Şimdi Ara

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
11
Favori
45.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda son ayar :) hepsini birer gun arayla dene sonra karar verirsin.

https://www.cnet.com/forums/discussions/samsung-un55es8000-picture-settings-567650/
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim hocam daha netleşti sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung kalitesi

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü]

• arkadaşlar mrb.

46es8000 var bende. sıkıntım netflix ile. uygulama eski sürüm. türkçe yok ve görüntü kalitesi sanırım tvnin özelliğinden kaynaklı kötü.. kötü derken aynı tv de ps4 bağlı ordan netflix izliyoryum ve görüntü şahane. bu netflixe çzüm üretebilen var mı? bir de bir arkadaş bu konuda bahsetmiş smart hub iyi çalışmadığı için gizli ayıpluı mal seçeneğini kullanarak para iadesi almış.. bu yolu deneyen başka arkadaş var mı? benim smart hub da sıkıntılı. iade alıp tvyi yenileyebilirmiyiz? emsal dava var sonuçta..
  • Beyler tv 3-4 saat sonra kapanıp açılıyor nedendir ?

• Dostum aynı sıkıntı bende de oldu. Zamanla kapanıp açılma çoğaldı ve sürekli olmaya başladı. İnternette araştırdım çözümü buldum. Tvnin arkasını açıp sokete takılı bir kablo var. Kablonun iki tarafı iki sokete takılı. Bunların yerini değiştirince düzeldi. Sorun yaşayan herkes böyle çözmüş. Seninki de aynı sorun mu bilmiyorum kapanıp açılma artarsa bi dene mutlaka ben kendim çözdüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar televizyonun sol tarafinda yukaridan asagi uzanan cizgiler var. Nedeni veya cozumunu bilen varmi?

• Es 8000 marka televizyonumun sesi kesil kesik gelmeye başladı önce cızırtı vardı şimdi ise kesik kesik geliyor ses seviyesi 15 in altında normal fakat 20 lere getirince ses kesik kesik gelmeye başlıyor sorun ne olabilir

Merhaba,

Aynı sorun benim televizyonumda da başladı. Servise götürdünüz mü televizyonunuzu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metropol80

Merhaba,

Aynı sorun benim televizyonumda da başladı. Servise götürdünüz mü televizyonunuzu?
    Merhaba

Servis cagirdim. Panel degismesi gerekiyormu. 4200 civari ucret sundular. Bende kullanmaya devam ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılıp kapanma sorunu yaşayan arkadaşlar arkasını açıp wifi modülünü sökün düzelecektir. Bahsi geçen Kabloyu değiştirdim çare olmadı akabinde wifi de sıkıntı olduğunu gördüm wifi modülünü söktüm attım 1senedir sıkıntısız Cat5 kablolu olarak kullanıyorum.

Merhaba,

Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız, internet üzerinden aşağıdaki tamirciyi buldum. Yorumlarda ustalığının çok iyi olduğu ve
    uygun bir fiyat ile tamir işlemlerini yaptığı söyleniyor. Kendisinden bir fiyat alabilirsiniz.

Adres: HASANPAŞA MAH. KURBAĞALI DERE CAD. MAHMUT SADIK SOK. NO: 4 / A / HASANPAŞA / KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 90 216 326 83 23 – 90 216 337 82 82 – 90 533 724 51 10
    http://tv-tamir.com/
  • 55ES8000 TV sini satmak isteyen varsa görüşelim arkadaşlar. Kendi tv min ekranını kırdım.

55NU8000 veya Mu veya 7400 serilerinede bakıyorum ancak,

Buna alışkınım ve bir sürü aparatlarını almışım elimde.

Düşünen varsa almak isterim.

• yasesa kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ben satmayı düşünüyordum ancak yukarıdaki mesajında yazdığım gibi ekranda çizgi çıktı. Sanıyorum panel değişimi gerekecek. O da yaklaşık yeni televizyon bedeline denk geleceği için tamamen bozuluncaya kadar böyle kullanmaya devam etmeyi planlıyorum. Çünkü sabit renkler haricinde tv,film vb. izlerken çizgi hiç belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metropol80

Açıkcası ben satmayı düşünüyordum ancak yukarıdaki mesajında yazdığım gibi ekranda çizgi çıktı. Sanıyorum panel değişimi gerekecek. O da yaklaşık yeni televizyon bedeline denk geleceği için tamamen bozuluncaya kadar böyle kullanmaya devam etmeyi planlıyorum. Çünkü sabit renkler haricinde tv,film vb. izlerken çizgi hiç belli olmuyor.
    Ayni sorun bendede var. Servis ucret olarak 4200 TL. dedi. Kullanmaya devam ediyorum.
  • Arkadaşlar bildiğimiz üzere samsung 46es8000 tv yi artık youtube,facebook,skype vs.uygulamalar son güncellemeyle hepsi gitti..kamerasıda dahil hiçbir özelliği kullanılamıyor acaba bu tv yi eski firmware yüklemesi yapılabilirmi ve eski yazılımları nasıl bulabiliriz..? aşağıdaki linkte firmware düşürme anlatılmış ama ingilizcem olmadığı için pek birşey anlayamadım..birde sizler bakabilirmisiniz bu konuya..!
    https://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=50&t=4313&sid=fed278103c1b5db15f86c570bf4a9d75
  • Tv'ye 2023.0 güncellemesi gelmiş. Güncellemeye korkuyorum..

• lordly kullanıcısına yanıt
    Güncelleme dosyasının içerdiği detayları biliyor musunuz? Güncellediniz mi?
  • dosyayı indirdim ama içeriğini bilmiyorum, samsungun web sitesinde de bir açıklamaya ulaşamadım..
    dolayısıyla şimdilik güncellemeyi düşünmüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordly -- 26 Aralık 2019; 17:44:15 >
  • metropol80 kullanıcısına yanıt
    Ben 55es8000 tv yi bi sinir önce kırdım yetmedi bide yere çaldım. Tvnin işi bitti. Ama sanırım kartları sağlam. Eğer senin kartlar bozuk panel sağlamsa satın alayım. Kartlarımı ona takıp seyrederim belki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.