Şimdi Ara

SAMSUNG F480 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
13.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o sitelerde satıcılar başka olduğu için çin yada orjinal belli olmaz alacaksın deneyip onayı vereceksin,işim garanti olsun diyorsun vatanbilgisayar yada hb den alabilirsin
  • Ben de almayı düşünüyorum GG'dan ama bu imei konusu kafamı karıştırdı. Imei bloke edilirse elimizde bulunan eski telefonlarımızın imeilerini bu f480lere tanıtabiliyor muyuz? İlgilenenlere teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TornadQ

o sitelerde satıcılar başka olduğu için çin yada orjinal belli olmaz alacaksın deneyip onayı vereceksin,işim garanti olsun diyorsun vatanbilgisayar yada hb den alabilirsin

vatanbilgisayar, hepsiburada'dan almayı düşünseler zaten buraya hiç gittigidiyordan alma fikirlerini yazmazlar. Normal mağazalarda fiyat yaklaşık 2 katına çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onev

Ben de almayı düşünüyorum GG'dan ama bu imei konusu kafamı karıştırdı. Imei bloke edilirse elimizde bulunan eski telefonlarımızın imeilerini bu f480lere tanıtabiliyor muyuz? İlgilenenlere teşekkürler...

Bloke edilirse değilde, almayı düşünüyorsan al ve evde 5110 vb atıl telefon varsa direk onun imesini tanıt. Sonuçta diğer telefonda senin bir problem çıkmaz.
  • Bu gittigidiyordaki ilan benimde kafamı karıştırıyor az sonra alıcam da birinden kimden alıcam kime güvenicem bilmiyorum.

1-İmei olarak alır almaz kendi elimdeki telefonun imesini kaydettirebilir miyim? Bunu kime kaça yaptırırım? Sonrasında sorun çıkmaz mı?

2-Tek sorun imei değil sanırım bunların dandik olma ihtimali de mi var? Kamera gibi özelliklerde....

Cevaplarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chotanaq

Bu gittigidiyordaki ilan benimde kafamı karıştırıyor az sonra alıcam da birinden kimden alıcam kime güvenicem bilmiyorum.

1-İmei olarak alır almaz kendi elimdeki telefonun imesini kaydettirebilir miyim? Bunu kime kaça yaptırırım? Sonrasında sorun çıkmaz mı?

2-Tek sorun imei değil sanırım bunların dandik olma ihtimali de mi var? Kamera gibi özelliklerde....

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Arkadaşım telefonu al kimden alacağın hiç sorun değil, ilanda iade kabul etmiyorum demeside sorun değil. Bak telefona orjinal olmadığını düşündüğün anda onay kısmından ürün arızalı geldi vs gibi birşey seç ve gittigidiyor destek hattına mesaj gönder onlar sana iade için izleyeceğin yolu belirtirler. Sadece kargo ücretlerini sen ödersin o zararın olur. Evde kullanmadığın telefon varsa bir telefoncua yaptırabilirsin, ancak güvendiğin bir telefoncu olursa daha iyi olur. 5-10 tl gibi bir ücretle kaydederler.

• Teşekkür ederim bi fikir edinmiş oldum. Alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil_slck

pasaporta kaydettirirseniz yasal oluyor hiçbir sıkıntı çıkmaz. Ama gittigidiyorda satılanlar klonlanmış imeiler. İmei sorgulamada bakıyorsunuz telefon başka bir model görünüyor. Veya klonlanmış imeinin asıl sahibi telefonu kaybetti diyelim adam gidiyo telefonum kayboldu diye suç duyurusunda bulunuyor. sonra sizin telefonunuza mesaj geliyo bu mesaj çalıntı diye ama kaybeden adamın telefonuyla sizin telefonunuzun modelleri farklı gibi bişeyler işte

• şu sıralar 244 liraya kadar garnti vererek satış ypan var.http://urun.gittigidiyor.com/ORJINAL-SAMSUNG-F480-5-0MP-KAMERA-3G-GARANTILI_W0QQidZZ26673401

