Şimdi Ara

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.313
Cevap
19
Favori
127.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung yakalama'ya izin ver demişsindir ondan. Uygulamalardan devre dışı bırakman gerekecek.
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda bir değişiklik yaptığımı hatırlamıyorum
    Guncellemeden sonra çıktı gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - > Gelişmiş Özellikler menüsüne Akıllı Yakalama seçeneği geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi kapatma seçeneği var.
    Ayarlar - > Gelişmiş Özellikler menüsüne Akıllı Yakalama

Eskiden ekran görüntüsünü aldıktan sonra araç çubuğunu aşağıya indirince DÜZENLE seçeneği vardı bu yeni özellik alternatif olarak kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 13 Aralık 2019; 11:0:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme ile kamerada bi degisiiklik geldi mi? Gece modu koymuyor adamlar sinir oluyorum. Ön kamera gece çok iyi, arka kamera çok kötü

• intikam.l903 İ kullanıcısına yanıt
    Aynen donanım olarak da kamera özellikleri bayağı iyi gibi ama yazılımsal olarak dokunuşlar gerekiyor
    Android 10 ile belki bir şeyler yaparlar fazla ümidim yok ama

• Arkadaşlar ufak bir sorunum var şu programa Galaxy app Store'dan yükledim ama program açılmıyor aç düğmesine basılmıyor Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    O bir program olmadığından açılmaz, Ayarlar > Genel Yönetim > Dil ve Giriş > Metinden sese kısmından yüklediğiniz TTS dosyasını seçebilirsiniz.

• SAITAMA kullanıcısına yanıt
    Hocam ben voice asistan olan programı açtım program İngilizce idi
    ayarlardan dediğiniz bölümden ses verisi yükleye bastım ve Türkçeyi buldum Türkçe sesini yüklemek için yükle tuşuna bastığım zaman beni buraya atıyor
    Edit
    Tamamdır hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 15 Aralık 2019; 9:12:10 >
  • flymoon34 F kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Girmek istediğim uygulamaya bazen iki üç kere basmak gerekiyor çok can sıkıcı bir durum. Bazen de ses açmak icin bastığımda ilk başta algılamıyor sonra sesi toptan açıyor

• A30 Samsung TR garantili 1.845 TL alınır mı?
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Biz anneme BİM'den 1799 TL'ye almıştık bence 1845' TL de gayet iyi bir fiyat bence bu fiyata alınır

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Yer sağlamsa alınır.

• Bu son güncellemeden sonra "tamamen şarj oldu" bildirimi çıkmamaya başladı. Sizde de böyle mi?

• Arkadaşlar konusu açılmadığından soruyorum. A30'da Always on Display var peki A30S'de var mı araştırdım bulamadım da..

EDIT: guncelmiyiz.com'dan baktım aod destek hayır dedi. ulan samsung :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc ugur -- 19 Aralık 2019; 18:56:5 >
  • Zore fiber nano koruyucu cam almayı düşünenlere tavsiye etmiyorum A20 ile ölçüleri aynı değil zaten bir iki milim fark var. Paketin üstünde A20 yazıyor sonradan A30 yazmışlar... İade ediyorum yarın. Paketin üstünde direk A30 yazan varsa o ayrı iş.

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

• Herkese iyi günler. A40 almak istiyorum. A30 ile boy dışında aynı cihaz. Kamera işlemci vs. Lg g6 kullanıyorum. Sd821 li. Beni üzer mi bu cihaz. ? Kıyaslama yapabilecek var mı deneyimleyen vs? . exynos 7904 performans olarak biraz geri diyorlar. Youtube da inceleme videolarından da gördüm sanki tepkimeler biraz yavaş gibi. Uygulama açılışları browser dolaşması vs. Kameradan memnun musunuz?

Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

• One UI 2.0 ve Android 10 yenilikleri | Neler getiriyor?

Çokta aman aman bir yenilik yok gibi. Gelsin de bakalım sanki göze hoş gelen şeyler üstünde çalışmışlar daha çok?

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Ben pil menüsünü sevmedim.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.