Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fotoğraf çekerken titreme olayını nasıl hallediyorsunuz ????

ois bu kadar mı önemli birşeymiş yahu...

s4 mini kullandım hic titrek foto çekmedim ... ama bunda çok zorlaniyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben Gm 5 Plus kullanıyorum fakat pil performansı ve bazı nedenlerden dolayı bir kaç gündür A5 2017 yi detaylı inceliyorum kullanan arkadaşlar memnunmusunuz?
  • MERHABALAR ÖNCELİKLE İYİ FORMLAR. SON 2 HAFTADIR A5 2017 Yİ ÇOK ARAŞTIRIYORUM ALMA NİYETİNEDE GİRDİM VE DAHA SONRADAN SAMSUNG C7PRO YU GÖRDÜM VE BANA DAHA TATMİNKAR GELDİ. SİZCE HANGİSİNİ ALAYIM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM
  • Arkadaşlar hakikaten cevap verirseniz çok mutlu olurum. ön kamerası ve şarjı iyi olan telefon bakıyorum huawei p9 lite 2017 ve bir kaç telefon daha baktım ama a5 2017 hem 2 kamerası hemde şarjı çok güzel geldi.

Almamı önerirmisiniz ve internetden alabileceğim bi yer varmı.

Ne zamandır kararsızlıkdan ölücem 1700 tl gibi bi fiyata a5 2017 alıyımmı bu kriterlerimi karşılarmı . kullananlar pek bakmıyo bu telefona ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a5-2017-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000002XUA5?magaza=BittiBitiyor&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiAzZHEBRD0ivi9_pDzgYMBEiQAtvxt-KB2wElotMgBzndS4L5kVebMoO6anxjv7t-cniuwWF0aAtE58P8HAQ

gayet uygun fiyattan giriş yapmış,artık f/p cihazları 2.000.-tl den başlıyor arkadaşlar ona göre 2.000.-tl mi olur demeyin sonuçta 500.-usd kur+çok yüksek vergi uygulamaları trt yorumcularının parası bile bu telefonlardan alınıyor ona göre itaat edin rahat edin..

Yok hocam olurmu. ön ve arka kamerası 16 mp ve 1.9 lens açıklığı olan , parmak izi , suya ve toza dayanıklı ek olarak tasarımı güzel olan ha birde unutmadan 7-8 saat ekran süresi veren telefon 1700-1800 tl ye çok

ama 1800 amperlik leş i phone 6 ya 2 sene sonra 2 bin tl vermek çok değil :)

• Baştan bi okuyım fikrim olsun dedim. yorumların çoğu vergi ve siyaset... bir kaç kişide arka tarafı flulaştırıyo diye kameraya çamur ve leş demiş. fluluk efekti leşmiş yani :) güzel çekmemiş oluyo arkayı flu yapınca hmm..

çok güzel içine edilmiş forumun tebrikler
  • Ben alalı 2 ay felan oldu hemen hemen her şeyinden memnunum, bir sıkıntı yaşamadım. Arkadaşların flu dediği olaya gelince, eğer kalabalık bir selfie çekecek olursanız
    yanınızdakiler de uzakta ise onlar biraz flu çıkabiliyor. Onun haricinde ön kamerada çok can sıkan bir durum yok.
    Ois önemli bir etken imiş, zaman zaman foto çekerken titrek olabiliyor. Bu telefonda ois yok bilginize..
  • ahmetz84 A kullanıcısına yanıt
    hocam çekim kalitesi iyimidir söylermisin ? ois şuan kullandığım telefondada yok
  • Merhabalar,

Bu 'A5 2017 yi' almayı düşünüyorum ama kronik sorunları nedir (pil şişmesi,arka kapak açılması,piksel ölüsü vs.) ve 'A7 2017 de' olduğu gibi bundada selfie kamerasında bulanıklık sorunu varmı? cevaplarsanız sevinirim. :)
  • Furkann_06 kullanıcısına yanıt
    Slm. Evet arkadaşım sorunları var..

