Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akcam46

a5 2016 turkcelliler malum volte turkcelde desteklemior simdilik a5 2016 icin.Ben note 5 buldum volteyi simde etkinlestirdim sonra a5 2016ya taktim etkinlestirdim ise yarior.Turkcellde desteklenen tel listesinde a5 yok umarim baskasi faydalanir bu sorunun cozumu ile ilgili.

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

Volte ne ise yariyor? Ayrica 7.0 memnun musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkan5a F kullanıcısına yanıt
    volte yani voice over lte sesi lte uzerinden karsi tarafa aktariyor bu sayede ben test ettim.1 snde karsi tarafi ariyorsun ayni zamanda hocam ses denildigine gore bayagi berrak ve puruzsuz oluyor hatta denilene gore cagri merkezleri ileride ses tanima teknolojisine gececek bu sayede sesinizden kimliginizi onaylayabilecek bir de arkadasinla konusurken arka tarafta mobil veriyide kullanabiliorsunuz.Bunu yapmak icin bazi sartlar var.Ikinizin ayni hatta bir de galiba faturali olmasi lazim.Birde vowifide var o da wifinin altinda wifi calling diye gecior ondada nprmalde whatsapp uzerinden goruntulu ve sesli konusabilirsin internet uzerinden eger yurt disindaysan fakat eger karsidaki kisinin whatsappi yoksa ki benim babamin dayimin falan yok wifi ile turkcell pakrtine baglior normal sebeke gibi rehberindeki tum kisileri ariyorsun ucak modunda.Roaming ucreti odemeden gerci kaldirilacak diorlar ama hayirlisi.Bu ozellikler nougatla geldi hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 30 Temmuz 2017; 10:47:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Telefon hızlı şarj olmuyor. Daha da önemlisi, telefona ne PC bağlantısı yapılıyor ne de OTG bağlantısı. Hiç bir tepki yok. PC'de aygıt yöneticisinden kontrol ettim, ünlem işaret bile yok. Anlayacağınız telefon USB özelliğini kaybetti. Şarjı ise yavaş yapmaya başladı. Durup dururken. Nasıl çözebilirim? Format işe yaramadı.

geliştirici seçenekleri -> usb hata ayıklama -> Açık olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

quote:

Telefon hızlı şarj olmuyor. Daha da önemlisi, telefona ne PC bağlantısı yapılıyor ne de OTG bağlantısı. Hiç bir tepki yok. PC'de aygıt yöneticisinden kontrol ettim, ünlem işaret bile yok. Anlayacağınız telefon USB özelliğini kaybetti. Şarjı ise yavaş yapmaya başladı. Durup dururken. Nasıl çözebilirim? Format işe yaramadı.

İşe yaramadı maalesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

quote:

İşe yaramadı maalesef.

Bilgisayarınızdaki başka bir usb'ye takıp deneyin bir de. Önce farklı bir usb'den bağlantıyı yapın, sonra telefondaki geliştirici menüsünden usb hatta ayıklamayı açın.

Bende görünüyor denedim bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 1 Ağustos 2017; 13:38:22 >
  • Merhaba herkese.
    Telefonumun wifi özelliğini açamıyorum.
    Açmaya çalışsam da geri kapanıyor.
    *#0011# menüsünden youtubeda gördüğüm bir iki işlem yaptım çözülmedi
    Hard reset attım çözülmedi.
    sürümü 5.1.1
    pcden de güncelleme yapmıyor.
    3 gündür araştırıyorum çözemedim.
    Teşekkürler.
  • Telefon google playdan ant+ diye bir programı sürekli güncelliyor onla ilgili olabilir .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran koruyucu öneriniz varmı?

nano kullanıyordum memnundum ancak eskidi ve çıkardım.

