Şimdi Ara

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.313
Cevap
19
Favori
127.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamam ekran suresi bekleme suresi harika eyvallah
    Ama bu çok sakat ve tehlikeli bir durum
    Eskiden gunde 4-5 saat max. elinde duran başka bir cihazdan elinden hiç düşmeyen pili bitmeyen vaktini çok çalan bir duruma geldim.
    Ben çok rahatsızım bu işten. Ha bu telefonun suçumu değil ama bir şekilde normale dönmem gerek. Belkide tlf çok yeni olduğundandır inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun işlemcisi çoğu yerde 7904 diye geçiyor. Cpu-z ile baktığımda 7885 görünüyor. Sizde de böyle mi?.

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

• oturtan boğa kullanıcısına yanıt
    7885 a7 2018'de de kullanılan işlemci. A7'nin performansı gayet iyi.

• utanan ayı U kullanıcısına yanıt
    A7'de kullanılan 7885 saat hızı yüksek olan versiyon Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)

Doğru. A30'da kullanılan a73 çekirdekleri 1.8 ghz hızında. Baya farklı.

Hocam telefonun işlemci performansından memnun değil misiniz?.
  • dinidar D kullanıcısına yanıt
    Telefondan beklentilerim doğrultusunda memnunum. Arayüz geçişleri, internet kullanımı vs. Her şey hızlı akıcı. Çok oyun oynamam. Deneme amaçlı pubg kurdum hd ve orta grafik ayarında çok rahat oynatabiliyor. Benim için yeterli. Ama tabiki fiyatını göz önüne aldığımda en azından sd 660 ya da onun ayarında bir exynos işlemcisi olmasını isterdim
    Teşekkürler. Çinli markalar aynı fiyatlara daha güçlü işlemciler koyuyorlar ama onlarda ekrandan kısıyorlar. Telefonun en pahalı parçası ekranı. A30'un Amoled ekran olması büyük avantaj. Ve samsung'un yeni arayüzü baya iyi.
  • Aynen telefon hoş ama kamera bir tık daha iyi olacaktı ah :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

2G'de ses kötü katılıyorum. İki önerim var birincisi sen ve karşı taraft şebekeyi LTE alın ve öyle deneyin. İkinci inerim WhatsApp'tan sesli görüşme yapın. Büyük fark var göreceksin :)
    Hâlâ kötü gelirse servise yollaman gerek

Alıntıları Göster
    Aynı durumdan ben de müzdaribim. Ses Redmi Note 5'e göre bariz daha az ve kalitesiz geliyor. (Her iki telefon da Turkcell) 2G-3G Duo-Whatsapp ile denedik, genel durum değişmedi.

Adaptif ses ile bir şeyler yapmaya çalıştık. Onda da ses ya boğuklaşıyor, ya da patlamalar yapar gibi oluyor. Hayal kırıklığı yaşadık açıkçası.

• telefonun oyun performansından memnun olmayan var mı acaba? 400 lira farkla a50 almaya değer mi

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Bu telefon pek oyun oynamak için değil ama idare ediyor. Ne oynadığına ve ilerde ne oynayacağına göre değişir bu soru... PUBG dersen oynarsın, call of duty dersen daha oyun çıkmadı ama zor bence görücez :) ama kelimelik oynarsın rahat sonra kafa topu ✌️ ehehehe yeter işte.
    Yetmez dersen A50'de yetmez sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Ağır grafikli oyunları yüksek ayarlarda takılmadan oynayayım diyorsan a50'yi tercih etmelisin. A30 aynı oyunları orta ayarlarda oynatabilir. Önceliğin performans ise A50 için 400 tl fark verilir.

• Mobil veri ve wifi arasında aşırı şarj tüketimi farkı var. Full wifi bağlıyken 9-10 saat ekran süresi alıyorum. Full 4g bağlıyken 6 saat civarı alıyorum. 2g ve 4g arası geçiş kolay olsa 2g modunda kullanacağım ama geçiş yapmak için sürekli ayarlara girmek gerekiyor.

• yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Full wifiden mi aldiniz bu degerleri ? Bende a20 alacagim onun pili daha uzun gidiyormus bu a30.boyleyse a20.yi dusunemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Full wifiden mi aldiniz bu degerleri ? Bende a20 alacagim onun pili daha uzun gidiyormus bu a30.boyleyse a20.yi dusunemiyorum
    a20de ekran 720p. Batarya daha uzun gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 5 Haziran 2019; 17:46:9 >
  • Redmi note 7'nin yüksek Sar değeri ve yazılım sorunlarından almaktan vazgeçtim.Seçenek olarakta Samsung kaldı sadece, A30 mu yoksa A50 mi karar veremedim tavsiyeniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.