Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önerebileceğiniz kırılmaz cam var mı? kavisli vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar A5-2017 telefon aldım elimde 32-64-128 GB otg girişli üç adet flash disk var ama ne yaptıysam bir türlü bu cihaza gösteremedim kutunun içinden çıkan kendi USB Type-C konnektörü denedim çevirici olarak yok olmadı olmadı geliştirci seçeneklerinden usb hata ayıklamayı aktif ettim gene olmadı allah rızası için yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Arkadaşlar Gear desteği var mı bu telefonda?
  • adem78 A kullanıcısına yanıt
    bende baya uğraşmıştım ama olmadı otg desteği yok sanırım..

• Merhaba telefon recorry mode a girmiyor ne yapabilirim

tsk

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

15 Yıldır donumuza kadar vergi aldınız da dış borcu mu azalttınız?

Kamu borcu yıl 2002; 64 Milyar Dolar

Yıl 2012; 104 Milyar Dolar

Brüt dış borç; 400 Milyar Dolar

Kim kimi kurtarıyor sen kimi kandırıyorsun?

Güzel kardeşim, bazı şeyleri iyi incele iyi oku, ben sana burada veriler vererek açıklama yapmayacağım. Böyle iki veri acıklama ile bilgi sahibi olduğunu düşünüyorsun. Kısa ve öz ben ülkemden çok ama çok memnunum, yapacak hiç bir şey yok, senin bu çaresiz hallerine. Biz Telefon konusun dönelim.

Son olarak Sana PEKİ der geçerim. Senin bildiğin sana benim bildiğim bana kalsın.

Afedersin de nesinden memnunsunuz? Esnaf kan ağlıyor, para pul olmuş, vergiler fahiş. Sado mazoşist olmak lazım bundan memnun olmak için. Hükümet herkes ile kavga etme çabasına giriyor bundan beslenmek için, bu da dövizi körükleyecek. Bu mu sizi memnun ediyor? Amiral gemi telefonlar 4 k'ya dayanmış nasıl bir memnuniyet ise artık? Eskiyen bir şeyi yenileyemiyoruz artık!

Kardeşim o senin problemin yenileyemiyorsan. Ben gayet yeniliyorum, sıfır arabamıda alıyorum. Gayet güzel güzel hayatım devam ediyor. tek memnun olmayan ülkenin %30`u. Kusura bakma %30 memnun değil diye, %70 saygısızlık yapamazsın. Boşuna çırpınma. Seninde oy hakkın var benimde çıkar kullanırsın. Kim seçilir ise saygı gösteririm. Pekte uzatma, ben sana illa bu fikrinden vazgeç gel böyle düşün demiyorum. Ben memnunum diyorum, sen bana algı yaparak yok şöyle yok böyle diyorsun kendi fikrini bana empoze etmeye çalışıyorsun. Dediğim gibi senin saçma sapan fikirlerine katılacak değilim. Sana görede benim saçma sapan fikirlerime katılmak zorunda değilsin. Allah sanada beyin vermiş banada beyin vermiş. Tek beyin sende yok yani.

• Bu cihaza android 7 gelince ne gibi ekstralar olacak acaba? çünkü arayüz zaten android 7 arayüzü.
  • Şu an Samsung Galaxy Alpha'yı kullanıyorum ama artık değiştirme zamanı geldi gibi. A5 2017'yi önerir misiniz? Bataryası nasıl? Satıldığı fiyata değer mi?

• bencil bir insansın
    gün gelir sıra sanada gelir merak etme
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

15 Yıldır donumuza kadar vergi aldınız da dış borcu mu azalttınız?

Kamu borcu yıl 2002; 64 Milyar Dolar

Yıl 2012; 104 Milyar Dolar

Brüt dış borç; 400 Milyar Dolar

Kim kimi kurtarıyor sen kimi kandırıyorsun?

Güzel kardeşim, bazı şeyleri iyi incele iyi oku, ben sana burada veriler vererek açıklama yapmayacağım. Böyle iki veri acıklama ile bilgi sahibi olduğunu düşünüyorsun. Kısa ve öz ben ülkemden çok ama çok memnunum, yapacak hiç bir şey yok, senin bu çaresiz hallerine. Biz Telefon konusun dönelim.

Son olarak Sana PEKİ der geçerim. Senin bildiğin sana benim bildiğim bana kalsın.

Afedersin de nesinden memnunsunuz? Esnaf kan ağlıyor, para pul olmuş, vergiler fahiş. Sado mazoşist olmak lazım bundan memnun olmak için. Hükümet herkes ile kavga etme çabasına giriyor bundan beslenmek için, bu da dövizi körükleyecek. Bu mu sizi memnun ediyor? Amiral gemi telefonlar 4 k'ya dayanmış nasıl bir memnuniyet ise artık? Eskiyen bir şeyi yenileyemiyoruz artık!

