Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    combination yöntemini kendim paylaşmıcaktım taktiği gösterip internetten aratarak bulmalarını istedim fakat israr edenler acil olarak türkiye rom'una dönmeye çalışan insanlara yardımcı olmak maksadıyla risk alıp yayınladım yanlış anlaşılmaya müsait olduğu için ortaya çıkıcak sorunlardan sorumlu olmamak için kaldırdım.
  • 68b 6 kullanıcısına yanıt
    hocam bi pm bakarmısın
  • Ahmtca kullanıcısına yanıt
    doğruca bir kaynak veremicem ama daha önceki mesajlarım'da bu işlemin nasıl yapılcakğını ve nasıl aratılcağını yazmıştım
    olayı bi pm den yazma şansın var mı ne yapmam gerektiğini
    maalesef bunu yazamıcam bu arada AppleJacks kendi yöntemiyle geçemiceği konusunda tahminde bulundum bu kesin bir bilgi değildi.
    bende AppleJacks 'in yaptığı işlemler sonrası aldığı sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum aldığım her bilgi bildiğim herşeyin yanlış olduğunu göstericek bir sonuç çıkarta biliyor
    samsung değişikliğede gitmiş olabilir.

AppleJacks 'i BEKLİYORUM .....
    bende applejack ten gelecek haberi bekliyorum ama siz yöntemi söyleseniz bile kimse size aksi durumda birşey diyemez çünkü meshuliyet yapan kişiye ait
    bu doğru olabilir buna inanıyor ve bu konuda çizgimizi belirlediğimizi düşünebiliyoruz.

AppleJacks:Arap romu yükleyip cscyi değiştirmekle benim içim rahat etmez. İsteyenler deneyebilir. Roma güncelleme geldikten sonra stock romumu kurarım ben. Bilgiler için teşekkürler.

diyince bildiklerimin yanlış olduğunu düşündüm eğer doğrudan geçiş yapılabiliyorsa.

şuan ben dahil herkes AppleJacks bekliyor nedeni ise basit eğer doğrudan geçiş yapılabiyorsa u4 güncelleme geldi csc değiştirmek yanlış bir yöntem olarak düşünülebilir.
    tabiki kolay yöntem varken sizde haklısınız bakalım bi haber etsin arkadaşta ona göre sizin yönteme bakarız
  • SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

Hiçbir hata vermeden kurulumu tamamladı. Telefon açıldı. Zaten vereceğini hiç düşünmüyordum. Sonuçta aynı romun TR sürünümünü yüklüyoruz. USERDATA seçince bilgiler gitmiyor diye biliyorum. 68b'ye haber verdiği için teşekkür ederim. CSC değiştirmek içime yatmadığı için dediklerini yapmamıştım, doğru bilgilere sahip olabilir ama işte psikolojik bir durum, rahat edemediğim için bu güncellemeyi bekledim ve TR romuna döndüm.

TR'ye dönmek için rom linki:https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a5/SM-A520F/TUR/download/A520FXXU4BRB6/211803/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleJacks -- 20 Mart 2018; 18:8:31 >
  • AppleJacks kullanıcısına yanıt
    Phone INFO ★Samsung★ kontrol edebilir misin şuan telefon ingilizce açılması gerekiyor
    Phone INFO ★Samsung★:CSC Kısmında xsg yazıyorsa united arab emirates'dir yok hayır

şuan yolladığım gibiyse türkiye rom'udur

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]
    Dediğiniz gibi ingilizce açıldı ve CSC kodu XSG olarak gözüküyor. TUR olarak gözükmesi gerekmez miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 68b

birde samsung members türkçe olması gerekiyor
    ve galaxy fırsatları yüklenmesi gerekiyor.
    Galaxy fırsatları yerine arab rom'una ait SHAİD uygulaması yüklenmesse TUR değil xsg aktiSAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]ftir.SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

Members uygulaması Türkçe ama Galaxy Fırsatlar uygulamasını göremedim. SHAİD uygulaması yok ama Papergarden diye bir uygulama var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    xsg olmuş herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppleJacks

Dediğiniz gibi ingilizce açıldı ve CSC kodu XSG olarak gözüküyor. TUR olarak gözükmesi gerekmez miydi ?

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

ekran fotoğrafı atabilir
    birde samsung members türkçe olması gerekiyor
    ve galaxy fırsatları yüklenmesi gerekiyor.
    Galaxy fırsatları yerine arab rom'una ait SHAİD uygulaması yüklenmesse TUR değil xsg aktiftir
    hocam şimdi noldu durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtca

hocam şimdi noldu durum nedir ?

10 numara 5 yıldız bir arab romu elde ettik :D
    bunu tur a nasıl çevirecez :D
  • TR Yazılıma Pc Üzerinden Güncelleme Geldi Haberiniz Olsun

Ayrıca Benim S4 e De Rus Romu Kurmuştum Sonra Tr Yükleyince Yine Arap Oluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AppleJacks kullanıcısına yanıt
    hocam nolcak şimdi ?
  • Gavuzla kullanıcısına yanıt
    tur a nasıl döncez peki hocam
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.