Şimdi Ara

Samsung Evo 860 SSD düşük yazma hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar diski alalı 2 hafta oldu bu sorun ortalama 2-3 gündür var nasıl çözebilirim?yardım ederseniz sevinirim.Samsung Evo 860 SSD düşük yazma hızı

• Bu sorun başlamadan önce yeni bir donanım taktınız mı anakarta? Anakartınızın kitapçığında "şu m2 yuvasını kullanırsanız şu portlardaki sata hızınız düşer" yada "şu pcie yuvasını kullanırsanız şu portlardaki sata hızınız düşer" gibi açıklamalar vardır. Onları inceleyin iyice birde kablolarının iyice bağlandığından emin olun.
  • Laptopta kullanıyorum var olan Hddyi çıkarıp takmıştım ve ekstra birşey takmadım anakarta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sata 2 mi 3 mü? Birde CrystalDiskMark ile ölçüm yapabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı ssd var. Ölçtüm okuma 560 yazma 320 çıktı. Sizce sorun var mı garantiye göndermeli miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: justGlocia

Bende de aynı ssd var. Ölçtüm okuma 560 yazma 320 çıktı. Sizce sorun var mı garantiye göndermeli miyim?
    Bende 750 Evo var okuma yazma 520-500 olarak çıkıyor. Sata 3 olarak kullanıyorsunuz değil mi ? Yazma hızınız düşük gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 3 Eylül 2019; 12:38:25 >
  • evet sata III kullanıyorum rapid modu açmama rağmen hala aynı.Sanırım format atıcam çözüm bulamazsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abt37 -- 3 Eylül 2019; 12:47:21 >
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Evet napayım sizce? Beni rahatsız etmiyor şuanlık memnunum ama bilmiyorum.

• justGlocia J kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:38:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.