Şimdi Ara

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
11
Favori
45.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ERSN

Malesef benim es8000 20 gün olmadan arıza yaptı.

Kablosuz agları bulmuyor,
    Tv yi kapatıp acınca bir defa bulup ekran kayboluyor, ama gene de baglanmıyor tabi, daha sonra nekadar aratırsam aratayım hiçbir modemi bulamıyor.

Bayramdan sonra servise müracaat edeceğim.

kendiliğinden düzeldi şimdilik:)
  • Bende televizyonu dün yeni aldım, sanırım konu ölmüş ve en iyi görüntü kalitesi için ayarları nasıl yapmalıyız?
  • ben de atlanta hd boxu bir türlü ır blastere tanıtamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dere_Bey

Evet arkadaslar.. 1 hafta önce aldigim 46 es 8090 i 200 euro zararla sattim ama mutluyum....

1 haftada ne oldu yada ne gibi olumsuzluklar yasadiniz da sattiniz acaba? Ben de bu tv den almak uzereyim de..Tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoloji

quote:

Orijinalden alıntı: Dere_Bey

Evet arkadaslar.. 1 hafta önce aldigim 46 es 8090 i 200 euro zararla sattim ama mutluyum....

1 haftada ne oldu yada ne gibi olumsuzluklar yasadiniz da sattiniz acaba? Ben de bu tv den almak uzereyim de..Tskler

Samsung almadan önce formdaki sikayetleri okumanızı tavsiye ederim
    Phılıps 46 7007k araştırın saglam ve 800 hz tv süper bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Bende televizyonu dün yeni aldım, sanırım konu ölmüş ve en iyi görüntü kalitesi için ayarları nasıl yapmalıyız?

Es7000 kullanici kulubunde ender arkadasimin paylasimi var ben onu kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet19791979

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Bende televizyonu dün yeni aldım, sanırım konu ölmüş ve en iyi görüntü kalitesi için ayarları nasıl yapmalıyız?

Es7000 kullanici kulubunde ender arkadasimin paylasimi var ben onu kullaniyorum

Teşekkür ederim, bir deneyeyim.
  • Arkadaşlar dahili uyduyu kullanarak turksat, hotbird kanallarını bulabilen olduysa ayarlarını gönderebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben IR blasterı kurdum. Fakat Blaster Tv'ye bağlı değil diyor. Digiturku falan kurdum. Çalıştıramadım ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

3-3, 5 m. Uzaklıktan izleyecegim. 40" - 46" arasında gidip geliyorum. Karar veremedim. Sizce?

ben uzanarak izleme mesafem 3,5 mt arkadaki koltukta izleme mesafem 4,5 m 55 inç aldım cuk oturdu daha önce 47 inç vardı tavsiyem 55 inç almandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: senki

3-3, 5 m. Uzaklıktan izleyecegim. 40" - 46" arasında gidip geliyorum. Karar veremedim. Sizce?

ben uzanarak izleme mesafem 3,5 mt arkadaki koltukta izleme mesafem 4,5 m 55 inç aldım cuk oturdu daha önce 47 inç vardı tavsiyem 55 inç almandır

55HX850 aldim memnunum.

• bu tv ile 48 fps deki hobbitti izleyebilir miyiz ? yani o teknoloji bunda mevcutmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofergun

Arkadaşlar ben IR blasterı kurdum. Fakat Blaster Tv'ye bağlı değil diyor. Digiturku falan kurdum. Çalıştıramadım ne yapabilirim

Biraz daha ayrıntılı anlatabilirseniz ben yardımcı olabilirim.
    kuruşum aşamasında ır balster i görüyordu, sonradan mı görmemeye başladı?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben IR blasterı kurdum. Fakat Blaster Tv'ye bağlı değil diyor. Digiturku falan kurdum. Çalıştıramadım ne yapabilirim

Evrensel kumanda kurma kısmına girdim. Yönergeleri takip ederek digiturku buldum. Daha sonra receiverin modelini de buldu. Aç-Kapa yap dedi uydu açıldı kapandı. Kurulum tamamlandı. Televizyon ile IR Blaster arasında bağlantı yok diyor. Tekrar kurmaya çalıştığımda hepsini silip tekrar kurmak mı istiyorsunuz? diye soruyor.
  • Arkadaşlar bende uzun araştırmalar sonucunda bugün 40Es8000 aldım ve aranıza katılmış bulunuyorum,umarım pişman olmayız, 1.910 TL 10 ay taksitle(güzel bir kapalı devre kampanya ile),biraz önce cihazı kargodan aldım ve samsungdan kuruluma gelecekler.Bu ışık süzmesi ve bulutlanma ile servis elemanları burada iken küçük bir test nasıl yapabilirim,öneri ve yardımlarınız bekliyorum ACİL!
  • quote:

quote:

quote:

Evrensel kumanda kurma kısmına girdim. Yönergeleri takip ederek digiturku buldum. Daha sonra receiverin modelini de buldu. Aç-Kapa yap dedi uydu açıldı kapandı. Kurulum tamamlandı. Televizyon ile IR Blaster arasında bağlantı yok diyor. Tekrar kurmaya çalıştığımda hepsini silip tekrar kurmak mı istiyorsunuz? diye soruyor.

hmm, aklıma ır blasterin pillleri bitik gibi geliyor ama.

• Dün 40es8000'in kurulumunu yaptırdım,oldukça başarılı bir televizyon ufak tefek eksikleri tabii ki var.Korktuğum gibi bulutlanma ve ışık süzmesi (yok denecek kadar az sadece geçişlerde siyah ekranda belli oluyor.) yok.iyi bir HDMI kablo ve klavye önerecek arkadaş var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tv yi alalı 4 ay oldu fakat hiç kullanmadım ir blaster i bitmiş olabilir mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tv yi alalı 4 ay oldu fakat hiç kullanmadım ir blaster i bitmiş olabilir mi?

Bitmiş olabilir, benim akıllı kumandanın pilleri 3 ay sonra bitti.

• 2 gün önce bu tv eve aldık ışık sızmaları çok az var dert edilecek gibi değil yabancı sitelerde birkaç görüntü ayarları paylaşmışlar bu sorunu çözmek ve daha iyi görüntü almak için acaba kendisi ayar oluşturan var mı ?

http://www.avsforum.com/t/1435194/tweak-disabling-autodimming-for-samsung-eseries-smart-tv-mine-is-es6710
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.