirmez telefonum su geçirdi diye dolanıyo ortalıklarda.

Eğer telefondan sosyal medya , küçük oyunlar gibi beklentileriniz varsa düşünmeden alın keyfini çıkarın. Bütçeniz iyiyse S6 alınabilir.
    Şuana kadar kişisel tek sorunum şarj olurken bazı tuşlar gecikmeli tepki veriyor 3 telefonda daha denedim benden başka kimsede yok... Aldığım günden beri böyle , ama diğer herşey için çok yeterli bi telefon. 4 ay oldu şişme , yavaşlama falan bişey yok benim telefonumda 16 gbda sd var. Rootsuz kullanıyorum sadece , grafik animasyonlarını kapattım , telefondan bekleme aldığım tek bölüm uygulama geçişleri sayfası. İlk görmek istediğimde sadece 2 saniyelik bi bekleme var gerisi sorunsuz şekilde bastığınız an gözünüzde. 1200 TL'ye aldım hakkını veriyor mu derseniz sonuna kadar veriyor. Ben sorunsuz telefon kullanayım gerisi önemli değil derseniz alın kullanın hocam , mis gibi telefon.

Butcem daha yuksek olsaydi galaxy a8 beklerdim ama bana en iyi hitap eden cihaz şuan a5
    Allah nasip ederse beyazini alicam.

A8'in ekran boyutu fazla hocam o yüzden S6 dedim ben , hakkınızda hayırlısı olur inşallah güzel günlerde kullanın.
  • Rusya 5.0.2 yukledim calisiyor

Hormetler
  • Kafasına göre 3g ye bir bağlanıyor bir bağlanmıyor.

• A500FQ Modeline Rusya Romunu flashladım...

İlk yüklediğimde wipe yapmamıştım bu yüzden 250 uygulama ile telefon kullanılmaz haldeydi , daha sonra wipe yaptım bu sefer Türkçe dili seçeneklerden çıktı şuan telefonu ingilizce kullanıyorum. Terslik o ki şuan Kies yerine Smart Switch diye bi uygulamaya yönlendiriyor oradan geri dönüşü nasıl sağlayacağımı tam olarak bulamadım. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi ?

Performans anlamında en ufak bi sorun yok baya beğendim lolipop'u yanlış olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-01DA3F3AE -- 4 Ağustos 2015; 0:55:57 >
  • Smart Switch sanirim eski telefonundan yedekleri yenisine aktarmak icin. fotolari vs. Nasil Kies'e doner bilmiyorum ama Kies'i neden kullanasin ki? Hicbir ise yaramayan bir yazilim. Nasilsa Odin kullanabiliyorsun anladigim kadari ile

Hormetler
  • basitadam B kullanıcısına yanıt
    Yani odin ile eski surume dondursem sikinti olmaz dimi hocam ? Surum dusururken sikinti cikiyo gibi bisey kalmisti aklimda...

• SM A500FQ İçin Rusya Lolipop'u yükledim , Rom içinde Türkçe yok ingilizce kullanıyorum. Wipe işleminden sonra Türkçe seçeneği çıkıyor , wipesız da telefon kullanılacak gibi değildi çok yavaşlamıştı. Bi şekilde geri dönücem kitkat'a ama geçmek isteyenler için bişeyler yazayım.

-Performans anlamında telefon daha hızlı diyemem ama sanırım daha akıcı daha hoş duruyor.
    -Genel olarak lolipop , gayet stabil düzgün çalışıyor herhangi bi hata ile karşılaşmadım
    -Kamera kullanımı daha hoş , daha seri otofocus ile daha hızlı fotoğraflar çekmek mümkün.
    -Klavye biraz daha koyulaştırılmış ve kullanımı daha kolay.
    -Belki Sadece bu Rom'a özel ama gereksiz uygulama yok denecek kadar az sadece 2 tane vardı ve onlarıda sildim.
    -Arama , Rehber ve Mesajlar bölümü gayet hoş Lolipop'da kitkattan daha iyi.
    -Ayarlar kısmı aynı , Bildirim barının yarım olarak gelmesine tam adapte değilim ve ben beğenmiyorum.
    -En büyük sorun pil kısmında , ilk defa telefonum gün çıkarmadı ve şarja takmak zorunda kaldım 12 saat içinde. Yoğun bi kullanım yoktu sadece 40 fotoğraf falan çektim.
    Eğer pil konusu sadece bu güne özel bi durum olarak kalırsa ben rusya romunda biraz daha takılırım. Ama eğer hep bu düzeyde devam ederse yüklemenin de bi mantığı yok çok büyük pil farkı var normalde 1 bucuk günde şarja takıyordum.
    -Kitkatta iken telefonum şarjdayken bazı tuşlar basmıyor ve geç tepki veriyordu Lolipop'da böyle birşey yok sorunumun yazılımsal olduğunu da öğrenmiş oldum.
    -Modern Combat'ı kitkattan daha akıcı oynadım bugün , Clash of Clans ve Temple Run'da daha hızlı geldi. Oyun performansı da daha iyi denebilir.
    +Ekran parlaklığı daha yükseklere çıkıyor Lolipop ile , Kitkattakinden daha parlak geldi ekran bana.

Yukarda yaptığım tüm yorumlar benim telefonum ve kullanım alışkanlıklarıma göre , kimseye geçin yada geçmeyin diyemem , Rusya Rom'uda bir nevi deneme sürümü olduğu için bize bu pil hatalarından arınmış olarak gelirse mis olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-01DA3F3AE -- 4 Ağustos 2015; 20:38:43 >

• http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-e5-icin-android-5-1-lollipop-yayinlandi-62811

Galaxy e5 lollipop 5.1.1 gelmis. İnsallah bu cihazada gelir

Gelir hocam muhakkak geçde olsa.
  • Pil sorunu L nin kronik sorunu maalesef 😐
    Ayni sorunlari L den sonra note4 de yasadim a5 de gelsede yuklemeyi dusunmuyorum..

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.