Şimdi Ara

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
11
Favori
45.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gercekten suana kadar bu forumda sordum soruya en dogru en iyi cevap verenlerde birisin dostum tekrar tesekkur ederim onumizdeki ay insallah alicam aksilik olmazsa almisken iyisini almak kullanmak istiyorum bide yuksek meblaglar verilince dogru durust sorunsuz olsun istiyor insan tekrar ilgin ici sagol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar harici hd den film izlemek istiyorum ancak alt yazılar görünmüyor.dosyanın içinde .srt dosyası var ve filmle aynı isimle.ancak yine de izleyemiyorum..şu an avirecomp programı ile alt yazıları gömüyorum ama çok uzun sürüyor..40 dk.lık dizinin alt yazı gömmesi 40 dk. falan sürüyor..daha kestirmeden bunu yapabilen var mı? vaya başka bir çözüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandufla

arkadaşlar harici hd den film izlemek istiyorum ancak alt yazılar görünmüyor.dosyanın içinde .srt dosyası var ve filmle aynı isimle.ancak yine de izleyemiyorum..şu an avirecomp programı ile alt yazıları gömüyorum ama çok uzun sürüyor..40 dk.lık dizinin alt yazı gömmesi 40 dk. falan sürüyor..daha kestirmeden bunu yapabilen var mı? vaya başka bir çözüm?

alt yazılar görünmüyorsa kumanda'dan tools tuşuna basıp alt yazı seçeneğii aktive edebilirsiniz

ben filme tr dublaj ile alt yazıları gömmem en fazla 10 dk sürüyor verdiğim programla her türlü filme dublaj ekleme vede alt yazı gömme işlemleri yapılabiliyor benim hdd 250 gb biraz eski ondan biraz uzun sürüyor ssd varsa sizde daha kısa sürebilir

mkvmerge GUI kullandığım program bu hocam hem türkçedir 6.1.0 versiyonu var şuan yanılmıyorsam bir deneyin en azından kalan o 30 dk ilede filmi izlersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaeski39 -- 17 Mart 2013; 17:31:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

quote:

arkadaşlar harici hd den film izlemek istiyorum ancak alt yazılar görünmüyor.dosyanın içinde .srt dosyası var ve filmle aynı isimle.ancak yine de izleyemiyorum..şu an avirecomp programı ile alt yazıları gömüyorum ama çok uzun sürüyor..40 dk.lık dizinin alt yazı gömmesi 40 dk. falan sürüyor..daha kestirmeden bunu yapabilen var mı? vaya başka bir çözüm?

alt yazılar görünmüyorsa kumanda'dan tools tuşuna basıp alt yazı seçeneğii aktive edebilirsiniz

ben filme tr dublaj ile alt yazıları gömmem en fazla 10 dk sürüyor verdiğim programla her türlü filme dublaj ekleme vede alt yazı gömme işlemleri yapılabiliyor benim hdd 250 gb biraz eski ondan biraz uzun sürüyor ssd varsa sizde daha kısa sürebilir

mkvmerge GUI kullandığım program bu hocam hem türkçedir 6.1.0 versiyonu var şuan yanılmıyorsam bir deneyin en azından kalan o 30 dk ilede filmi izlersiniz

kumandadan alt yazı seçeneğini hiç göremedim..
    verdiğiniz programı indirdim.onu deneyeceğim..umarım olur..
  • quote:

fimi açtığınızda tolls tuşuna basın aşada alt seçeneneği var açık yada kapalı onu kontrol edin kapalı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

quote:

fimi açtığınızda tolls tuşuna basın aşada alt seçeneneği var açık yada kapalı onu kontrol edin kapalı olabilir

şimdi tekrar kontrol edeceğim..ancak şu mkv gui programı için yüksek lisans falan okumak gerekiyor sanırım..1-2 resimli anlatıma bakayım dedim de maşallahı var..tez konusu olabilir bence..
  • dün itibarı ile bende samsung es8000 sahibiyim
    skype'ye live accountu ile logon olamadım, bunun bir yontemi varmı acaba ?
  • Bugün televizyon elime geçti, 46es8000 modeli. Aklıma takılan bir kaç soru var.
    1. Logitech lx710 model kablosuz klavye mouse setini cihaza tanıttıramadım. (menüden klavye mouse taraması yaptırdım fakat bulamadı)
    2. Usb den film attım mkv dosyası, gayet başarılı, fakat altyazı boyutunu tools tan büyük olarak seçtiğim halde, yazıları daha fazla büyütemiyoruz. Herhangi bir yol var mı?
    3. Ben de teledünya'yı ir blaster ile set-top-box olarak eklemeye çalıştım fakat next modelini bulduğu halde, ch-12 brandini bulduramadım. Cihazın recommended seçeneğini uygulayarak sunduğu frekansları da kabul etmedi (uydu cihazında açma kapama olmadı)

Bu sorulara yanıt verebilirseniz çok sevinirim.

