Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonunuza her halükarda güncelleme bildirimleri gelir zaten. İndirerek yükleyip yüklememek size kalmış. Siz sadece güncellemeyi otomatik olarak indirmeyi kapatabilirsiniz.
  • Kasım ayı guvenlik guncelemesi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RundeLL

Arkadaşlar önceden Secure Folder'dan galeride bir albümü seçip sağ üstteki üç noktadan "hide folder/albume" seçeneği ile gizleyebiliyorduk ama bugün bayağı kurcalamama rağmen bulamadım o özelliği. Ne oldu kalktı mı son güncellemelerden birisi ile ?
    Dosyalardan yapiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Kasım ayı guvenlik guncelemesi geldi
    Şarj süresinde bir iyileşme mi var bana mı öyle geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Dosyalardan yapiliyor

Alıntıları Göster
    Nasıl ?

• Arkadaşlar internetinde yavaşlık olan varmi benimki son aylarda sinir bozucu bir hal aldi mobil wifi farketmiyor youtube da ara ara donma sorunu yasıyorum yuvarlak sürekli dönüyor kapatip acinca düzeliyor chrome da aynisi bazen siteler cok yavaş açılıyor bazen hic açılmıyor oyle bekliyorum cubuk dolmuyor chrome kapatip tekrar açıyorum tak diye aciyor mesela net hızında sorun yok telefonun interneti yavaşladi

• Aralık ayı güvenlik güncellemelesi geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hücre askıda pil kullanımı problemi olan var mı? Stock rom kullanırken bu problem vardı daha sonra custom rom kullanmaya başladım problem ortadan kalktı fakat stock roma geri dönmek istiyorum. ve ekran açık kalma süreleriniz nedir acaba?
  • brkcncbn B kullanıcısına yanıt
    Benimki bu, ben çok anlamıyorum. İyi mi, yorumlar mısınız?

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

• merhaba,
    kamera uygulaması ile timelaps veya slow motion çekim yapan var mı ?
    böyle bir uygulama arıyorum kullanan paylaşabilir ise çok sevinirim :)
  • Güncelleme geldikten sonra şebeke sorunu yasiyan varmı sabah bana ulaşamadılar

• Aralık ayı güvenlik güncellemesinden sonra 25 mblık bir güncelleme daha geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Güncelleme geldikten sonra şebeke sorunu yasiyan varmı sabah bana ulaşamadılar
    Aynen bu sabah bana da ulasamamislar ögleden sonra guncelleme geldi aralik guvenlik yaması bakalım yine olacak mi ayni durum

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Şu telefonu aldım alası hep şebeke problemi çıktı en son fırlatıp aticam betona

• İki gündür bende sim kart tak uyarısı vermeye başladı , bu, son güncelleme ile alakalı bir durum mu . Sekiz aydır kullanıyorum ilk defa böyle bir şey oldu. Herkes de var mı, çözümü mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muteeddib -- 6 Ocak 2019; 19:51:26 >
  • Sim kart yuvanız toz almış olabilir temizleyebilirsiniz veya sim kart kaynaklı olabilir zamanla deforme olabiliyorlar çizik vs bunlar şebekeyi etkiler.

Bende böyle bir sorun olmuyor sim kartı yeni değiştirdim daha önce şebeke az çekiyordu şimdi iyi.

Şebeke sorunu yaşayan arkadaşlara yeni simkart tavsiye ederim faydalı olacaktır

• Arkadaşlar burda disconnect diye bir eklenti vardı takip engelleyici kayboldu gitti.Bende mi var bu problem sadece.

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

• Instagram açılışta donuyor. Birkaç defa tüm sekmeleri kapatıyorum. Zor düzeliyor. Güncelleme yaptım; ama fayda etmedi. Bir çözümü var mı?
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Uygulama ayarlarında instagramın önbellek verilerini silebilirsiniz. Önbellek temizleme yapıp verileri sil yaparsanız muhtemelen düzelebilir.

• Telefonu kullanırken Arada sırada menü ve geri düğmelerinin ışıkları yanıyor birisi arayacak diye bekliyorum arama gelmiyor. Niye olduğunu anlayamadım. Bunun bi sebebi veya ayarı var mı

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.