Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srh34

Evet sonunda

a
    Yükleyenler sonuçları yazabilirse sevinirim

Performans iyileştirmeleri ve temmuz guvenlik yaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ego37 kullanıcısına yanıt
    hizli sarj kapatmada durum ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akcam46

evet yorum bekliyoruz indirip kuranlardan

Kilit ekranı biraz daha hızlandı.zaten temmuz guvenlik güncellemesi pek bişey degismedi

• Mic-Tramp M kullanıcısına yanıt
    hizli sarj kapatma calisiyor mu ayrica sarjda kayda deger bir gelisme var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 11 Ağustos 2017; 15:28:52 >
  • quote:

Ben ilk aldığım dan belli hızlı şarj kapattım öyle kullanıyorum yani hızlı şarj oluyor yazıyor ama 1 saat de doldurmuyor normal şarj oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

quote:

Ben ilk aldığım dan belli hızlı şarj kapattım öyle kullanıyorum yani hızlı şarj oluyor yazıyor ama 1 saat de doldurmuyor normal şarj oluyor

peki tesekkurler hocam bende yapayim o zaman guncellemeyi.Ben kabloyu sarj cihazina cok cok az takinca sarj oluyor yazior hizli sarj oluyor demesi gerekirken sonra cok az takmistim ya kabloyu tam takiyorum.Normal sarj yapiyorum.4-5 saat sureyle sarj oluyor.tecrube ile sabit normal sarjin hizli sarj cihazi ile hilesi bu deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 11 Ağustos 2017; 19:10:48 >

• Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Bakmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: taylankilic

5.1.1 den 7.0a güncelledim hala wifi açılmama sorunu devam ediyor.
    Bu konu ile ilgili bilgili arkadaşlar var mı acaba ?

Yaklaşık 2p gün boyunca bu şekilde kullandım wifi ve Bluetooth açılmıyor Du denemedigim yol kalmadı sürüm düşürdüm Android 5 6 7 hepsinde denedim yok olmadi ne yaptıysam imkanım olmadığı için servise geç götürdüm yazılımla alakası yok ana kart garantiden değişti şuan sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: taylankilic

Merhaba herkese.
    Telefonumun wifi özelliğini açamıyorum.
    Açmaya çalışsam da geri kapanıyor.
    *#0011# menüsünden youtubeda gördüğüm bir iki işlem yaptım çözülmedi
    Hard reset attım çözülmedi.
    sürümü 5.1.1
    pcden de güncelleme yapmıyor.
    3 gündür araştırıyorum çözemedim.
    Teşekkürler.

Yukarıda da yazdım kardeşim Bluetooth u da açmaya çalış aynı sorunla karşılaşacaksınız bütün ayın telleri denemiş biri olarak garantili ise servise götürmem gerekmektedir benim anakart değişti çözüldü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

quote:

peki tesekkurler hocam bende yapayim o zaman guncellemeyi.Ben kabloyu sarj cihazina cok cok az takinca sarj oluyor yazior hizli sarj oluyor demesi gerekirken sonra cok az takmistim ya kabloyu tam takiyorum.Normal sarj yapiyorum.4-5 saat sureyle sarj oluyor.tecrube ile sabit normal sarjin hizli sarj cihazi ile hilesi bu deneyebilirsiniz

Kardeşim kablonun ucunu az takınca akim dengesi bozulabilir diye düşünüyorum dikkat et.

Herşey güzel ama birde gece modu ve always on gelse super olurdu

olabilir ama sarj oluyor yazior hizli sarj oluyor yerine.Zaten az taktiktan sonra tam takiorum sarj oluyor diye devam edior.Kablo ve sarj cihazi orjinal hocam bi sikinti olmadi.Aod icin bi çip lazimmis hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 12 Ağustos 2017; 13:56:20 >
    Yanlış biliyorsunuz. 4G ve 3G nın tükettiği veri aynıdır. Sadece indirme ve yükleme hızları yüksek olduğundan insanlar interneti daha çok kullanır hale geliyor sonra zannediuorki 4G çok harcıyor.

