Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon almaya vatana gittim farklı cihazlar vardı aklımda gözüme çarptı hoşuma gitti çok aldım direk şuanlık çok memnunum güncellenmiş s7 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 22 Mayıs 2018; 15:11:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenli klasördeki uygulama üzerinden NFC kullanabilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı dün aldım hâliyle pil daha kalibre olmadı. Gerçekten aldığım değerler gayet güzel beğenimi kazandı cihaz

Edit : %6 şarj parlaklık fullden biraz az 8:30-9 saat süre alır rahat cihaz

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 23 Mayıs 2018; 12:14:4 >

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    samsung a serisi her zaman şarjıyla üstündür.5 saatin altında ekran süresi asla almazsın
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    İlk defa A serisi kullanıyorum 3000 mAh göre çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Cihazı dün aldım hâliyle pil daha kalibre olmadı. Gerçekten aldığım değerler gayet güzel beğenimi kazandı cihaz

Edit : %6 şarj parlaklık fullden biraz az 8:30-9 saat süre alır rahat cihaz

Güç tasarruf modunu orta yapınca bu süre daha da artıyor. Bilginiz olsun. 8-9-10 saatleri gördüğüm çok oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

aslında olay 3000 mah değil.a serisinde kullanılan işlemcilerin çekirdekleri enerji tasarrufu yapacak şekilde ayarlanmış.birçoğu düşük frekansta çalışarak güç tüketimini azaltıyor böylece şarj uzun dayanıyor.bende lg g4 de var o da 3000 mah.3 saat ekran süresini zor görüyorum.

keşke a5 2017 değil de a8 2018 alsaydın.a5'in ön kamerası çoklu selfilerde sadece bir kişinin yüzünü odaklıyor.ön kamerayı seviyorsan bu telefon seni mutlu etmez.arka kamerasının da çok iyi olduğu söylenemez.
  • AppleJacks kullanıcısına yanıt
    Cihazı ne kadardır kullaniyorsunuz on numara süreler mi6 bile bu kadar gitmiyordu

Çıktığı ay almıştım. Öyle hatırlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    A8+ elime geçti o paraları vermek ne bileyim saçmalık olurdu beğenmedim ben cihazı açıkçası hatta yeni nesili sevmiyorum fiziksel buton olucak illa zaten ucuza geldi cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 23 Mayıs 2018; 12:37:10 >
  • bu ön kamera olayı tamamen zamzungun oyunları. Ön ile arka kamera bire bir aynı. 50 cm den sonra focus yapmama durumu bence yazılımsal engelleme.
  • Elimde spigenin luquid air kılıfı var kullanılmadi çok uyguna vereceğim pm atabilirsiniz

• Arkadaşlar rusya romu yükledim telefona. Şimdi telefonu garanti kapsamına alma şansım var mı bir şekilde?
  • Dr. Kleiner kullanıcısına yanıt
    rusya romu yükleyince garanti dışına çıktığını kim söyledi.yok öyle bir şey. cihazın halen garantili. belki servis neden rusya romu yükledin diyebilir o da türkiye ye verilince geri türk romuna dönersin olur biter. yanlız rus romunda oto güncellemeyi kapat. yüklediğin romun güvenlik yama düzeyi eski ise yüklemeyi engelliyor.rus romu her zaman daha yenidir.türk romu ona göre daha eski olur.

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    eğer rus yazılımını yüklerken telefonun knox sayacını artırırsan telefon garanti dışı kalır.phone info programından knox sayacının değerine bakın eğer 0*0 ise garanti devam eder ama 0*1 bile olduysa garanti bitmiştir.

2 ay bekleyip Türk yazılımını yüklemek varken ne diye telefonunuzu riske atıyorsunuz ki? android 8 varsan 2 ay geç gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

eğer rus yazılımını yüklerken telefonun knox sayacını artırırsan telefon garanti dışı kalır.phone info programından knox sayacının değerine bakın eğer 0*0 ise garanti devam eder ama 0*1 bile olduysa garanti bitmiştir.

2 ay bekleyip Türk yazılımını yüklemek varken ne diye telefonunuzu riske atıyorsunuz ki? android 8 varsan 2 ay geç gelsin
    Sana katılıyorum. Aslında knox artmıyor ama CSC hep rus olarak kalıyor. Türkiye yapmayanın yolu var ama korkarak yaptım. Acaba knox artacak mı acaba diyerekten. Şükür artmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppleJacks

Sana katılıyorum. Aslında knox artmıyor ama CSC hep rus olarak kalıyor. Türkiye yapmayanın yolu var ama korkarak yaptım. Acaba knox artacak mı acaba diyerekten. Şükür artmadı.

Alıntıları Göster
    nasıl yaptınız?

• rusya romuna güncelleme geldi.Türkiye romuna dönecek olanlar sakın güncellemeyi yapmasın.

• Güncelleme ne zaman gelicek?

• Arkadaşlar elimde spigenin luquid air kılıfı var kullanılmadi hiç uygun fiyata vereceğim pm atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.