Selfie Kamerası-Parmak İzi Okuyucusu Kötü A 2017 Telefonlar..

Ben de Samsung Galaxy A5 2017 telefonu Hepsiburada'dan satın aldım. Samsung Galaxy A5 2017 telefonun Parmak İzi Okuyucusu çok kötü. Parmak İzi Okuyucusu hiç hassas değil. Parmakları bazen tanımakta bazen de hiç tanımamakta ve ekran kilidini açmamaktadır. Ben sağ-sol parmak izlerimi her şekilde değişik açılardan tanıttığım halde ekran kilidi zar zor o da sadece 1-2 kez açılmakta, daha sonraki denemelerimde hiç açılmamakta ve ekran kilidi bekleme süresine geçmektedir. Diğer bir sorun ise selfie kamerasının çok kötü olmasıdır. Bu telefonun Ön Kamerası kesinlikle bir Selfie kamerası değildir.Bu telefonun ön kamerası Selfie çekimlerde sadece Selfie çekimini yapan kişinin yüzüne odaklanmakta, arka plandaki yüzlere odaklanmayarak hepsini FLU-BULANIK göstermekte ve çekim yapmaktadır. Ve ne yaparsanız yapın çekim esnasında arka taraftakilerin yüzleri netleşmemektedir. Bu sorunların Aynısı A7 2017 ve A3 2017 telefonlarda da bulunmaktadır.Yani bu telefonlardaki ön kameraların Selfie çekimi ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. 1.850-2.000 TL gibi yüksek paralar vererek satın aldığımız bu telefonlara böyle kötü çekim yapan Selfie Ön Kamera ve parmak izimizi tanımayan sözde Parmak İzi Okuyucusu konulması, Samsung firması tarafından bizlere yapılan en büyük HAKSIZLIKTIR. Ve bu telefonların en büyük gizli AYIPLARIDIR. Sonuç olarak ; Samsung Galaxy A3-A5-A7 2017 telefonların Selfi-Ön Kamerası ve Parmak İzi Okuyucusu tek kelime ile BERBATTIR. Günümüzde artık Selfie çekimi bir ihtiyaç olduğundan Samsung Galaxy A3-A5-A7 2017 telefonları Selfie çekimi için de alır ve kullanırım düşüncesinde olan arkadaşlar kesinlikle bu telefonları ALMASINLAR...

• Anladım peki yazılım ile düzeltilirmi bunlar ve parmak izi tarayıcıya aynı parmağı 1 den fazla kez tanıtırsak düzelirmi?
  • Selfie kamerada bulanıklık problemi yok , sabit fokus olduğu için belli mesafedeki nesneleri net çekiyor , bu hoşunuza gitmiyorsa selfie kamerasında oto fokus özelliği olan bir telefon alırsınız , S8 öyle mesela

parmak izinde de parmağınızı tanıtırken her okutmayı aynı şekilde yapmayın , mesela baş parmağınızı tanıtacaksın okuturken sağa sola yukarı aşağı çaprazı kenarı filan değişik açılarda okutun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ober kullanıcısına yanıt
    A5 2017 kullanıyorum bir bucuk haftadır iphone 6sden geçtim bu parmak izi iphone 6s de bile yok kardeşim gayet iyi hizli hiç teklemiyor çamur atma selfy de arkayı flu yapıyor evet ama o kameraya kotu diyemezsin 10 numara çekim yapıyor ön kamera olarak yine 6s den üstün kullanmadsn çamur atmayin aq

• Parmak izi okuyucusu elde sık kullanımda müthiş hızlı "parmağı iyi okutmak her açıdan ve bastırmamak sensöre bastırmadan değdirerek açmak gerekli"

