Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
54
Favori
302.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tlf csc tur.volte uyumlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Istersen yükle..hosuna gitmezse.android 6 nin son cikan yazilimina odinle geri dönersin. Bizzat denedim.

• ego37 kullanıcısına yanıt
    peki tesekkurler hizli sarji kapatmak icin kullanilan fonksiyon calismiyor hala degil mi?

Evet.çalışmiyor

Evdeki intetnete baglanip ornek whapsaptsn görüntülu ce sesli görüşülüyor. Bu dediginiz wowifi ye girer mi?.

o degilde bunla tel cekmese bile wifi ile baglanip normal turkcell paketine gore gorusme yapiyormussun turkcellin internet sitesinde yazior bu arada zaten hizli sarja uyumlu bor adaptor icin bu fonksiyona zaten gerek yok ben kafama gore normal kafama gore hizli sarj yapabiliorum

Bilgi icin sağol hocam

• vowifi ozelligi icin ayarlar baglantilar wifi aramasi sonra tercih edlien wifi sikkini secmemiz lazimmis bunu yaparken ucak modunda yapmamiz gerekli internette youtubea yazarsaniz samsung vowifi diye orda anlatior size zahmet olup olmadigina bi bakarmi siniz bos zamaninizda

• Nougatın en sevdiğim tarafı;

Artık telefon cebimde gelen aramaları kafasına göre açıp kapatmıyor.
    Sırf bu yüzden telefonunu satan bir çok kişiyi tanıyorum. Gerçekten çok can sıkıcı bir durumdu.
    Artık bu sorun yok ve ben cihazımı daha çok seviyorum :)
    Vodafonda a5 2016 da yok sanirim

Vodafone Türkiye’nin web sitesine baktığımızda VoWiFi desteğinin şu an için sadece Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için sunulduğu belirtiliyor. Ancak bu desteğin kısa zaman içinde daha fazla cihazda kullanılabilir olacağını tahmin ediyoruz.

Kaynak.internet

Volte Turktelekom da yok mu? Varsa nasıl aktif edeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birey112 -- 23 Mayıs 2017; 19:33:51 >
  • Volteyi aktif etmek için volteyi destekleyen cihaz bulup simkartınızı ona takın türk telekom online menüsündrn volteyi aktif edip sonra sim kartınızı kendi telefonuza takıp kullanın ben note 5 takıp akyif ettim şuan kullanıyorum hattım türk telekom

• quote:

Orijinalden alıntı: birey112

Volte Turktelekom da yok mu? Varsa nasıl aktif edeceğiz?

Ben vodafone kullaniyorum.pek bilgim yok.müş .hiz.bi ara hocam

• Bu sorun nasıl giderildi ki?

• dgkn77 kullanıcısına yanıt
    Eskiden marshmallow da flappy bird tarzı oyun vardı ya yazılım bilgisine 10 kere basınca çıkıyordu, şimdi onun yerine bu saçma şey geldi, orada 10 kere basınca sonra da basili tutunca kedi oyunu aktif oluyor, N harfinin altında kucuk bir kedi resmi cikiyor, aynı şeyı tekrarlarsanız deaktif oluyor.

Bu kedi oyunu ise, bildirim merkezine o soru işaretli simgeyi koyup sonra üstüne basınca da farklı yemler karşınıza çıkıyor. Kediye yem verirseniz gün içinde bir anda bir bildirim geliyor ve bir kedi beliriyor. Olay bu.

• Bizim cihaza sview cover çıkmamış olması çok sınır bozucu değil mı?

• Cassation kullanıcısına yanıt
    aynen çok saçma

• Bayadır yazmıyordum, dertlendim, Android O tanıtıldı, biz daha Nougat aldığımız için seviniyoruz.

• Ben bu bataryadan biktim %60 da kapatip koyuyorum sabah aciyorum %58 hep % 2-5 arasi sarj gidiyor kapaliyken sinir bozucu

• 7.0 nougat yükseltmesinden sonra telefonum ciddi şekilde hızlandı, özellikle internet tarayıcısı eskisine göre çok çok hızlı. Batarya süresi de bir miktar uzadı, nougat daha tasarruflu geldi bana.

Yeni bildirim formatı ise çok kötü olmuş, hem görsellik olarak kötü hem de kullanışlı değil, üst bölümdeki kısayol alanı ise bence eskisine göre berbat olmuş, hiç kullanışlı değil, ayrıca siyah arka plan görsel olarak çok zayıf olmuş. Ayarlar menüsü ise eskisine göre karışık olmuş, zaten android cihazların ayarlar menüsü diğer işletim sistemlerine göre çok karışıktı şimdi iyice çorba olmuş.

Özet olarak pil ömrü ve performans artışı için android 7 çok iyi ama kullanışlılık olarak android 6 daha iyidi.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.