Kardeşim o senin problemin yenileyemiyorsan. Ben gayet yeniliyorum, sıfır arabamıda alıyorum. Gayet güzel güzel hayatım devam ediyor. tek memnun olmayan ülkenin %30`u. Kusura bakma %30 memnun değil diye, %70 saygısızlık yapamazsın. Boşuna çırpınma. Seninde oy hakkın var benimde çıkar kullanırsın. Kim seçilir ise saygı gösteririm. Pekte uzatma, ben sana illa bu fikrinden vazgeç gel böyle düşün demiyorum. Ben memnunum diyorum, sen bana algı yaparak yok şöyle yok böyle diyorsun kendi fikrini bana empoze etmeye çalışıyorsun. Dediğim gibi senin saçma sapan fikirlerine katılacak değilim. Sana görede benim saçma sapan fikirlerime katılmak zorunda değilsin. Allah sanada beyin vermiş banada beyin vermiş. Tek beyin sende yok yani.

Orta seviye telefona, amiral seviyesi gibi para verip üstüne birde ben memnunum diyebiliyorsan sıkıntı sendedir kusura bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winters

Arkadaşlar Gear desteği var mı bu telefonda?

Deneyen yok mu hiç...
  • J7 prime ı tek elle kullanmakta sıkıntı yaşadığım ve selfie kamerasını beğenmediğim için uygun fiyatlı denk getirince A5 2017 ye geçtim

1- J prime serisi ile yanyana koyunca Prime daha şık duruyor .Prime metal, bu cam ama A5 parlak plastik gibi gözüküyor ve elde plastik hissettiriyor

2- pil performansı aynı , yoğun kullanımda bile 1 günü rahat çıkarıyorsun, az kullanılırsa 2 gün gider

3-selfie kamerasında odaklama olmadığı için yine güzel değil ; kendini çekerken arka planda da bulunduğum ortamı çekeyim dersen arka plan bulanık çıkıyor.Hiç 16mp gibi değil , prime da hiç 8mp gibi değildi zaten :)

4- Oyun oynamam , onun dışında günlük kullanımda hızı J7 prime ile aynı

5- Bildirim ışığı olmaması kötü , güya AOD (daima açık ekran) özelliği var ama sadece arama ve mesaj bildirimi ekranda gözüküyor. Şarjıda çok tüketiyor ; dün gece AOD açık bırakıp yattıp 8 saatte %20 şarjı azalmış

6- Ekranı biri lcd biri led olduğu için doğal olarak A5 daha canlı , gün ışığında da daha okunaklı gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Winters kullanıcısına yanıt
    jiroskopu var yani gr olmasada başka gözlüklerde kullanılır
    ama değiştirme aparatıyla geara bağlanabilir mi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

J7 prime ı tek elle kullanmakta sıkıntı yaşadığım ve selfie kamerasını beğenmediğim için uygun fiyatlı denk getirince A5 2017 ye geçtim

1- J prime serisi ile yanyana koyunca Prime daha şık duruyor .Prime metal, bu cam ama A5 parlak plastik gibi gözüküyor ve elde plastik hissettiriyor

2- pil performansı aynı , yoğun kullanımda bile 1 günü rahat çıkarıyorsun, az kullanılırsa 2 gün gider

3-selfie kamerasında odaklama olmadığı için yine güzel değil ; kendini çekerken arka planda da bulunduğum ortamı çekeyim dersen arka plan bulanık çıkıyor.Hiç 16mp gibi değil , prime da hiç 8mp gibi değildi zaten :)

4- Oyun oynamam , onun dışında günlük kullanımda hızı J7 prime ile aynı

5- Bildirim ışığı olmaması kötü , güya AOD (daima açık ekran) özelliği var ama sadece arama ve mesaj bildirimi ekranda gözüküyor. Şarjıda çok tüketiyor ; dün gece AOD açık bırakıp yattıp 8 saatte %20 şarjı azalmış

6- Ekranı biri lcd biri led olduğu için doğal olarak A5 daha canlı , gün ışığında da daha okunaklı gözüküyor

Tek elle kullanim ozelligi varmis. Home tusuna 3 kere basınca oluyormus. Denediniz mi hic?

Ister saga ister sola ufaltabiliyor muyuz. Ayrica ekranın ne kadar ufalacagini ayarlayabiliyor muyuz?

• J7 prime da vardı , istediğiniz yön ve boyuta ayarlanıyordu ama A5 2017 de yok sanırım yada ben bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landmoon -- 19 Mart 2017; 19:40:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media markt ta teshirdeki bir a5 ile denedim.

Once gelismis ayarlardan tek elle kullanimi aciyorsunuz. Sonra ana ekranda home tusuna 3 kere basiyorsunuz hizli hizli.

Boyut ayarlama yok. Sadece saga veya sola kaydiriyosunuz

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Samsung Smart Switch uygulaması var. Her iki telefona da bu uygulamayı yükleyip kablolu veya kablosuz olarak verileri yeni telefonunuza aktarabilirsiniz. Uygulama zaten sizi yönlendiriyor.

• Gavuzla kullanıcısına yanıt
    Hesaptan anlamıyorsan en azından herhangi bir otomobil markasının sitesine girip fiyat listesine bak. Vergisiz fiyat ile tüm vergiler eklenmiş son fiyatını karşılaştır bence.

• Müzik çok dinleyen birisiyim, telefonun kulaklıklı ses performansı nasıl acaba? deneyen arkadaşlar cevaplayabilirse sevinirim.
  • Bu arada samsung un kendi magazasinda 2 sim kartli versiyon 2.200 tl

Sim kart + sd kart 2000 tl

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.