Şimdi Ara

Samsung Galaxy A30 [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.313
Cevap
19
Favori
127.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a30 ve a30s bu paralari hak edecek telefonlar degil malesef ikibin bandinda telefon alacaksaniz gidin xiaomi redmi not 7 yada redmi note 8 alin hem kamerasi hemde oyun performansi ses kalitesi kat kat daha iyi a30 malesef kullandigim telefonlar arasinda en berbat sese sahip telefon malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 8 Ekim 2019; 12:3:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mg3 M kullanıcısına yanıt
    tecrübe tavsiye ve akıl için teşekkür ederiz
  • A30 üç ayda bir güvenlik güncellemesi alan cihazlar kategorisinde görünüyor.

https://security.samsungmobile.com/identity/anonymous/error.jsp?currTime=2019-10-08_21%3A42%3A13.846

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum, A30 da alternatifler arasında ancak NFC var mı bilmiyorum. Kimi siteler var diyor, kimileri yok. NFC var mıdır?
    a30s de kesin var

• Kamera gerçekten berbat yani 500 tl lik telefon bile bu illet telefondan iyi çekim yapıyor.

• Satıp redmi note 8 alacağım yoksa bu çile çekilmez😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorelDraw04 -- 10 Ekim 2019; 19:0:11 >
  • Arkadaşlar kamera nın ses ayarını nerden kapatıyoruz.

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    Ses AÇ tuşuna tıkla açılan pencereyi aşağıya çek. Sistem sesini en sola çek

• Arkadaşlar geçen telefonu şarja koydum ve bir süre sonra telefona baktığımda telefonun şarj olmadığını gördüm kilidi açtığımda ise telefonun sıcaklığı çok düşük olduğu için şarjın durduğu ve telefon şarj için yeterli sıcaklığa ulaşınca şarja devam edilecek yazısı gördüm ve 2-3 dk sonra şarj etmeye başladı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Bu bir sorun mudur yoksa telefonun bataryayı korumak için yaptığı bir taktik midir?
  • Telefona su girmediysen nem kapmadıysa ve kutuplarda değilsen sorun telefonda olabilir :) -20'ye kadar sıkıntısız çalışır bence tabi müşteri hizmetlerine sormak lazım. Teker yaparsa servis yolu görünüyor olabilir

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için en iyisi müşteri hizmetlerini arayayım
  • Samsung members uygulaması var ordan da yazıp sorabilirsiniz genelde aynı gün cevaplıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vadek

Arkadaşlar geçen telefonu şarja koydum ve bir süre sonra telefona baktığımda telefonun şarj olmadığını gördüm kilidi açtığımda ise telefonun sıcaklığı çok düşük olduğu için şarjın durduğu ve telefon şarj için yeterli sıcaklığa ulaşınca şarja devam edilecek yazısı gördüm ve 2-3 dk sonra şarj etmeye başladı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Bu bir sorun mudur yoksa telefonun bataryayı korumak için yaptığı bir taktik midir?
    benim telefon da kendi adaptörüyle şarj olmuyordu. servise verdim şarj soketi girişindeki nem algılayıcı değişmiş ve yeni adaptör verdiler. şu an ekranda bazen kendi kendine basmalar meydana geliyor. özellikle hava rutubetli ise oluyor bu. ekranı silip tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor. devam ederse servise vereceğim. ekranda böyle sorun yaşayan var mı? kendi kendine işlem yapıyor çok nadir.

• Yurtdısında yasıyordum Samsung A30 almıştım. Şimdi ülkeye döneceğim, bu cihaza IMEİ atılıyor mu?

Pasaport ile yapmak, mantıksız çünkü. Yoksa telefonda elimizde kalacak.
  • Max eksi artı çalışma koşullarını sordum. Cevap :
    Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Galaxy A30 [ANA KONU]

Bu durumda en az 200-300 tl fazla verip A30s almanın mantığı nedir
    Sırf kamera megapixel i içinmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Kamera gerçekten berbat yani 500 tl lik telefon bile bu illet telefondan iyi çekim yapıyor.
    Telefonu 2 aydır kullanıyorum , gecen hafta ukraynada tatildeydim arkadaşımda iphone 7 plus var , güzdüz ve gece a30 açık ara daha güzel foto çekiyor , geniş acı ve video çekimi vasat kaliyor bu dogrudur 60fps den ve ois sebebiyle iphone videoda daha akici , ama bu telefon kesinlikle kòtü foto çeken bir telefon değil söylediğiniz gibi ..

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.