Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2 dakika sürmedi işlem. Bikaç kez daha sms gönderseydiniz keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    telefonda ekran süresini nasil 6 saat aliyorsun hocam

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Düşük ekran ışığı, güç tasarrufu

• Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam A50 formundan misafir geldim

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Darbe almış olabilir ama yine de ekran koruyucuyu çıkarın yine de bir bakın. Belki koruyucuyla alakalı problem olabilir.

• aydox7 A kullanıcısına yanıt
    HOCAM RESMI CEKEN TELEFONUN KAMERASINDA KI BIR HATA IMIS O SIYAHLIK SONRADAN FARK ETTIK .ILGINIZ ICIN TESEKKURLER

• Arkadaşlar bir tane a40 buldum üzerinde jelatin yok. Bu normal mi, sizin aldıklarınızda da yok muydu? Bir de arka kısmında kutunun açılmadığına dair üst üste yapıştırılmış 2 adet sticker mevcut. Yine sizde de böyle miydi?

@circassianman

@Acht

@temuragaoglu

• quote:

Orijinalden alıntı: white00

Arkadaşlar bir tane a40 buldum üzerinde jelatin yok. Bu normal mi, sizin aldıklarınızda da yok muydu? Bir de arka kısmında kutunun açılmadığına dair üst üste yapıştırılmış 2 adet sticker mevcut. Yine sizde de böyle miydi?

@circassianman

@Acht

@temuragaoglu
    A40 larin üzerinde jelatin yok. Poşet gibi bir seyin içinde geliyor. Poşetten çıkarıyoruz. Kutuda bir adet kontrol yapiskani vardı. Delta garantili benimki. Ritzy farklı olabilir.

• Benim cihazimda delta garantili aynı şekilde 1 adet kontrol etiketi mevcut kutu üzerinde fakat açılmış şekilde geliyor.

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Düşük ekran ışığıyla (%15 civarı) 7-8 saat arasında ekran süresi alabilirsiniz.

• Almak isteyen arkadaşlar için söylüyorum 5m migroslar stokları güncellemiş. İzmirdekiler ile görüştüm ellerinde var. Metro marketlerde de var. Metro'da fiyat 1799

• quote:

Orijinalden alıntı: white00

Almak isteyen arkadaşlar için söylüyorum 5m migroslar stokları güncellemiş. İzmirdekiler ile görüştüm ellerinde var. Metro marketlerde de var. Metro'da fiyat 1799
    Pazartesi migrostan aldım 1799 TL. Peşin fiyatına 10 taksit ING kredi ile.

• Hoşgeldiniz

• white00 W kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili ürünlerin içi garanti belgesi konmak için açılır. Bazı ürünlerde garanti belgesi cihaz kutusu dışına yapıştırılır. Eğer dışarıda bir garanti belgesi görmüyorsanız içerisine garanti belgesi koyulmak için kutu mecburen açılmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Bildirimlerde ekran uyanmıyor...
    Eski bir Huawei kullanıcısı olarak bende bu durumdan pek memnun değilim.

Alıntıları Göster
    Nasıl olmaz ya, whatsapp ve telefondan bildirim ayarları açık değil mi?
    Özellikle whatsapp dan ayarlar bildirimler bölümünden ön izlemeyi açtığınız halde mi açılmıyor ekran...
  • Değerli dostlar play store da always on amoled beta adında bir uygulama var onu yükledim. Fena değil gibi tabi ama ne kadar pil tuketecegini bilemiyorum. Denemenizde fayda var.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Önerdiğiniz uygulamayı indirip denedim ama pil konusunda çok kötü sabah telefon ekran süresi olarak 1,5 saat ve %11 sarj harcamış kendi kendine ve telefon ile hiç bir işlem yapmamama rağmen bu değer hemen kaldırdım maalesef. Resmî olanını vermesini umut ederek bekleyeceğiz samsung efendinin.

• Merhaba Arkadaslar.

Bende Samsung A40 alarak aranıza katıldım. Bir konuda bilginize ihtiyacım var.
    Benim cihazda yazılım 1.temmuz yüklü. Kontrol ettiğimde ise yeni yükleme mevcut, son guncellemeyi yapanlar memnun mu ? Birde yeni sürümde ne gibi degisiklikler var, bilgisi olan var mı ?

Teşekkürler...
  • Android 10 ne zaman gelecek? Cihaz güncelleme alacaklar listesinde de. Ne zaman geleceğini merak ediyorum...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.