Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet genel sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil konusunda çok memnun olduğum cihazımda birkaç gündür sorun yaşıyorum. Şarj 99 da kalıyor şarj olurken. Bugün ise pili %4 e kadar indirdim sonra şarja taktım. 1 saat sonra falan kaç oldu diye bakayım dedim 95 ti 2 sn içinde şarjdayken 95 ten 92 ye indi. Yardımcı olur musunuz?

• A7 2017 kullanıyorum ne zman şarj etsem %93 ten yukarı çıkmıyor yaptığım sonrasında %100 kadar sorun olmadan çıktığı ve sonradan düzeldi yapmanız gereken tek şey var oda pili kapana kadar bitirmek sonra samsung yazısı çıkıcak tamamen pilin bittiğinden emin olun. Ve sonrasında kapalı vaziyette şarj edin %100 olunca fişten çekin telefonunuz kalibre edildi eski şarj performansı pil performansı 2 ile 3 şarj dan sonra yakalarsınız

• tokyos7 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır deneyeceğim.

• Garantisi var hepsiburada dan samsung Türkiye garantili olarak aldim bir kaç gün daha deneyeceğim ama olmazsa telefonu direk servise mi götürmem lazım yoksa hepsiburada ile alakalı yapmam gereken bir işlem var mı son olarak servise götürürsem değişim verirler mi verseler eğer hemen aynı gün mü olur

Edit: Ilk defa internetten cep telefonu aldım ve böyle bir sorunla karşılaştım ayrıca ağustosta askere gideceğim gitmeden bu telefon sorununu çözmek istiyorum ilgilendiğin için de ayrıca teşekkür ediyorum

• Yasuta Y kullanıcısına yanıt
    Playdan accu battery programı indir birde Aıda64 var onuda indir bak bakalım pil sorunu varmı birde 9 saat civarı alıyormusun ekran süresi

En yüksek aldığım bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasuta

En yüksek aldığım bu

Bir sorun var gibi duruyor dediğim gibi Aıda64 indirin orda pil seviyesi yazar iyi orta kötü kötü diyorsa cortalamış demektir hepsiburada genelde bu ayıbı yapıyorlar sorunlu malı kargolayıp paketleyip gönderiyorlar bence problemli olduğunu belirtin hb ile görüşün değişim yada iade taleb edin.

Aida64 batarya sağlığı iyi gözüküyor

• Yok bu pil sorunlu.

Yenisini isteyen . Pil degisimi yapiliyor mu bu telefonda ?

• 2 aydır kullanıyorum bu cihazı. aldığıma alacağıma pişman oldum. ön kamera rezalet ötesi. koskoca 16mp yazmayı biliyorlar ama gel gör ki 1000TL bandndaki alt segment telefonların ön kamerası kadar performansı yok. Yazık gerçekten. 2000TL verip borçla telefon alıyoruz ortaya çıkan sonuç fiyasko. böyle bir cihaza böyle bir ön kamera koyulur mu Allah aşkına. Samsung benim için bitmiştir. Daha önceden de pişmandım ama bu modeli görünce bu sefer yapmışlar dedim gittim aldım. Aklımda hep iphone vardı ama çok para vermeyeyim dedim. 1000 lira daha verip adam gibi müşterisine, ürününe sahip çıkan iphone alsaydım keşke. Ama bundan sonra yok. Samsung mu? Hiç işim olmaz.
  • quote:

Aida64 batarya sağlığı iyi gözüküyor

Abi pil sorunlu olması baya yüksek git de böyle böyle pil arızası var pilin sadece yarısı kadar performans veriyor iade yada pil değişimi kısaca cihaz değişimi diye bildir telesekretere

• quote:

