Şimdi Ara

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
11
Favori
45.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar samsung es7000 güncellemesi yaptım her kanal değiştirmede 'not for Sale' yazıyor son güncelleme varsa link verirseniz sevinirim Teşekkür ederim Bir de kanal listesi olan varsa rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanselanik kullanıcısına yanıt
    selam her iki sorunuda araştırmıştım. reset sorunu ve wifi bağlanamama direkt modül kaynaklı. bende söktüm o sorun düzeldi. modül piyasada var. ama uğraşmadım taktım kabloyu sorun yok. zaten smartı pek kullanmıyorum laptop var hdmi.

diğer sorunu yani yatay çizgiyi bilinçlimi tamir ettin bilmiyorum tamda böyle bir kronik sorun varmış. youtube de videolu tamir görüntüleri var. sanırım kart şaseyemi değiyormuş neymiş. aklımdaki bir sorun ama henüz yaşamadım.
  • Arma461 A kullanıcısına yanıt
    yanlış firmware atmışsın. bu demo firmware mağazalar için. tüm firmwareleri bulmuştum kendi sitesindede vardı galiba. bulursam haber veriririm. fazla kurcalama sonra baş ağrıtıyor. son firmware yi sitesinden yükle gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 23 Ekim 2017; 9:28:27 >
  • artık olmayacak. çözümüde yok. destek bitti. youtube destegini sonlandırdı. HDMİ den bi laptop bağla. pratik değil ama başka çözüm yok.
  • yasesa kullanıcısına yanıt
    ha tarayıcıdan girebilirsin ama verem olmak istiyorsan öyle yap. hiç akıl işi değil. bide ip tv ler var. seyir türkte ara modu falan geliyor youtube için ama vip üyelik istiyor. diğer tüm denediklerim sabit bir yeri çalıştırıyor arama yok yani. yani çalışır bir ip tv uygulaması app göremedim.
  • Iptv izlemek için ne yapmam gerekiyor nasil izliyebiliirim en pratik en basit ve seri yoldan laptop var internet var 46es8000

tarayıcıdan nasıl giriyorsun zira tarayıcının flash desteği yokki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

tarayıcıdan nasıl giriyorsun zira tarayıcının flash desteği yokki..

bende zar zor açıyor (55S8000). tam ekran olmuyor. çok verimsiz. yavaş. ara sıra kilitleniyor. ama yarım yamalak tam ekran olmaksızın açıyor. kendi tarayıcısı. son firmware mevcut tv de. smart tv de güncel. tarayıcı flash gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer1041

Iptv izlemek için ne yapmam gerekiyor nasil izliyebiliirim en pratik en basit ve seri yoldan laptop var internet var 46es8000

hiç birine gerek yok. develop modunu açacaksın. server ayarlarının nasıl yapılacağını googlede bulabilirsin. İp tv için kullanımı çok fazla. lakin benim server üyeliğim olmadığı için üzerine düşmedim. sadece bazı server ip leri girerek smart tv ye uygulama getirdim. bu uygulamalar üzerinden eriştiğim ip tv ler ve filmler izleniyor ücretsiz. bu kadarı çok basit oluyor. ancak üyelikli olanlarda neler yapılıyor bilmiyorum. eğer uygulama kurulumu ileyse yine böyledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 29 Aralık 2017; 16:15:58 >
    o duruma açılıyor denmezki... :)
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    Haklısın eziyet gibi. Valla ben verdim laptopu HDMİ den. flash mılaş ip tv hak getire. Zaten projeksyon uyumlu çıkışlar olduğu için hiç bir laptopun full ekran sorunu yaşadığını görmedim. direk film sitelerinden izle. torrent indir izle. Tadına doyulmuyor tafsiye ederim. Aptal smart tv pc sini ne yapacağızki. koymuşlar içine tırı vırı bi linux pc olmuş adı smatr tv. laptop lazımsa çek al. üç aydır torrent içinde açık. hiç bir sıkıntım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 24 Ocak 2018; 17:2:51 >
  • Takip

• Restart problemi yasayanlar wifi modülünü sökün atin. Basima gelen restart problemini ne yaptiysam çözemedim wifi modülü kronik sorunlu olduğu geldi aklima acaba deddim söktüm düzeldi maşallah bisi kalmadi chromecast gibi bi cihaz alip bağlayın wifi modülünden 82984848292918389 kat daha iyidir.

• Beyler en iyi görüntü ayarı nedir ??

• Keşke biri görüntü ayarlarını paylaşsa.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    https://www.avsforum.com/forum/166-lcd-flat-panel-displays/1435194-tweak-disabling-autodimming-samsung-eseries-smart-led-tv-mine-es6710.html

Burdaki ayari deneyebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Sağolunda gram bişi anlamadım heriflerin yazdıklarından
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Sağolunda gram bişi anlamadım heriflerin yazdıklarından
    Televizyonunuzun dilimi Ingilizceye cevirin. Asagidaki ayarlari yaptiktan sonra tekrar Turkceye cevirebilirsiniz.

Backlight: 10
    Contrast : 90
    Brightness: 50
    Sharpness:20
    Colour : 40
    Tint : 52/48
    Advanced settings
    Contrast : off
    Black Tone :off
    Flesh Tone : 0
    Colour Space : Custom (as in Film mode)
    White Balance : 15,15,14,26,25,9
    Gamma : 0
    Motion Lightning : off
    Picture Options : evrything off, but
    Colour Tone : Warm2
    Motion Plus : Clear
    Eco Sensor : 4

Film mode:
    Backlight: 12
    Contrast : 100
    Brightness: 43
    Sharpness:20
    Colour : 49
    Tint : 50/50
    Advanced settings
    Contrast : off
    Black Tone :off
    Flesh Tone : 0
    Colour Space : Custom
    R:49,0,0
    G:28,49,23
    B:0,33,49
    Y:52,48,21
    C:0,51,51
    M:48,22,49
    White Balance : 25,25,22,23,25,14
    10p. White Balance :on
    1:-1,0,2
    2:1,0,0
    3:0,0,-1
    4:1,0,-2
    5:0,2,0
    6:-1,0,1
    7:0,0,2
    8:0,0,-1
    9:0,0,-2
    10:2,0,-6
    Gamma : 0
    Motion Lightning : off
    Picture Options : evrything off, but
    Colour Tone : Warm2
    Motion Plus : Clear
    Eco Sensor : 4

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Buda baska bir ayar

Picture preset: Movie
    Backlight 9
    Contrast 90
    Brightness: 47
    Sharpness: 10
    Tint: G50/G50
    Eco Off
    Black Tone Off
    Dynamic Contrast Off
    Color space Auto
    Gamma +2
    Color Enhancer Off
    Color Tone Warm2
    Digital Noise Filter Off
    Mpeg noise filter Off
    Film mode Off
    HDMI Black level Low
    Motion Plus Off
    LED Motion Plus On
    R-Offset 25
    G-Offset 24
    B-Offset 27
    R-Gain 26
    G-Gain 20
    B-Gain 32
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.