Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.214
Cevap
14
Favori
54.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam nereden aldınız ve garanti firmanız nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bezgin09 B kullanıcısına yanıt
    Aşırı bir fark yoktur. Sadece ekstra özellikler var. Bulanıklık, hiper geçiş vs.

• genç muallim G kullanıcısına yanıt
    Kronik olmadığı belli. Size denk gelmiş olabilir.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    ceppaket saticisindan aldim. delta garantili.

Tekrar merhaba
    A3 ten kötü değil ama super de değil dedim çünkü fiyatını göz önüne alırsanız bu segmentte size super kamerası olan telefon verebilecek telefon hemen hemen yok gibi ama tabii ki sizin kameradan ne beklediğiniz önemli. Sonuçta S serisi değil cihaz. Bahsettiğiniz cihazlardan mi a3 boyut olarak iyi ama saf android kullanmadıysanız daha önce size sıkıcı gelecektir birde meizu 16xs demissiniz meizu macerami m2 note ile acilmamak uzere kapattim ilk ve son "kürek" gibi olan telefonumu 1 sene sonra zar zor elden cikardim ayrica her ay baska bir sorun yüzünden telefonu sıfırlamam gerekiyordu adamların keyfine göre flyme güncellemesi vermesi de cabası meizu her yeni cihaz cikardiginda bakiyorum pek bir değişiklik göremiyorum.
    Dediğim gibi tamamen sizin seciminize kalmış bir durum benim için cihazın boyutu ve fiyat önemli idi o yüzden huawei p20 lite, xiaomi mı play ve A40 arasında kaldım ve güncel olduğu için bu telefonu seçtim. Gönül isterdiki xiaomi mi 9 se alayım ama 2500/3000 aralığında para veremem bir telefona.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: genç muallim

Birçok telefonu bilmem, bu telefonunki güzel çalışmıyor. Tek seferde aldığı nadirdir. Defalarca denedim. Tekrar yükleyeyim dedim bu sefer de sürekli parmağınızı tam koyun uyarısı veriyor. Ne şekilde koyarsam koyayım almıyor
    Casper a1 im vardı hala da arada kullanıyorum. Yüz tanıma ve parmak izi buna göre daha iyiydi.
    Parmak izi bende iyi çalışıyor tepki kapalıyken dokunduğumda biraz geç ancak uyandırıp dokunduğumda gayet hızlı açıyor. Nerdeyse hiç tekrar denemedim. Yüz tanıma biraz geç açıyor o kadar da olsun artık. Aldığınız fiyat belli.

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Nerden denk gelirse ithal edilmiş. Peki bir sorun var mı bu hariç.

ilk baslarda 4bucuk saat ekran suresi alıyordum, beyaz yerleri siyah yaptim 5.bucuk alti saat le yaklasti. baskada bir seyi yok. ahize sesi bazen begenmiyorum herkeste olan bir sey galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslimdayok -- 3 Aralık 2019; 12:58:9 >
  • aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Gece modu 1 saat uzatıyor ekran süresini. Bence çok da yakışıyor telefona. Ahize sesi bence çok iyi. Fulleyince hoparlör açık gibi ses geliyor. Tabi bu durum bazı telefonlarda düşük ahize sesi sorunu olduğunu kapatmaz.

Bende otomatik yaptım akşam 7 sabah 7 arasında açık gece modu ortalama 5-6 saat değişiyor şarj süresi kullanıma bağlı olarak telefonun simsiyah olması da cabası oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocatanur -- 3 Aralık 2019; 11:9:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Gece modu 1 saat uzatıyor ekran süresini. Bence çok da yakışıyor telefona. Ahize sesi bence çok iyi. Fulleyince hoparlör açık gibi ses geliyor. Tabi bu durum bazı telefonlarda düşük ahize sesi sorunu olduğunu kapatmaz.
    Bende katılıyorum ahize sesi iyi S7 den sonra aman aman bir fark göremedim.

• quote:

Nerden denk gelirse ithal edilmiş. Peki bir sorun var mı bu hariç.
    Benim telefon da Çekoslovakyadan ithal. Migrostan almama rağmen delta garantili. Keşke Ritzy olsaydı. Ritzy de beleşe ekran değişimi var. Kısmet artık.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Ritzy ye pek güven olmaz ama

• ocatanur O kullanıcısına yanıt
    Ben gün boyu hep karanlık mod kullanıyorum. Bence görsellik olarak da daha güzel.

• Şarj kablosu isteyenlere, geçen günlerde dr mağazasından 13 liraya 1m hızlı şarj destekli kabloyu aldım. Hızı belki kendi kablosundan iyidir diyebilirim. Hem de 20cm daha uzun. Piyasada 7 liradan başlayan kablolar da var fakat hızlı şarj destekleri yok veya yeterli hızı sunamıyor.

• Android 10 gelecek bu belli ama 11 gelir mi?
  • 2350 liraya garantili 64 gb xiaomi mi 9 se telefon var.

A40 la arasında kaldım. Boyut olarak biribine yakın.
    Kamera olarak mi 9 se cezbediyor. Kamera önceliğim.

Islemci ve ram önemli degil.

700 lira farka değer mi 9 se almak

• quote:

Aşırı bir fark yoktur. Sadece ekstra özellikler var. Bulanıklık, hiper geçiş vs.
    A40 ta 16 mp arka kamera , mi 9 se de ise 48 mp kamera var. Aşırı fark olmadığı konusunda çok büyük şüphelerim var.
    Yardımcı olur musunuz

• aydox7 A kullanıcısına yanıt
    11 zor. Gelse bile geç olur.

O 48mp tabiki hikaye. Ama mi9se kamerası kesinlikle daha iyi. Kamera sizin için çok önemli ise mi9se öneririm. Ama günlük uygulamalar kullanıyorum işlemciyi salla derseniz de a40 öne çıkar.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.