Orijinalden alıntı: antikcocuk

2 aydır kullanıyorum bu cihazı. aldığıma alacağıma pişman oldum. ön kamera rezalet ötesi. koskoca 16mp yazmayı biliyorlar ama gel gör ki 1000TL bandndaki alt segment telefonların ön kamerası kadar performansı yok. Yazık gerçekten. 2000TL verip borçla telefon alıyoruz ortaya çıkan sonuç fiyasko. böyle bir cihaza böyle bir ön kamera koyulur mu Allah aşkına. Samsung benim için bitmiştir. Daha önceden de pişmandım ama bu modeli görünce bu sefer yapmışlar dedim gittim aldım. Aklımda hep iphone vardı ama çok para vermeyeyim dedim. 1000 lira daha verip adam gibi müşterisine, ürününe sahip çıkan iphone alsaydım keşke. Ama bundan sonra yok. Samsung mu? Hiç işim olmaz.

P2 kullanıyorum ön kamerası a7 2017 den daha iyi odaklıyor bulanık yapmıyor tam bir aldatmaca Samsung un yaptığı birde geri bildirm yaptığınızda ne diyor biliyormusun 20 ile 50 cm mesafe için üretilmiştir daha iyi fotoğraflar için arka. Kamera kullanınız akne ve sivilce için üretilmiş it's so stupid

Peki ben simdi samsung yetkili servise mi götürmem lazım yoksa hepsiburada yı arayıp başvurmam mı lazım birde ya hepsiburada kabul etmese iade hakkım var mı

• quote:

Peki ben simdi samsung yetkili servise mi götürmem lazım yoksa hepsiburada yı arayıp başvurmam mı lazım birde ya hepsiburada kabul etmese iade hakkım var mı

Herzaman aldığınız yerle muhatap olma durumunuzdasınız güzel birşekilde kullanıcı hatası olmadığını ürünün ayıplı bataryasının ölü olduğunu usulüne uygun anlatın hepsiburada ya sonra adamlar eğer derse en yakın samsung yetkili servisine gönder me filan ürün 14 günü geçtimi alalı 2 hafta geçmemiş ise iade var diye biliyorum yoksa değişim oluyor diye hatırlıyorum

Daha 3 gün oldu alalı

• quote:

2 aydır kullanıyorum bu cihazı. aldığıma alacağıma pişman oldum. ön kamera rezalet ötesi. koskoca 16mp yazmayı biliyorlar ama gel gör ki 1000TL bandndaki alt segment telefonların ön kamerası kadar performansı yok. Yazık gerçekten. 2000TL verip borçla telefon alıyoruz ortaya çıkan sonuç fiyasko. böyle bir cihaza böyle bir ön kamera koyulur mu Allah aşkına. Samsung benim için bitmiştir. Daha önceden de pişmandım ama bu modeli görünce bu sefer yapmışlar dedim gittim aldım. Aklımda hep iphone vardı ama çok para vermeyeyim dedim. 1000 lira daha verip adam gibi müşterisine, ürününe sahip çıkan iphone alsaydım keşke. Ama bundan sonra yok. Samsung mu? Hiç işim olmaz.

Kesinlikle katılıyorum ön-arka kamera gerçekten rezalet 3 yıl önce çıkan lg g3 çok daha güzel foto çekiyor.Bende 1 ay önce aldım android 7 ile bir iyileşme olmazsa satmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

quote:

Kesinlikle katılıyorum ön-arka kamera gerçekten rezalet 3 yıl önce çıkan lg g3 çok daha güzel foto çekiyor.Bende 1 ay önce aldım android 7 ile bir iyileşme olmazsa satmayı düşünüyorum.

Bende satmayı düşünüyorum ancak kim alır ve nasıl tekrar bize iade etmeden satışı gerçekleştirilir

• Yasuta Y kullanıcısına yanıt
    Ozaman iade edin kurtulun bu sorunlu cihazdan derim ALLAH bizde kurtulmayı nasip etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tokyos7

quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

quote:

Bende satmayı düşünüyorum ancak kim alır ve nasıl tekrar bize iade etmeden satışı gerçekleştirilir

Öğrencisi var ev hanımı var koyun sahibindene 2 günde satılır. Herkes pro kamera kullanicisi değil selfie nin ne olduğunu bilmeyen var..

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.