• 5.1.1 den 7.0a güncelledim hala wifi açılmama sorunu devam ediyor.
    Bu konu ile ilgili bilgili arkadaşlar var mı acaba ?
  • Arkadaşlar ben de a5 2016 kullanıyorum ve size bişey sormak istiyorum

Android 7.0dan beri telefonu ultra güç tasarrufuna aldığımda parmak izi çalışmıyor sanki cihazda parmak izi yokmuş gibi direk modelinizi çizin diyor sizde de böyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userr -- 8 Ağustos 2017; 15:9:14 >
  • Ultra güç tasarrufunda benimde parmak izi çalışmıyor
  • Adı üstünde ultra güç her seyi kapatıyor Bendede kapatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: srh34

Arkadaşlar ben de a5 2016 kullanıyorum ve size bişey sormak istiyorum

Android 7.0dan beri telefonu ultra güç tasarrufuna aldığımda parmak izi çalışmıyor sanki cihazda parmak izi yokmuş gibi direk modelinizi çizin diyor sizde de böyle mi

Ultra güç modunda siyah beyaz zaten belirli kısmını kullanırsın.mesala parmak izi sensörler internet kullanamazsın

• merhaba arakadaslar.Size 2 sorum var.Ilki bu telefonumun batarya kapasitesini ogrenebilecegim bir program var mi?Samsung yuzde 60 dan asagi galiba bataryayi ucretsiz degistiriyormus.Parasini gectimde garantinin son zamanlari gelirse bataryayi yenisiyle degistirmek mantikli olabilir diyorlar o yuzden sordum.2. olarak ise ornegin tarayicida 1 sayfa acacagiz.Bu sayfayi acmak icin farz edelim 3gde 1 mb gidiyorsa 4.5 g de daha mi fazla gidior yoksa her ikisinde 1 mb gidip 4.5 gde sayfa yukleme hiziyla bilgiyi daha cabuk işleyip mi internet sayfasi çabucak yukleniyor?Soruyu sorma sebebim internet paketimi dikkatli kullanmam gerekiyor bu yuzden 3g kullaniyorum fakat 3g de 2-3 cubuk cekerken 4.5 g de kesintisiz 4 cubuk cekiyor.Ayrica 3g de telefon biraz daha sicak oluyor 4.5 g ye gore.4.5 gde isinma yok.Telefon islemi rahatca yapior 4.5g de normal olarak.Hattim turkcell simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 10 Ağustos 2017; 17:58:8 >
  • ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★yazilim geldi

• Evet sonunda

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★a
    Yükleyenler sonuçları yazabilirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userr -- 11 Ağustos 2017; 12:51:0 >
  • Yazılım sonrasi bi değişiklik görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Akcam46

merhaba arakadaslar.Size 2 sorum var.Ilki bu telefonumun batarya kapasitesini ogrenebilecegim bir program var mi?Samsung yuzde 60 dan asagi galiba bataryayi ucretsiz degistiriyormus.Parasini gectimde garantinin son zamanlari gelirse bataryayi yenisiyle degistirmek mantikli olabilir diyorlar o yuzden sordum.2. olarak ise ornegin tarayicida 1 sayfa acacagiz.Bu sayfayi acmak icin farz edelim 3gde 1 mb gidiyorsa 4.5 g de daha mi fazla gidior yoksa her ikisinde 1 mb gidip 4.5 gde sayfa yukleme hiziyla bilgiyi daha cabuk işleyip mi internet sayfasi çabucak yukleniyor?Soruyu sorma sebebim internet paketimi dikkatli kullanmam gerekiyor bu yuzden 3g kullaniyorum fakat 3g de 2-3 cubuk cekerken 4.5 g de kesintisiz 4 cubuk cekiyor.Ayrica 3g de telefon biraz daha sicak oluyor 4.5 g ye gore.4.5 gde isinma yok.Telefon islemi rahatca yapior 4.5g de normal olarak.Hattim turkcell simdiden tesekkurler.

Öncelikle kardeşim 3g de daha az internet kullanır ve sayfa geç yüklenir.

Ayrıca telefon 3g de zorladığı için çekim düşüyor ve ısınıyor.bende 3g de kullanıyorum power tuşu ve kamera arkası yanıyor.teleondan kaynaklı değil bu durum

• yazılım güncellemesi yenilikleri yazmıyor mu ? ona göre indirelim
  • evet yorum bekliyoruz indirip kuranlardan

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.