Şimdi Ara

Samsung EX1/TL500 f/1.8 (ana başlık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
9.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung  EX1/TL500 f/1.8 (ana başlık)

LONDRA, İngiltere - 20 Şubat 2010 - Samsung, pazar lideri ve ödül dijital görüntüleme yenilikçi kazanan, gururla yüksek kompakt dijital kamera için özel olarak tasarlanmış son 10 mega-piksel EX1, tanıtır bugünün ve tutkunu fotoğrafçılar gelişmiş. Şirketin kompakt dijital fotoğraf makinesi ailesinin yeni amiral gemisi, EX1, yüksek performanslı görüntüleme sensörü ve bir en etkileyici lenslerin hiç bir kompakt kamera bulunan - bir 24mm ultra geniş açı Schneider Kreuznach gibi gelişmiş özellikleri bir dizi, birleştirir f/1.8.

"EX1 Samsung, daha rekabetinden kendi sanatçısını farklılaştıran ve sektöründe bir başka kilometre taşı elde," Steve Mitchell, Genel Pazarlama Müdürü, Samsung Dijital Görüntüleme söyledi. "Ultra geniş açılı yetenek ve eşsiz bir hız, EX1 merceği çok yönlülüğü kullanıcı daha yaratıcı olmaya olanak sağlayan yeni bir düzeyini sağlar ve daha iyi fotoğraf çekmek."

Yüksek Kalite Optik ve Görüntüler
    Samsung EX1 onun f/1.8 Schneider lens sayesinde başlarını açmak için emin olabilirsiniz. Etkileyici f/1.8 objektif, süre yer konularına odaklanmak koruyarak onları yeteneğini görüntülerin arka plan bulanıklığı vermenin diyafram adımlar ve-ve sığ alan derinliği daha geniş bir yelpazesi fotoğrafçılara sunuyor. Ultra hızlı, ayrıca daha fazla ışık yeni yüksek performanslı 1/1.7 "CCD sensöre geçirilir kullanıcılara düşük ışıklı ortamlarda daha iyi fotoğraflar çekmenizi sağlar f/1.8 lens. Tipik kompakt dijital fotoğraf makinelerinde bulunan sensörler daha büyük, EX1's 1/1.7 "CCD rakipsiz hassasiyet (maksimum ISO 3200/full-resolution) sunuyor. Birlikte Samsung'un yeniden mühendislik ve hızlı DRIMeIII görüntü işlemci, EX1 yakalar yüksek kaliteli görüntü ne olursa olsun, çevre aydınlatma ile.

High-end Schneider lens 24mm ultra geniş odak uzaklığı ve 3x optik zum sunuyor. Çok geleneksel kompakt kameralar daha geniş, EX1's 24mm ultra geniş açı lens fotoğrafçılar güzel manzaraları ve arkadaşlar veya aile büyük gruplar gibi istenen bir sahne, daha çekmelerine olanak tanıyor. Için bulanıklık-EX1's objektif Samsung İkili Görüntü Sabitleme teknolojisi ile eşleştirilmiş ücretsiz fotoğraf.

Çok yönlü Ekran artırır görüntüleme deneyimi
    Oluşturma ve EX1 üç-inç görüntüleri incelerken, AMOLED ekrana döner bir zevk. Dönen AMOLED ekran fotoğrafçılar tam istedikleri ve her açıdan adil, tepegöz veya düşük-için-yer çekimleri de dahil olmak üzere ilgili. Karşılaştırıldığında geleneksel TFT-LCD dijital fotoğraf makinesi, üzerinde bulunan çekim şekilde resimlerini çerçeve sağlayacak EX1's AMOLED daha yüksek kontrast oranı, siyahlar daha derin ve daha doğru, canlı renkler bile bir açı veya doğrudan güneş ışığı yılında incelendi sunuyor. EX1's AMOLED ekran da olduğunda daha güç tüketimi konusunda, fotoğrafçılar pil ömrünü uzatmak için ve tek bir şarjla uzun çekim sağlayan etkilidir.

Birden fazla çekim seçenekleri
    EX1 RAW destekler ve meraklıları ile çekim yaptıkları resimler sayesinde öncelikli, diyafram öncelikli ve manuel çekim modları üzerinde tam kontrol sağlar. Zaman özellikleri, shooters deneyebilirsiniz yavaş çekim hızı ve alan derinliği;-gibi bu ayarları kullanarak Ancak, o kim-kolaylığı manuel kontroller üzerinden kullanmak tercih için, EX1 da Samsung'un Akıllı Otomatik 2,0 teklifler (Still & Film) sahne tanıma teknolojisi. Video kaydı (640x480 / 30 kare / sn / H.264) ve dijital fotoğraf çekmek için Uygulanabilir Bu akıllı özellik ve sonra otomatik olarak en iyi sonuçları mümkün uygun ayarları seçer sahneyi analiz eder. Bu modu kullanmak zahmetsiz ve kullanıcılar basit işlem için görüntü kalitesi kurban gerekmez.
    Samsung EX1 özellikleri
    Fiyat £ 399,99 (TBC)
    Sensör • 10 milyon piksel
    • 1/1.7 inç, yüksek hassasiyet CCD
    • RAW + JPEG
    Film modu • 640x480 @ 30fps
    • H.264 formatında
    Lens • 24 - 72mm eşdeğeri.
    • f/1.8
    • 5x Optik Zoom Objektif
    Görüntü Sabitleyici Evet, Lens
    Göstermek • 3.0 "döner ekran AMOLED
    • 614.000 nokta
    Çekim modları • Program
    • Diyafram Öncelikli
    • Enstantene öncelikli
    • Elle
    • Scene
    Özellikler

• Akıllı Otomatik 2,0 (Still & Film)
    • Büyük 1/1.7 inç, yüksek hassasiyet CCD
    • Ön Tekerlek Kontrolü
    Ağırlık (no batt) TBC
    Boyutlar 114 x 63,2 x 29mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notes -- 9 Nisan 2010; 16:18:26 >

• Ana konuyu bu ceviriyle mi actiniz. Yazik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Ana konuyu bu ceviriyle mi actiniz. Yazik...

