Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.213
Cevap
14
Favori
54.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocatanur O kullanıcısına yanıt
    Ben navigasyon tuşu kullanmıyorum hocam yanıtlayamayacağım. Herkese de öneririm. Tuşlar olmadan çok daha güzel görünüyor ekran.

• Kaydırma hareketlerini bir dönem denedim ama sıkıntı şu hareketleri yaparken hep üstündeki uygulamalara giriyor onun için tuşlara geri dönmek zorunda kaldım. En azından huawei ya da xiaomilerdeki gibi geri tuşunu yandan çekme şeklinde yapsalardı çok iyi olurdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben de bir süre sıkıntı yaşadım. Ama şimdi alıştım çok memnunum. Ekranın tamamını kullanmak güzel oldu. Hem de daha güzel durdu.

• Ben de navigasyon tuşlarını kullanmıyorum. Ilk başlarda zor gelmişti ama kolay alıştım. Bence kullanması o kadar zor değil görünüm de çok daha güzel.

Galaxy store'da bulunan . One hand operation + isimli samsung un kendi uygulaması ile istediğiniz gibi kişiselleştiebilirsiniz ..

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz uygulamayı indirdim altta hareket tuşları kaybolmuyor ama işlevi güzel beğendim teşekkürler 👍

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    Hocam ilaç gibi geldi bu bilgi. Uygulamayı çok sevdim. Çoğu şeyi buradan kontrol etmek mümkün. Özellikle ekran alıntısı, ekran kapama ve ekranı ikiye bölme özelliğini atamak güzel oldu.

• Ben sağdan çekince geri, soldan çekince ekran kilitlenmesi olarakkullanıyorum. güç tuşuna telefon açıp kapatmak haricinde hiç basmaya gerek bile kalmıyor.
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Bu uygulamayı yüklemeden ekranı ikiye bölemiyor muyuz? Bir de nasıl ikiye bölüyoruz ekranı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalladam -- 12 Aralık 2019; 22:35:44 >
  • hayalladam H kullanıcısına yanıt
    Ben bulamamıştım o özellik yok sanıyordum. Bu uygulama sayesinde geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalladam

Bu uygulamayı yüklemeden ekranı ikiye bölemiyor muyuz? Bir de nasıl ikiye bölüyoruz ekranı?
    Olmaz olur mu?
    Son kullanılan uygulamaları açıyoruz. Her uygulamanın üzerinde kendi simgesi var. Onu basık tutunca seçenekler çıkıyor. Bölünmüş ekran görünümünde aç, açılır pencere görünümünde aç, ekran en-boy oranını ayarla vs. Oradan isterseniz bölünmüş ekran olarak, isterseniz de açılır pencere olarak iki ayrı uygulama kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocatanur

Önerdiğiniz uygulamayı indirdim altta hareket tuşları kaybolmuyor ama işlevi güzel beğendim teşekkürler 👍
    Alttaki hareket tuşları da kayboluyor.
    Navigasyon çubuğu menüsünde en altta hareket ipuçları yazan yeri kapattığınız zaman komple ekran oluyor.

Bahsettiğiniz uygulamayı kullanmadığım için onunla ilgili yorum yapamam. Ancak son zamanlarda ne olduysa, hangi uygulamaya basarsan baz birkaç saniyelik bir gecikmeden sonra giriyor. Redmi Note 7 cihazımda da böyleydi, bunda da durum aynı.

• rssguven kullanıcısına yanıt
    Aynen dediginiz gibi tam ekran oldu ve güzel oldu ✌👍

Ya işlemcinin yavasligiyla alakalı bir durum ya da uygulamalarda var bir şey

İlk zamanlar gibi olmaz da bu kadar erken olması iyi değil. Cihaz bakımını kullanıyor musunuz hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

İlk zamanlar gibi olmaz da bu kadar erken olması iyi değil. Cihaz bakımını kullanıyor musunuz hiç?
    Oldum olası cihaz bakımını kullanmam. Arka planda açık uygulama bırakamamaya çalışıyorum. Ram ve hafızayı iyi kullanırım.
    Bu bahsettiğimiz gecikmenin, cihazın performans düşüklüğüyle ilgisi yok. Yüksek performanslı Android cihazlarda da durum aynı.
    Cihazın donamını kadar yazılımının da performansı etkilediğini unutmamak lazım. Snapdragon 821 işlemci kullanan LG G6 telefonum PUBG oynadığım zaman donarken; neredeyse yarı gücünde olan Snapdragon 625 işlemci kullanan Mi A1 gayet akıcı oynatıyordu.
    A40 için de durum aynı. Antutu puanı Snapdragon 636 ile eşdeğer. Ama gel gör ki oyun performansı Snapdragon 625'ten daha düşük.

Xiaomi, lg için bilmem de Samsung da günde 1 kez cihaz bakımı yapmak hızlandırıyor. Direk widget eklemeli.

• Arkadaşlar telefonun bataryasından memnun musunuz? Ben keşke en az 3800 mAh olsaydı diyorum... Ama yine de günü çıkarıyor. Sizlerde durum nedir? (çok sık kullanmıyorum %100 şarjı günün sonunda %50 civarında bırakıyorum)
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.