Edit: Tv'nin güncellemesini yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebusta -- 22 Mart 2013; 23:24:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: filimadam

quote:

Orijinalden alıntı: ERSN

Samsung un akıllı kumandasını kullanarak, d-smartı IR BLASTER üzerinden tek kumanda ile konrol etmeyi başardım, bu konuda kitapcıkta pek acıklama yapmamış. dijiturk veya dsmart gibi receiver ını kontrol etmek isteyen olursa ayrıntılı yazabilirim.

Teledünya cihazı Next HC serisi için İr blaster kurulumu yapamadım dolayısıyla evrensel kumandayı kullanamıyorum. Kablo tv teledünya için kurulum yapabilen var mı?

merhaba, Next HC-12 serisini tanıtabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebusta

quote:

Orijinalden alıntı: filimadam

quote:

Orijinalden alıntı: ERSN

Samsung un akıllı kumandasını kullanarak, d-smartı IR BLASTER üzerinden tek kumanda ile konrol etmeyi başardım, bu konuda kitapcıkta pek acıklama yapmamış. dijiturk veya dsmart gibi receiver ını kontrol etmek isteyen olursa ayrıntılı yazabilirim.

Teledünya cihazı Next HC serisi için İr blaster kurulumu yapamadım dolayısıyla evrensel kumandayı kullanamıyorum. Kablo tv teledünya için kurulum yapabilen var mı?

merhaba, Next HC-12 serisini tanıtabildiniz mi?

TANITAMIYORUM. TELEDÜNYA VAR AMA NEXT HC-12 SERİSİ MODEL YOK. ÖNERİLEN MODELİ DENİYORUM AMA İŞE YARAMIYOR. KURABİLEN VARMI?
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım dsmar pvr cihazının kumanda olayın nasıl yapabilirim

Teşekkürler ...
  • Arkadaşlar ben de dün Teknosa'dan satın aldım. Yarın teslimat yapacaklar.
  • bende dün aldım fiyat 2879 du baya iyi bi indirim oldu..bende dah tv ıyı tanımaya calısıyorum bı soruda benden olsun..half sbs 3 d fılmım var dual sesli..çift ses oldugundan ingilizce olarak basladı film..bunu ıkıncı bı sese turkceye nasıl alabılırım..tv nın 3dsıde co guzelmıs..lg dıyolardı kalıtemı okadar bılemıcem ama benım cok hosuma gıttı..goruntusu hd super zaten hepsınde oldugu gıbı..sd sıde ıyı fakat hd yı gorunce sd ye bakası gelmıyor ınsanın..
  • son indirimden sonra kullanıcıların artması gerektıgını dusunuyorum..forum yakında hareketlenır umarım.
  • Slm bende de 55es8000 var cok süper bir sey 20 gün oldu araları simdiye kadar bulutlama ve ısık sızması olmadı süper calısıyor herkeze tavsiye ederim
  • evet bendede hıcbırsorun yok suana kadar..tv cok şık ıncecık çıtası var..3d daha once bıtv de hıc ızlememıstım o yuzden nekadar ıyı oldugu hakkında cok bısey dıyemıcem fakat benım cok hosuma gıttı 3 d olayı...pırıl pırıl ve gercekcı..harıka oluyor :)
  • Arkadaşlar benim internet bağlantım normal ancak smart hub daki hiçbir uygulamayı açamıyorum. error model bind, exe_001, update_001 gibi hatalar alıyorum. Aranızda bunu yaşayan var mı? Sorunu nasıl çözebilirim?
  • ben henuz nete baglanmadım fakat senın aldıgın hata update hatası sanırım update falan demıs..update son guncellemlerı yapmalısın netten..ama gecende bırı update yaptım buseferde kablosuz agları bulamıyorum demıs..onuda soylım...
  • Merhaba
    Ben de cumartesi günü 46ES8000 aldım. Ancak servis ve benim ir blaster ı digiturk için tanıtmama rağmen kanal girişi yaptığımda eksik algılıyor. Örneğin 22 yazdığımda 2 nolu kanal açılıyor. Yada 377 yazdığımda 37 nolu kanala gidiyor. Servis bunun digikutu ile ilgili olduğunu söyledi. DT 9102 receiver kullanıyorum.
    Sizin bir öneriniz olabilir mi?
  • Bnde 40es8000 almayı düşünüyorum da aynı laptobtaki gibi 40es8000'de de netten film izlenebiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.