ToffieBoi googleden tr çeviriyle az çok anlaşılır diye yükledim ing yükleyebilirdim
    bu makina lx3 benzeri herhalde?
  • kompaktta yeni favorim diycem incelemeleri gördükten sonra.. gerçi şuanda öyle ama olsun görmek lazım yeteneklerini, kalitesini..
  • Compact lardan pek anlamam ama güzel bişeye benziyor.
    manuel netleme mi var acaba bunda. objektifin etrafındaki tutma yerinden çıkardım bunu
    bi kaç yerde samsungun Compact larda pek başarılı olmadığını okumuştum. bozulmalar sık görülüyormuş. yanlışım varsa kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 21 Şubat 2010; 0:06:35 >
  • ovvvv.. çok güzel görünüyor..
    g11 ve lx3 rekabetine girmeye hazırlanıyor samsung.. her ne kadar samsungu pek sevmesemde bu mode beni heyecanladırdı..
    tasaım harika.. muhtemelen halkalı mekanizma odak var..
    ekran hareketli..
    f değeri 1.8 den baslamış ve muhtemeln bunu daha cok lx3 e karsı yapmışlar..
    sensor büyük ve mp abartılı değil..
    24:72 lens aralığıyla lx3 e karsı üretildiği belli.. lx3 den hem daha iyi bir f baslangıcı var hemde daha geniş bir aralığa sahip .. lx3 yanlış hatırlamıyorsam 24-60mm di..tabiki zum konusudan lx3 gibi bu modelde yetenekli deil..
    yine hd video olmaması üzücü...
    lensin güzel değerlerinind basarılı bir sensorle desteklenmedikten sonra bir anlamı yok.umarım basarılıdr..
    bu arada hd video cekemiyor ama h.264 formatında kayıt yapabiliyor.. bu da güzel bir sey.. 5 dk lık standart kalitedeki video 400 mb tutuyordu canonlarda.. sanırsın full dh cekiyor ....
    neyse makina ilk izlenimde beni baya heyecanlandrdı.. umarım hayal kırıklığı yaratmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 21 Şubat 2010; 1:44:18 >

• LX3'le karşılaştırmışlar.
  • samsung fotoğraf makinasın'da fazla ilgimi çekmeyen marka ama bu modeller
    özellikleri iyi duruyor kullanıcı fotolarını görmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 2 Mayıs 2010; 12:11:25 >
  • Teknik servis dandik olduktan sonra kralını çıkarsan elimi sürmem samsung
  • yukarı.. görmeyen görsün..
  • Samsung TL500/EX1 aslında lx3'ün 3x zoom 5xzoom çıkartılmış hali manuel ayarlarıyla
    f 1,8 Aperture çok iyi samsung servis ve garantisi için birşey diyemem.
    fiyat uygun olursa düşünülecek makina
  • türkiyede neyin doğru düzgün garantisi var ki.... teknosadan ürün aldım bozuk çıktı değiştirin diyorum..bilmem ne servisine gidip bozuk olduğuna dair bir belge alıp gelmeliymişim.. cep telefonu alıyorum..sesinde bir arıza var..deiştir diyorum..bozuk diyorum..yok ses gayet normal diyor.. garanti böyle oluyo.iialki olay cıkaracaksın ..
  • ahm valla gorduk sayende :)
    samsung lcd ekranlardaki ustunlugunu de gostericek.

lx3 e yakin bi performansla %100 alirdim bu ilk makinayi.. eger hd videosu olsaydi..
    degerler super
    F1.8 24mm
    hem doner, hem amoled hem de 640k ekran

2.si ise sanki biraz video kameradan bozma sensor vs.. :P
  • lens ve ekran özelikleri harika gözüküyor..umarım foto kaliteside öyle olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeye85

lens ve ekran özelikleri harika gözüküyor..umarım foto kaliteside öyle olur..

popeye85
    tl500'e taktın herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: netün

quote:

popeye85
    tl500'e taktın herhalde

ne yalan söyleyeyim.. daha önce hiç bir samsung a karsı böyle özel duygular beslememiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netün

quote:

popeye85
    tl500'e taktın herhalde

ne yalan söyleyeyim.. daha önce hiç bir samsung a karsı böyle özel duygular beslememiştim

aşk kıvılcımları bunlar.. gelsin bi.. ilk işim teknosaya uğrayıp kurcalamak olacak

•  Samsung  EX1/TL500 f/1.8 (ana başlık)

• popeye85 bu samsung lx3 kaç model nette hiçbir bilgi bulamadım?
    dijitalmi ?anolog makinamı?
  • sanırım piyasaya daha cıkmadı ..yeni bir model..dijital bir makina...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.