Şimdi Ara

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
11
Favori
45.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

quote:

Orijinalden alıntı: 19_Excalibur_03

quote:

quote:

quote:

quote:

Bnde 40es8000 almayı düşünüyorum da aynı laptobtaki gibi 40es8000'de de netten film izlenebiliyor mu?

netten flm izlemekten kastın ne bilmiyorum
    flash icerikleri gostermeyebilir ama youtube üzerinden video seyretmede hicbir sıkıntı yok

bu arada bu televizyonu alınca dlna ne kadar guzel bir teknoloji imiş onu anladım :))

Demek isteğim normal bi siteye girip film dizi vs. izlenebilir mi?bide gerçekten es8000 'i önerir misin?Desteğin için teşekkür ederim

açıkçası internette gezinme deneyimi ile ilgili cok test yapmadım
    youtube üzerinden rahatca seyredilebiliyor

aslında bir yandan da merak ettim aksam eve gider gitmez dizi-mag sitesi uzerinden test yaparım
    televizyonu kesinlikle tavsiye ederim görüntğ kalitesi , dahili uydu alıcısı , dlna , skype , kamera bence cok guzel ozellikler

Dizimagı test edersen süper olur bide sana zahmet bicaps diye film sitesi var orayada bakabilir misin şimdiden teşekkür ederim

dizimag üzerinden aksam spartacus'u izledim
    bilgisayarda izlemekten daha keyifli idi bence

Saolasın yardımın için
  • Arkadaşlar bu hafta sonu tvler bimekste vs. indirimde sizce almalı mıyım yoksa daha bekleyip daha iyi fiyata alabilir miyim
  • kullanan arkadaşlar oyun performansı hakkında yorum yapabilir misiniz ?
  • quote:

Arkadaşlar bu hafta sonu tvler bimekste vs. indirimde sizce almalı mıyım yoksa daha bekleyip daha iyi fiyata alabilir miyim

nedir indirimdeki fiyat hocam
    ben egemen'den 2500 tl ye almistim 2 hafta once , teknosada 2900 idi o zaman :)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu hafta sonu tvler bimekste vs. indirimde sizce almalı mıyım yoksa daha bekleyip daha iyi fiyata alabilir miyim

Bimeks,Vatan Comp. ve Teknosa'da 2300 tl ama Bimeks'ten almayı düşünüyoruz hediye çeki olduğu için sizce fiyatı uygunmudur geçen hafta 2160TL ydi Bimeks'te sizce beklemeli miyim yoksa almalımıyım?Ama 40Es8000 alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 6 Nisan 2013; 14:36:01 >
  • 46 dan asa almaın bu tv lerı..cunkı 3d 46 dan asa ızlenmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: indiana79

46 dan asa almaın bu tv lerı..cunkı 3d 46 dan asa ızlenmez..

Bn babamı 40Es için ikna ettim sayılır çünkü diğer markalarınkini falanda gördü onlara yönelmeden bunu aldırıcam gibi. Şimdi 46es8000 dersem vazgeçer falan
  • allshare programını kullanmasını bilen biri detaylı anlatabilirmi acaba? Program PC de yüklü,program tv görüyor,dosyalar paylaşıma açık fakat hiçbir dosyayı program görmüyor.Paylaşıma açtığım klasörler görünüyor fakat içine girdiğim vakit dosyalar yok.Oynatılacak dosyaları ekle diyor tıklıyorsun ekliyor ama yine yok.Bunu biri anlatabilirmi?
  • excalıbur bunu basarbılırsın bırazdaha gayret:) almısken tam olsun..46 cuk dıye oturur..40 kucuk kalıyor oda kucuk bıle olsa..tabı yınede butce meselesı..ama bıkere alacaksın..napıp yap 46 aldır.pısman olmazsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: indiana79

excalıbur bunu basarbılırsın bırazdaha gayret:) almısken tam olsun..46 cuk dıye oturur..40 kucuk kalıyor oda kucuk bıle olsa..tabı yınede butce meselesı..ama bıkere alacaksın..napıp yap 46 aldır.pısman olmazsın..

Hocam bnce 40es iyi yaa zaten başta onu dedim babama şimdi daha büyük alalım dersem vazgeçer zaten laptobun ekranınıda kırdım onun için yük olmayayım diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

allshare programını kullanmasını bilen biri detaylı anlatabilirmi acaba? Program PC de yüklü,program tv görüyor,dosyalar paylaşıma açık fakat hiçbir dosyayı program görmüyor.Paylaşıma açtığım klasörler görünüyor fakat içine girdiğim vakit dosyalar yok.Oynatılacak dosyaları ekle diyor tıklıyorsun ekliyor ama yine yok.Bunu biri anlatabilirmi?