• Arkadaşlar çok dikkatli bakarsanız ses kısma açma tuşlarının orda belki 1 mm bile olmayan bi açıklık var cihazı ocak ayında aldım sizce batarya şişmesi midir?
    Not: Bataryanın çabuk bitmesi ve pil yüzdesinde ani düşmeler gibi sorunlarım henüz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userr -- 13 Ağustos 2017; 11:13:27 >
  • Arkadaşlar ablamın a5 2026 teli kafayı yedi kamera da çizgi oluşuyor klavye kendi kendine basıyor bir kez kapandı açılış ekranından ileri gitmedi kendini habire başlattı en son 2 hafta önce düşmüş düşmeye bağlı mı diye düşündüm 😳 Bu sorunu yaşayan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Arkadaşlar ablamın a5 2026 teli kafayı yedi kamera da çizgi oluşuyor klavye kendi kendine basıyor bir kez kapandı açılış ekranından ileri gitmedi kendini habire başlattı en son 2 hafta önce düşmüş düşmeye bağlı mı diye düşündüm 😳 Bu sorunu yaşayan var mı

Arka kısmı böyle😒 Servise vericez

• quote:

Arkadaşlar ablamın a5 2026 teli kafayı yedi kamera da çizgi oluşuyor klavye kendi kendine basıyor bir kez kapandı açılış ekranından ileri gitmedi kendini habire başlattı en son 2 hafta önce düşmüş düşmeye bağlı mı diye düşündüm 😳 Bu sorunu yaşayan var mı

Bende aynı şeyi bu sabah yaşadım gece telefonu kapatıp sarja koydum sabah açmaya çalıştım fakat Samsung yazısında takılı kaldı yanıp sönüyordu üstelik o kadar dikkatli kullanmama ragmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userr -- 17 Ağustos 2017; 9:33:24 >
  • quote:

quote:

Bende aynı şeyi bu sabah yaşadım gece telefonu kapatıp sarja koydum sabah açmaya çalıştım fakat Samsung yazısında takılı kaldı yanıp sönüyordu üstelik o kadar dikkatli kullanmama ragmen

Merhaba ben daha dün yaşadım şarj 20 di 12 oldu birden sonrada pat ekran gitti sayfayı kendi kendine yeniledi Samsung yazısında kaldı bir kaç saat sonra yine şarja taktım şarj 0 di ve açıldı sonra

• klavyenin bu görüntüsünü ultra güç tasarrufu modu dışında kullanma imkanımız yok mu acaba
  • quote:

Arkadaşlar çok dikkatli bakarsanız ses kısma açma tuşlarının orda belki 1 mm bile olmayan bi açıklık var cihazı ocak ayında aldım sizce batarya şişmesi midir?
    Not: Bataryanın çabuk bitmesi ve pil yüzdesinde ani düşmeler gibi sorunlarım henüz yok.

Baktım da aynı olay benimkinde de var.
    İlk aldığımda var mıydı hatırlamıyorum.

Nisan 2016'da almıştım.
    Birkaç ay önceki güncellemeye kadar şarjı gayet iyiydi.
    Yeni yazılım daha hızlı şarjı bitiriyor sanırım.
    Yalnız önceki gün daha önce olmayan bir şey oldu; şarjı %12'den %5'e düştü birden, sonra da hemen kapandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

quote:

Arkadaşlar çok dikkatli bakarsanız ses kısma açma tuşlarının orda belki 1 mm bile olmayan bi açıklık var cihazı ocak ayında aldım sizce batarya şişmesi midir?

Baktım da aynı olay benimkinde de var.
    İlk aldığımda var mıydı hatırlamıyorum.

Nisan 2016'da almıştım.
    Birkaç ay önceki güncellemeye kadar şarjı gayet iyiydi.
    Yeni yazılım daha hızlı şarjı bitiriyor sanırım.
    Yalnız önceki gün daha önce olmayan bir şey oldu; şarjı %12'den %5'e düştü birden, sonra da hemen kapandı.

Ben de ertesi gün telin yüzde kaça gelince kapanacağını merak ettim ve kapanana kadar kullandım. Yüzde 3 e kadar normal bir hızda indi 2 dk içerisinde de 0 a inip kapandı normal bir telefon gibi. (1.5 amperlik şarj aleti kullanıyorum) Ancak daha öncesinde bir kere yüzde 3 te kapanmışlığı var (hızlı şarj cihazı kullanıyodum) anlam veremedim bir sorun var mı yok mu yoksa şarj cihazından mı kaynaklanıyorŞarj şuan 16 ve tekrar deneyeceğim bugün. Çünkü bi sorun var mı yok mu diye düşünmekten çok sıkıldım ve ileride servise vermem gerekir diye yeni bir ekran koruyucu yaptıramıyorum cihaza eskisini de daha yeni söktüm çok kırılmıştı diye

Not: Denedim yine 0 da kapandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userr -- 24 Ağustos 2017; 9:24:22 >

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.