Şimdi Ara

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
13
Favori
50.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Benim için en önemli kriter oydu. O da iyi gibi baya. Umarım uzun ömürlü olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trevor148 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu cihazı 2 yıl kullanmayı planlıyorum en az.Mümkün olduğunca memnun eder inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı 1449Tl olmuş fiyat.

Alınabilir telefon şuan bence.

• A3(2015)ten buna geçilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogukans13524 D kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle geçilir, A3 2015 kullanmıştım önceden bu cihaz gerçekten ona göre çok üstün. 2 gün önce mediamarkt tan 1429 Tl ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trevor148

Tavsiyeleriniz üzerine dün aldım cihazı. Batarya performansı beni fazlasıyla memnun etti. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Bir kaç ay sonra çabuk bitmeye başlamassa

• Kullanarak göreceğiz hocam inşallah öyle olmaz :)

• quote:

Kullanarak göreceğiz hocam inşallah öyle olmaz :)

Valla inşallah olmaz hocam çok kötü oluyor şarj hızlı bitince bir de mehşur kasma başlamaz inşallah para biriktiyorum sony marka ya geçecegim j2 kullanıyorum aldığımda çok performanslıydı git gide yavaşladı cihaz

• Pil performansı birkaç ay sonra düşmeyen bir telefon bilmiyorum. Yanı bu 1-2 ay değil tabiki 7-8 ay sonra, android sistemindeki karmalar nexus serileri hariç kendi arayüzünü kullanan telefonlarda bir miktar oluyor illaki, ayrıca telefona yüklenen oyun ve uygulamalarda etki ediyor çünkü arka planda çalışmaya devam ediyorlar. Bunlar içinde bazı ayarlar yapılarak minimuma indirilebilir. Ayrıca samsungun bu arayuzu geçmiş modellere göre daha hafif ve stabil.

• 3 gb ram 32 gb depolama yapsa idi, peynir ekmek gibi satilirdi.

Ne yazik ki ne 1700 tl ne de 1500 tl etmeyecek bir telefon

• Arkadaşlar herkese iyi forumlar. 1 aydır a3 2017 kullanıyorum. Her anlamda çok memnunum fakat kamerada ciddi derecede odaklama problemi var sizde durumlar nedir ? (Otomatik modda kullanıyorum)

• i.ak100 İ kullanıcısına yanıt
    Kamerayla çok fazla uğraşan bir kullanıcı değilim ama bana da cihaz olması gerektiğinden daha geç odaklıyormuş gibi geldi.

• Trevor148 kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle ama kamera da parmak izi var diye, gözlük beziyle sildim hemen odakladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan1840 -- 26 Kasım 2022; 19:56:31 >
  • Hızlı sarj yok bunda diyorlardi.

Gercekten oyle mi?

0 dan 100 e kac dakka da sarj oluyor?

• carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj yok evet ama gayet hızlı şarj oluyo. Kesin bi sayı veremem ama tahminen 1,5 - 2 saat arası dolar sıfırdan yüze.

• quote:

Hızlı şarj yok evet ama gayet hızlı şarj oluyo. Kesin bi sayı veremem ama tahminen 1,5 - 2 saat arası dolar sıfırdan yüze.

Tesekkur ederim hizli cevabınız icin

1 2 sorum daha olacak. Ekran 720p malum. Pixel sayacak kadar kötü mu biraz yakindan bakinca

Birde hoparlör kalitesi sizce nasil?

Hoparlör de ekran da gayet kaliteli. 312 ppi ekranı. 300 ve üzeri iyi hocam genelde.

• Telefon cok hoşuma gidiyor ama o işlemci ve ram kapasitesi ile cok uzun sure kullanilmaz gibi sanki.

G2 kullaniyorum. 3.5 sene oldu. Telefon aldimmi uzun kullanmak hosuma gidiyor

Uzun kullanımda nasıl olur denemeden bilemeyiz tabi. Ama şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım hocam. Tabi uzun kullanım olayı farklı inşallah sorun çıkmaz. Ben de yıllık telefon değiştirenlerden değilim. S4 mini vardı bozulunca bunu aldım. Ondan sonra bana herşeyi güzel geliyo telefonun. :)

• Telefonun işlemcisi gayet başarılı 14nm 8 cekirdek, gpu t830 mp2 1080p ekranlı telefonlarda kullanılıyor bu telefon 720p ekranli gayet stabil ve hizli sadece ram 2gb ama samsung bu arayuzde guzel ayarlamis rami ortalama 700-800 mb bos ram var. Bence 2-3 sene rahat götürür bu telefon. Ayrica en sevdigim yani telefon ısınmıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.