Hemen hemen aynı işlemle ben seyredebiliyorum.
    Bilgisayarımdaki paylaşılan klasörün önündeki + işar etine basıyorum ve bilgisayardan istediğin film veya resimleri seçip kaydediyor sonra tvden alshareyi açıp proğrama yüklenen film ve resimler gözüküyor seçtiğim birini izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06DF006

quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

allshare programını kullanmasını bilen biri detaylı anlatabilirmi acaba? Program PC de yüklü,program tv görüyor,dosyalar paylaşıma açık fakat hiçbir dosyayı program görmüyor.Paylaşıma açtığım klasörler görünüyor fakat içine girdiğim vakit dosyalar yok.Oynatılacak dosyaları ekle diyor tıklıyorsun ekliyor ama yine yok.Bunu biri anlatabilirmi?

Hemen hemen aynı işlemle ben seyredebiliyorum.
    Bilgisayarımdaki paylaşılan klasörün önündeki + işar etine basıyorum ve bilgisayardan istediğin film veya resimleri seçip kaydediyor sonra tvden alshareyi açıp proğrama yüklenen film ve resimler gözüküyor seçtiğim birini izliyorum

Çözdüm bende,virüs programı engel oluyormuş.Ayarladım
  • quote:

quote:

quote:

Bimeks,Vatan Comp. ve Teknosa'da 2300 tl ama Bimeks'ten almayı düşünüyoruz hediye çeki olduğu için sizce fiyatı uygunmudur geçen hafta 2160TL ydi Bimeks'te sizce beklemeli miyim yoksa almalımıyım?Ama 40Es8000 alıcam.

ben 2500'e ucuz diye almistim bu fiyatları okuyunca kazıklandımmı acaba diye gecti icimden :))
  • kazıklanma illakı oluyor..aslında kazıklanma demeylım buna erken alan teknolojıyı erken yasıyor..bıraz bekleyınce hepsının fıyatı dusuyor...secım bızlerın..mesela ben 46 sını gecen hafta teknosa şok ındırımden 2879 a aldım..suanda bu fıyat hıcbıyerde yok varsada bılınmeyen sıtelerde var..tabı bu fıyatanda asagı dusecektır 1 sene ıcınde..aldım mutluyum..tv cok guzel..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben 2500'e ucuz diye almistim bu fiyatları okuyunca kazıklandımmı acaba diye gecti icimden :))

Öyle düşünme eğer aldığın tv seni memnun etmişse o fiyata değerdir ama iyice araştırsaydın keşke

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle düşünme eğer aldığın tv seni memnun etmişse o fiyata değerdir ama iyice araştırsaydın keşke

hocam araştırdım teknosa 2900 , gold 2600 , bimeks 2800 civarına satıyordu ben aldığımda
    aslında işin esprisi kazıklanma falan , şurda 1 sene sonra bu tv muhtemelen yarı fiyatına yakın satılıyor olucak

tv'den memnunum oldukca , aslında benden çok 3 yaşındaki kızım memnun :)
    ondan latopu kurtardığım için bende memnunum hali ile , tv ye taktığım kablosuz mouse ile browserden youtube icerisindeki videoları izliyor kafasına gore :)
  • Allah bağışlasın hocam:)Bana göre bi mutluluk icin belli şeyleri gözden çıkarmak gerekir sen biraz fazla para vermişsin ama değeceğine inanıyosan sorun yoktur bu durumlar hepimizin başına geliyo:)Bu arada bn tv yi bi babama aldıramadım haziran gibi alırız diyo haftaya doğum günüm aldırabilirsem aldırıcam

• Arkadaşlar ES800 serisi, 3TB diskleri görüyor mu?

Bir de, SSIF uzantılı 3D filmlerin uzantılarını .m2ts yapınca oynatabiliyor mu acaba?
  • bır arkadasta 55 es8000 diye baslık açmış..su baslıklar bırlestırıp es 8000 serısı desek fena olmaz..yoksa bırıde 46es8000 dıye acarsa 3 ayrı konu olacak.. birleşmeyi öneriyorum
  • Bu hafta televizyon alacağım ve büyük bir ihtimalle bu olucak. Araştırdım olumsuz bir şey yazan çok az kişi var neredeyse herkes olumlu yorumlar yapmış, özellikle görüntü kalitesinde herkes hemfikir.

DLNA teknolojisi ile bilgisayarımda olan filmleri bu televizyondan izleyebilirim değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.