Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmtca

Rus romuna güncelleme gelmiş

Evet bende anca yükleyebildim performans güncellemesi yine de iyice bi bakmak lazım sağına soluna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omer90035331 O kullanıcısına yanıt
    Birşey farkettin mi güncellemeden sonra

• quote:

Birşey farkettin mi güncellemeden sonra

şimdilik birşey farketmedim ama gözüme çarpan birşey olursa paylaşırım
  • Dostlarim bu telefonun herhangi bir sorunuyla karsilasan oldu mu? Almayi dusunuyorumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Dostlarim bu telefonun herhangi bir sorunuyla karsilasan oldu mu? Almayi dusunuyorumda.

dostum s7 edge yi satıp bunu aldım. al pişman olmazsın.

• Telefonumdan hoparlor sesi disinda oldukca memnunum Hoparlor sesini yukseltme ile ilgili yapabilecegimiz birsey varmidir

• quote:

Orijinalden alıntı: sedate

Telefonumdan hoparlor sesi disinda oldukca memnunum Hoparlor sesini yukseltme ile ilgili yapabilecegimiz birsey varmidir

su korumalı telefonlarda ses seviyesi mikrofon ve ahizelere takılan filtreler nedeniyle diğer telefonlardan biraz daha azdır. hatta görüşme ses düzeyi ve mikrofon hassasiyeti de diğerlerine göre daha azdır. buna rağmen a5 in hem mikrofon hem ahize performansı gayet başarılı. hoparlör de en üst seviyede yeterli sayılır. dostum ben s6 s7 ve s7 edge ve son olarak a5 2017 kullandım. en çok a5i beğendim.

• evet su gecirmezlik ozelligi bunda cok etkili ama iphone yaninda cok sessiz kaliyor telefon. herhangi bir kod yokmu ses yukseltici?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TechinProf kullanıcısına yanıt
    Dostum bende s7 edgeden geçtim bataryası bi harika gerçekten ama tabiki performans olarak s7 ergenin yanına yaklaşamaz hissediyorum bunu birde kamerası s7 edgeden sonra kötü geldi. Onun dışında bende memnunum rus romu yükledim güncelleme konusunda direk geliyor onun dışında mi6 da düşünebilirsin ben olsam mi6 alırdım kvk garantili.

• ben henüz 7 güncellemesini yüklemedim. telefon ısrarla güncelle dediği halde problemler olduğunu duyduğum için erteliyordum.
    Ama sizlerden duyduğum kadarıyla stabil hale gelmiş.

sizce direk RUS ROM mu yükleyeyim yoksa TR mi yükleyeyim. telefon TR garantili. olası bi aksilikte rus romdan tr ye dönüş kolay mıdır,

buradan beni aydınlatırsanız çok memnun olurum.

Hatta RUS ROM yükleyen arkadaşlar kısaca adım adım bir rehber yaparsa MÜKEMMEL olur.
  • ahmetz84 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende çok araştırdım günlerce sonra geçtim garanti olayını geri tr romunu yüklersen sıkıntı olmaz. Sammobileden indir hocam rus romunu odini indir son surumu indir.samsungun usb drivelerini yükle hocam. Sammobileden indirdiğin romu zipten dosyaya çıkart hocam telefonu dowland moda al odini ac bağla pc 'ye orda kendini belli eder solda ADDED ! yazar. Sonra dosyaları gerekli olan yerlere yerleştir isimlerinden belli ediyor kendini. Yükledikten sonra start de kendi yüklüyor zaten pass yazdıktan sonra tamamdır kendi açılır.ben böyle yükledim gayette mutluyum rus romundan 11 saat ekran süresi aldım hiç kasmadan normal kullanımda bi sıkıntı olduğunda da aynı şekilde yüklersin tr romunu

• quote:

Dostum bende s7 edgeden geçtim bataryası bi harika gerçekten ama tabiki performans olarak s7 ergenin yanına yaklaşamaz hissediyorum bunu birde kamerası s7 edgeden sonra kötü geldi. Onun dışında bende memnunum rus romu yükledim güncelleme konusunda direk geliyor onun dışında mi6 da düşünebilirsin ben olsam mi6 alırdım kvk garantili.

hocam siz böyle yazınca eşimin s7 si ve kendi telefonumu karşılaştırdım. hız olarak arada çok belirgin bir fark görmedim. belki milisaniyelik farklılıklar olabilir. ama bu farklılıklar bile ekran süresi olarak yansımış. s7 edge 3600 mah ile 6-7 saat veriyor.a5 3000 mah ile aynı süreyi veriyor. kamera konusunda a5 in tek eksiği optik imaj sabitleyici. onuda 16 mgpel ön arka kamera ile kapatıyor bence.

kısaca fikrim bu

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bariz hissediyorum çünkü çok hard kullanıyorum ben s7 edgede anlık cevap alıyordum hiç takılma donma olmadan ama bunda birazcıkta olsa gecikme oluyor da çokta önemli değil evet ois olsa tadından yenmez bu cihaz özellikle rus romundan sonra kamerada çok iyi iyilestirmeler olmuş yer yer s7 edgemin keskinliğini yakaladigim oluyor ama memnunum cihazdan fronteir saatimle uyumlu kullanıyorum

• tamamdır hocam dediğiniz gibi rus rom indirip yükleyeceğim.
    Son bir sorum var sammobile den üye olmadan indirme yapamıyoruz sanırım değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetz84 -- 19 Şubat 2018; 16:37:43 >
    Maalesef hocam üyelik şartı var.biraz yavaş iniyor sabredin

• Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Ya ben en son çıkan rus romunu sammobiledan indirdimde, kurup kurmamakta biraz kararsızım :)). Sizce kurmalımıyım. Bide diyelimki rus romunu kurduk sonra Türkiye romuna geri dönmek istedik ne yapmamız lazım?

• Ben bugün indirdim 2 saat sürdü. Ama drive'a atıp buraya link koymayı düşünüyorum.

Yüklemeyi yaptım, telefon resmen uçuyor..
    Parmakizi hatasız ve müthiş hızlı tepki veriyor.

Sizlere tavsiyem önce şifrelerinizi kişiler rehberinizi banka uygulamalarının şifrelerini vs biyere not edin sonra yüklemenizi yapın.

bi ara da tr romunu indirip neolur neolmaz diye kenarda bekleteceğim..

bi bozulma vs olursa TR romu çakar servise verrim :)
  • TheNightMare. T kullanıcısına yanıt
    Arkadaş altta da belirtmiş dostum farkı anlicaksin aynı şekilde de geri türkiye romuna dönebilirsin karar senin

Yandex Disk''e filan atıp paylaşmayı bende düşündümde, herhangi bir sıkıntı çıkmasın? (Telif işleri felan filan)

• ben şuan google Drive aatıyorum linki 3 saat sonra paylaşacağım :)
    Tehlifle ilgili sıkıntı olacağını pek düşünmüyorum, ama hadi hayırlısı..
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.