Şimdi Ara

Samsung EVO 840 120GB SSD Firmware Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta da belirttiğim gibi Samsung SSD kullanıyorum. Kendi programın'dan update yapmak istediğimde firmware'yi indiriyor fakat sonra hata veriyor. Aynı sorunla karşılaşan ve çözen varmıdır? Veyahut çözüm yolunda yardımcı olabilecek birileri?

Şimdiden teşekkürler...

İyi günler.

• bende bundan almaya düşünüyorum sorununu bilmiyorum ama tavsiye edermisin pc nin açma tuşuna bastıktan sonra windows kaç sn de geliyor ?
  • şu linkten indirmeyi deneyebilirsiniz..ben öyle yaptım , sorun çıkmamıştı..

http://www.samsung.com/global/business/semiconductor/samsungssd/downloads.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzCan61

Merhaba;

Başlıkta da belirttiğim gibi Samsung SSD kullanıyorum. Kendi programın'dan update yapmak istediğimde firmware'yi indiriyor fakat sonra hata veriyor. Aynı sorunla karşılaşan ve çözen varmıdır? Veyahut çözüm yolunda yardımcı olabilecek birileri?

Şimdiden teşekkürler...

İyi günler.

Kardeşim anakartın çipseti nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;

SSD'yi tavsiye ederim. Ben memnunum. Yazma okuma oranları harika. Windows'um 23 saniyede açılıyor. 7.9 puan veriyor windows değerlendirme skorlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

quote:

Merhaba;

Şimdiden teşekkürler...

İyi günler.

Kardeşim anakartın çipseti nedir?

990FX Kardeşim. 950SB chipset kullanıyor yanılmıyorsam. Bios üzerinden AHCI olarak bağlı SATA3 ile 6G/Bit kablo ile aktarım yapıyor.
  • Şuan çalışıyorum eve geçince bi dedipğini deniycem. EXE olarak indirmiştim ama 64bit ile uyumlu değil hatası verdi meret :)
  • quote:

Şuan çalışıyorum eve geçince bi dedipğini deniycem. EXE olarak indirmiştim ama 64bit ile uyumlu değil hatası verdi meret :)

Aynı olay sb850 ile başıma gelmişti.Amd'nin çipset sürücelerini silip Microsoft sürücüsünü kurduktan sonra firmware'i güncelleyebilmiştim.

Zaten programın pdf formatındaki "manual" kısmındaki tabloyu incelersen ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PDF'i indirip baktım yalnız windows ortamında update yazmıyor. ISO ile post ekranında denemek gerekiyormuş. Acaba şuan ki firmware arasında ne gibi bi fark vardır :S deneyip yazıcam akşama. Ama AMD chipsetler ile neden bu sorunu yapar anlamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.