Bazen parmağınızla bişeyler yapıp ps kolu kullanmak gibi eziliyor zor okuyor onun dışında nemliykende sıkıntı çıkardığı doğru bunun dışında " lenova huawei casper vs çok daha hızlı okuyabilir yada her 100 denemenin 99 unda başarılı olabilir A5 ise 90 olabilir bu işin birde şu tarafı var 16 salisede %97 güvenilirlikle çalıştırabilirsin bu sensörü yada

36 salisede %99 güvenilirlikle çalıştırabilirsin şimdi bu karşılaştırılan firmalar ortada ne demek istediğimi anlamışsınızdır sonuç olarak evet mükemmel değil ama kötü denilemez

• Selamlar,
    Arkadaşlar son 3 gündür telefonumda dokunmatik ekranda sıkıntı yaşıyorum. Dokunmamı algılamıyor. Bu tür bir durum yaşayan oldu mu acaba ?
  • bende bugün gold rengini alarak aranıza katıldım.. 191 mb lık bir güncelleme gelmiş yüklüyorum.. şimdilik gayet akıcı çalışıyor ve parmak izi okuyucu harika.. ayrıca tuşa basmadan ekranı uyandırması daha iyi oldu..
  • telefonda sd kart kullanıyorsanız çıkartıp kullanmayı dener misiniz..
  • Guncelleme gelmis. Yapmalimiyim?

Su an yuklu olan 6.0.1

• quote:

Orijinalden alıntı: ober

Slm. Evet arkadaşım sorunları var..

Selfie Kamerası-Parmak İzi Okuyucusu Kötü A 2017 Telefonlar..

Ben de Samsung Galaxy A5 2017 telefonu Hepsiburada'dan satın aldım. Samsung Galaxy A5 2017 telefonun Parmak İzi Okuyucusu çok kötü. Parmak İzi Okuyucusu hiç hassas değil. Parmakları bazen tanımakta bazen de hiç tanımamakta ve ekran kilidini açmamaktadır. Ben sağ-sol parmak izlerimi her şekilde değişik açılardan tanıttığım halde ekran kilidi zar zor o da sadece 1-2 kez açılmakta, daha sonraki denemelerimde hiç açılmamakta ve ekran kilidi bekleme süresine geçmektedir. Diğer bir sorun ise selfie kamerasının çok kötü olmasıdır. Bu telefonun Ön Kamerası kesinlikle bir Selfie kamerası değildir.Bu telefonun ön kamerası Selfie çekimlerde sadece Selfie çekimini yapan kişinin yüzüne odaklanmakta, arka plandaki yüzlere odaklanmayarak hepsini FLU-BULANIK göstermekte ve çekim yapmaktadır. Ve ne yaparsanız yapın çekim esnasında arka taraftakilerin yüzleri netleşmemektedir. Bu sorunların Aynısı A7 2017 ve A3 2017 telefonlarda da bulunmaktadır.Yani bu telefonlardaki ön kameraların Selfie çekimi ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. 1.850-2.000 TL gibi yüksek paralar vererek satın aldığımız bu telefonlara böyle kötü çekim yapan Selfie Ön Kamera ve parmak izimizi tanımayan sözde Parmak İzi Okuyucusu konulması, Samsung firması tarafından bizlere yapılan en büyük HAKSIZLIKTIR. Ve bu telefonların en büyük gizli AYIPLARIDIR. Sonuç olarak ; Samsung Galaxy A3-A5-A7 2017 telefonların Selfi-Ön Kamerası ve Parmak İzi Okuyucusu tek kelime ile BERBATTIR. Günümüzde artık Selfie çekimi bir ihtiyaç olduğundan Samsung Galaxy A3-A5-A7 2017 telefonları Selfie çekimi için de alır ve kullanırım düşüncesinde olan arkadaşlar kesinlikle bu telefonları ALMASINLAR...

Telefonu kullanmasam inanicam. Parmak izi oldukca hizli pas parmagini 3 kere tanitinca hizli..

Brad Pitt'misin gunde 39362627 selfie cekiyorsun

• Arkadaslar uygulama gizleme nasil yapiyorduk?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.