Şimdi Ara

Samsung Galaxy 5 I5500 -Yeni Resimler Eklendi - [GÜNCEL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
76
Cevap
0
Favori
28.475
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Samsung Galaxy 5 I5500 -Yeni Resimler Eklendi - [GÜNCEL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    263 Mesaj
    bu telefon ne zaman satışa sunulcak bilgisi olan var mı ? (teknosa-mediamarkt vs. )
    |
    |
    |
    |
    O zaman çalıştı.

quote:

Orijinalden alıntı: Brada

Gps bi türlü bağlanmıyor neden olabilir?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Bendede ilk seferinde bağlanmadı. Bende Dünya 'nın en iyi yöntemini kullandım. Kapattım açtım.
    O zaman çalıştı.

quote:

Orijinalden alıntı: Brada

Gps bi türlü bağlanmıyor neden olabilir?

|
    |
    Aklımı kurcalayan programların menülerinde "çıkış" fonksiyonunun olmaması.
    Yani bir programdan, mesela haritadan sadece geri dönüş tuşu ile çıkılabiliyor.
    Peki bu şekilde çıkışlarda program kendini otomatik olarak kapatıyor mu, yoksa arka planda çalışmaya devam ediyor mu?

Arka planda çalışmaya devam ediyorsa; programlar nasıl kapatılabilir?
    |
    |

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
    Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...
  • Yarbay
    2227 Mesaj
    Arka planda çalışmaya devam ediyor programlar.
    Advenced task killer gibi programlarla halledebilirsiniz.
    Bu arada i5503 Android 2.2 Froyo güncellemesi aldı, güncellemelisiniz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: _Krst_

Arka planda çalışmaya devam ediyor programlar.
    Advenced task killer gibi programlarla halledebilirsiniz.
    Bu arada i5503 Android 2.2 Froyo güncellemesi aldı, güncellemelisiniz.

Teşekkür ederim cevabınız için

Güncelleme yapmaya henüz çekiniyorum. 2.2 Froya da ne gibi artılar ve yenilikler var.
    Konunun başında cihaz 600 Mhz olduğu için kasar diyorlar, bu konuda ne diyorsunuz?
    (Zannetmiyorum ama) Yetkili servisler ücretsiz güncelliyorlar mı?
    |
    |

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
    Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...

• Yarbay
    2227 Mesaj
    2.2 2.1'den 4 kat daha hızlı, sadece bu bile yeterli güncellemek için
    Samsung yeni telefonlarında da bu işlemciden kullanıyor, kasmaz yani.
    Servis olayını bilemiyorum. 2.2'nin Türkiye için olanı KIES'e düştü mü onu da bilemiyorum.
    |
    |
    ya kusura bakmayın bir sorum olcaktı. fıyatı tam butceme gore ancak . ıphone dakı oyunları acmaya calısırsak cok kasma yaşanırmı ? ıslemcısı ve rami nasıl ? teknık ozellık goremedım. daha dogrusu tum konuyu okumadım. angry bırds tarzı oyunları calıstrıyor mu ? takılma yapıyor mu ? bılgılendrırsenız sevınrım ? arkadasımda cok temız 2. el var ama cok fazla kurcalayamadım . size sorayım dedım
    |
    |

Orijinalden alıntı: enesarda

ya kusura bakmayın bir sorum olcaktı. fıyatı tam butceme gore ancak . ıphone dakı oyunları acmaya calısırsak cok kasma yaşanırmı ? ıslemcısı ve rami nasıl ? teknık ozellık goremedım. daha dogrusu tum konuyu okumadım. angry bırds tarzı oyunları calıstrıyor mu ? takılma yapıyor mu ? bılgılendrırsenız sevınrım ? arkadasımda cok temız 2. el var ama cok fazla kurcalayamadım . size sorayım dedım

angry birds çalışıyor. lag yok
    |
    |
    Gps ile sıkıntı yaşayan arkadaşlar. *#*#1472365#*#* yazın, gpssetup'a girip ordan commands bölümünden TTFF test'den cihazı bir kez test yaptırın.programı açmadan önce Get Possetion kısmından bi uydu taraması yaptırırsanız programı açtıktan sonra konumu daha hızlı buluyor.Program olarak NDrive kullanılıyorum.Gayet güzel çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solesurviver -- 3 Haziran 2011; 22:10:30 >
    Benim de bir sorunum var. Wifi bağlantıdan herhangi birşey download edebiliyor ve IM programlarından msn'e bağlanabiliyorum.Ancak 3g'den bağlandığımda browserda gezebiliyorum lakin download yapamıyorum, msn'e bağlanamıyorum.
    3g ayarlarını AVEA'nın kendi sitesinden aldım.
    |
    |

3 yıla yaklaşan Philips Xenium X800 kullanımımdan sonra aldığım* galaxy 5 i5503 telefonumda bluetooth aracılığı ile aldığım MP3leri zil sesi yapamıyorum :( 3 yıllık Philips kullanım sürecimde cep telefonu dünyasında çok şey değişmiş olacak ki ben epey geride kalmışım, yardımınızı rica ediyorum...

saygılarımla

* http://www.ereyon.com.tr/urun/samsung-i5503-galaxy-5-cep-telefonu.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bacey -- 17 Temmuz 2011; 13:50:49 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Solesurviver

Gps ile sıkıntı yaşayan arkadaşlar. *#*#1472365#*#* yazın, gpssetup'a girip ordan commands bölümünden TTFF test'den cihazı bir kez test yaptırın.programı açmadan önce Get Possetion kısmından bi uydu taraması yaptırırsanız programı açtıktan sonra konumu daha hızlı buluyor.Program olarak NDrive kullanılıyorum.Gayet güzel çalışıyor.

bunu yapamadım arkadaşım. gpssetupı da bulamadım :(
    |
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    ara sıra donma yapıyor olmasına rağmen kullandığım über telefon. Şu aralar 180 tl'ye bulabilirsiniz ve bu fiyata bulabileceğiniz en iyi android telefonlardan birisi. arkadaşlarım 180 tl olduğunu öğrenince şaşırıyorlar.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.