ne bileyim insanın inanası geliyor ama sanırım 1. kalite kopya imei bi telefon ???
  • bir arkadaşım 260 liraya aldı. telefon taklit çin malı değil baya bir kurcaladım inceledim. Çinlilerin her telefonunda menüler karekterler, kamera kalitesi bellidir. Elinize alır almaz anlarsınız çin malını. Ben de başka bir model getirtmeyi düşünüyorum telefoncuya. Gitti gidiyordan almayı düşünenlar satıcıyla daha önce alışverişleri olmuşsa alsınlar ve imei klonlama işini de ayrıca sorsunlar. Adamlar bir dahaki telefon alımlarında size sattıkları imei yi klonlarsa telefon kapanır.
  • Peki arkadaşlar bu imei değişiminde görüntülü konuşmada bir sıkıntı yok ama 3g internet kullanımında sorun çıkıyormuş klon olduğu zaman bu konuda bilgisi olan varmı acaba?
  • Beyler olaya son noktayı koyayım bari samsung yada herhangi bir telefonun orjinal olup olmadıgını anlamak çok basit samsung un çindede fabrikası var bu kötü oldugu anlamına gelmez samsung yada herhangi bir telefonun orjinalini içindeki işletim sisteminden anlarsınız hiç bir çin malı aynısını taklit edemez yazılımın samsung f480 ler orjinal samsungdur sadece ime lerini türkiyeye göre uyarlıyorlar orasını karıştırmayın birde telefonun çektiği resim kalitesinden anlasılır en basiti ucuz taklit çin mallarının içine kamera yarleştirirken lens kalitesi kötü oluyor oda telin en pahalı yeri bunu anlamak gerçekten çok kolaydır herkeze iyi günler...
    Ben 2tane aldım harika resim çekiyor buarada...
    Bİrde telefonla nekardar nete ve nekard 3g ile görüşme yaparsanız yapın birşey olmaz ve kapanmaz fakat o ime si çalınan telefon piyasada ise aynı operatoru kullanıyorsanız 2 side kapanır ve faturası olan gider açtrır. hiç bir zaman müşteri hizmetlerini arayıpda bana wap gprs mms ayarı gönderirmisiniz derseniz odasize telin markasını sorar ime si oradan çıkıyor karşılaştırır ve çin oldugunu anında size söyler telide 1 güne kalmaz kapatır bilginiz olsun ayarları kendiniz yapın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevahsi -- 4 Haziran 2010; 18:21:45 >

• iPhone 4 gelinceye kadar böyle birşey alabilirim ama kapanma riski kafamı karıştırdı. Kapanmasa bile acaba 3G,internet vb. gibi şeyleri sorunsuzca kullanabiliyor muyuz?
  • Telefon kapğanmaz eger olurda müşteri hizmetlerini ara isen gprs ayarı istemek için marka modelini istiyecektir senden verirsen eger kesinlikle kapanır yoksa hayatta kapanmaz ben çatır çatır nete giriyorum...
  • ben de gittigidiyordan f480 aldım ama gprs ayarlarını bir türlü yapamıyorum. yardımcı olurmusunuz please
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama şu sıralar 161 TL civarına kadar inmiş gg de.Benim asıl kafamı karıştıran düşünce imei falan değilde aksesuar ve dokunmatiği.Bazı arkadaşlar yan sanayi şarj gönderdikleri için cihaz şarjdayken dokunmatiğinin bozuk çalıştıgını söylemiş.Satıcının biride alakası yok tüm samsunglar şarjdayken böyle demiş.Valla hem ucuz hem karizma.Benim p4350 beton gibi miladını doldurmak üzere.Ne derseniz alayım mı?Ayrıca ilan veren satıcılarada sordugum soruları cevaplamıyorlar.Şimdi bunu alırım çakma imei yüzünden ne görüntülü görüşebilir nede 3G hızında nete bağlanabilirim diye korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacaksevgilim -- 16 Ekim 2011; 13:27:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacaksevgilim

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama şu sıralar 161 TL civarına kadar inmiş gg de.Benim asıl kafamı karıştıran düşünce imei falan değilde aksesuar ve dokunmatiği.Bazı arkadaşlar yan sanayi şarj gönderdikleri için cihaz şarjdayken dokunmatiğinin bozuk çalıştıgını söylemiş.Satıcının biride alakası yok tüm samsunglar şarjdayken böyle demiş.Valla hem ucuz hem karizma.Benim p4350 beton gibi miladını doldurmak üzere.Ne derseniz alayım mı?Ayrıca ilan veren satıcılarada sordugum soruları cevaplamıyorlar.Şimdi bunu alırım çakma imei yüzünden ne görüntülü görüşebilir nede 3G hızında nete bağlanabilirim diye korkuyorum

Ne yaptın, aldın mı? Bende kararsızım, önerec eğin satıcı var mı

• Yok hocam vaz geçtim.Samsung S8000 jet yönelmiştim.Onunda dokunmatiği resmen beton gibi.Eski çin işi n99i dokunmatiği kıvamında.Benim haşat P4350 yanında kapasitif ekran gibi kalıyor.F480 dokunmatiği hakkında bir bilgim yok ama aşagı yukarı aynıdır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.