Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    48 saattir herhangi bir problem yaşamadım klavye konusunda, sorun çözüldü. çok teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erginusret E kullanıcısına yanıt
    Demek ki hızlı yazarken kaydırdık algılıyor. Bazen çok sinir olsam da böyle daha estetik ve tam ekran olduğu için şimdilik navigasyon tuşuna dönmeyeceğim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde kılıf kullanmayı pek sevmem ama telefonun plastik oluşu ve kameranın çıkıntılı oluşundan dolayı çizilir diye korktuğumdan böyle bir kılıf aldım.
    Telefon biraz hantallaştı ve kalınlaştı ama hertarafını sardı. İyi koruyacak gibi bakalım
    Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}
    Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    Biraz kalın bir kılıf gibi. Ekran için bir şey kullanıyor musunuz?

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Hayır ekranda bişey yok. Orayada kırılmaz cam falan taksam tuğla gibi olacaktı telefon

Kırılmaz cam takılmaz zaten. Nano koruyucu kullanıyorum ben. Camdan 2-3 kat ince plastik gibi de kırılmıyor. Sadece kılcal çizikler çabuk oluşuyor. 1 yıldır başka sorun görmedim çok kez düştü telefon.

• Teşekkürler ona bakıyım bide

Bu kılıftan bende de var zaten nette satılan bir bu kılıf bir de ince silikon şeffaf olan var fazla seçenek yok. Dediginiz gibi kalınlaştırıyor telefonu ama bu kılıf sayesinde bir kaç kere düşmesine rağmen cihazda herhangi bir hasar meydana gelmedi.

• Ben de aynı kılıfı kullanıyorum. Karbon fiber diye geçiyor. Telefonu kalınlaştırsa da oldukça şık duruyor. Ince silikon da var ama bunun gibi şık değil

• circassianman kullanıcısına yanıt
    kenarlardan hava almıyor mu hocam koruyucun? mümkün müdür fotoğrafını atman ben bir tane denedim de hep toz ve hava alıyor kenarları, kavisli olduğundan tam oturmadı malum

• Bende de nano koruyucu var çok memnunum. Kavisler başlamadan nano bitiyor. Dolayısı ile kılıf ile kenarları kalkmıyor uyum sağlıyor.

Üst, sol, sağda sorun yok. Sadece alt kısımda çok ince yapışmayan yer kalıyor.

• omeric kullanıcısına yanıt
    nerden aldınız hocam

• Alalı uzun zaman oldu link vereyim diye baktım ama satıcı ürünü değiştirmiş.

Benimki satıcı kapatmış. Blitzpower nano ekran koruyucusu markalı ürün resmini atıyorum. Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi circassianman -- 1 Temmuz 2020; 9:55:7 >
  • teşekkür ederm

• Şarjı hızlı bitmeye başladı. Güncellemelerden sonra oldu gibi geliyor. 1 yılı dolmadı henüz. Erken değil mi bataryanın zayıflaması için?

• genç muallim G kullanıcısına yanıt
    Bana da hissettirdi. Bunda 1 yıldır kullanılan telefona yük binmesi, yazılım güncellemesi ve bataryanın az bir zayıflaması birleşince hissettirdiğini düşünüyorum.

• Ya beni en çok rahatsız eden konu Whatsappa bazen bildirim gelmiyor, hatta whatsappweb kullanırken telefonunuza bağlanılamıyor diyor. telefondan whatsapp ı açınca onlarca mesaj birden yükleniyor. arkadaşlar da iletilmediğini söylüyorlar. aslında whatsapp kilitli konumda hep, kapanmıyor program. var mı sizde de böyle bir problem ve öneriniz? instagramdan twtterdan hiç böyle problemler yaşamıyorum

Ben böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Whatsapp web baglanirken de hiç sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.