Şimdi Ara

SAMSUNG ES SERİSİ KANAL LİSTESİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
11
Favori
105.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceramicer43

ARKADAŞLAR MERHABA..
    dünya kupası 2014 şifreli verilecekmiş..bizim es serisi tvlerde biss şifresi girebiliyormuyuz..girebiliyorsak nasıl dostlar..acillll yardım lütfen..

Alıntıları Göster
    yokmu yardımcı olacak bir dost..((
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

yokmu yardımcı olacak bir dost..((

Maalesef bizim tv' lere bis şifresi girilmiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkas

Valla ben elektronikte hiç bir markaya kefil olmam.Her markadan memnun olanda var şikayet edende.Çünkü insanların beklenti yada ihtiyaçları farklı.Gidip mağazalarda incelemek en iyisi.Es 7000 den iki tane aldık biri kardeşime,pişman değiliz şimdilik.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yeni uydu için kanal listesi nasıl hazırlayacağız.
    Es7000 elinde hazır olan var mı?

yoksa dikey yatay verilen değerleri girip ara desek kanallar bozulmadan aynen geri gelir mi?
  • canpol kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu merak ediyorum. Fox HD şuan test yayını veriyor ama frekansları girmeme ragmen sinyal alamıyorum. Bu turksat 4a başlı başına bir uydumu? Yani çanağı bu uyduya göre mi çevirmemiz gerekiyor?
  • alparslan06 A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam eline sağlık
    Yazınızı okumadan bu işlemi yapmak hiç kolay değil gerçektende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustmust32

Eyvallah hocam eline sağlık
    Yazınızı okumadan bu işlemi yapmak hiç kolay değil gerçektende.
    Konu dağılmış ama samsung es serisi tvler için turksat 4a uydu devreye girdiği için şebeke arattıktan sonra kanal listesi atmak gerekli.Kanal listesi bulan elinde olan ya da düzenleyebilen var mıdır?Konu tekrar canlansın..
  • Arkadaşlar transponder silmesini bilen varmı? Eskileri silmek lazım çok yığıntı oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Arkadaşlar transponder silmesini bilen varmı? Eskileri silmek lazım çok yığıntı oldu..
    Arkadaşlar merhaba, türksat 4a'da bazı kanallar gelmedi güncel kanal listesini paylaşabilir misiniz? Model 40ES6340
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname45

Arkadaşlar merhaba, türksat 4a'da bazı kanallar gelmedi güncel kanal listesini paylaşabilir misiniz? Model 40ES6340

Alıntıları Göster
    Buyrun samsung 46f6470 in yeni kanal listesi biraz düzenledim. chansort ile kafanıza göre düzenleyebilirsiniz.
    https://www.dropbox.com/s/vr62bcdrtped7xk/channel_list_UE46F6400_1201.rar?dl=0

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Buyrun samsung 46f6470 in yeni kanal listesi biraz düzenledim. chansort ile kafanıza göre düzenleyebilirsiniz.

hocam bunu usb ye atıp televizyona yükleme yapıcaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamabi

quote:

hocam bunu usb ye atıp televizyona yükleme yapıcaz değil mi?

Alıntıları Göster
    evet

• quote:

Alıntıları Göster
    bunu es serisi içinde kullanabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: gkg88tr

bunu es serisi içinde kullanabiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Hocam selamlar, bu yeni Türksat 4A uydusunda yer alan HD ve SD tüm kanalları içeren yeni bir liste mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Hocam selamlar, bu yeni Türksat 4A uydusunda yer alan HD ve SD tüm kanalları içeren yeni bir liste mi?

Alıntıları Göster
    Sanırım yeni uydu için çünkü açınca dosyayı hd kanallar var bol bol :)

http://sourceforge.net/projects/samschanneledit/
    ile de düzenleyebiliyorsunuz. uydulara göre süz vs. yok düz normal yayın kullanalar için dsmart digiturk kanalları temizlerdik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: murtaza

Sanırım yeni uydu için çünkü açınca dosyayı hd kanallar var bol bol :)

http://sourceforge.net/projects/samschanneledit/
    ile de düzenleyebiliyorsunuz. uydulara göre süz vs. yok düz normal yayın kullanalar için dsmart digiturk kanalları temizlerdik :)

Alıntıları Göster
    http://sourceforge.net/projects/chansort/

@bozkan38
    Daha iyiymiş.

• quote:

@bozkan38
    Daha iyiymiş.

Alıntıları Göster
    Samsung UE40ES7000 için şimdiki uyduya göre düzenlenmiş kanal listesi varmı arkadaşlar ilk sıralarda abuk sabuk kanallar çıkıyor.

• quote:

@bozkan38
    Daha iyiymiş.

Alıntıları Göster
    Samsung UE40ES7000 için ?imdiki uyduya göre düzenlenmi? kanal listesi varmy arkada?lar ilk syralarda abuk sabuk kanallar çykyyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alabamalı

Samsung UE40ES7000 için ?imdiki uyduya göre düzenlenmi? kanal listesi varmy arkada?lar ilk syralarda abuk sabuk kanallar çykyyor.

Alıntıları Göster
    ES7000 : bir dünya kanal oldu + kanal listesi aramadan sonra alt-üst liste gerek :S Çalışma yapabilen oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiziltutku

ES7000 : bir dünya kanal oldu + kanal listesi aramadan sonra alt-üst liste gerek :S Çalışma yapabilen oldumu

Alıntıları Göster
    arkadaslar haftalardır okuyorum bugünde gün boyu takip ettim en son aksam oldu ve tvnin başına geçip şu işlemleri uyguladım ve istediğim sonucu aldım.Sırasıyla yazıyorum.
    Sahip olduğum tv : Samsung 46ES6340
    Sistem : Merkezi uydu + dahili uydu alıcı(tvnin içindeki uydu alıcı)

1.Öncelikle tvdeki kanalların hepsini sildim : Kumandadan Smart tuşuna basıp (Menü ile Guide tuşu arasındaki renkli tuş) kanal uygulmasına tıkladım.Bütün kanalları gösteren liste geldi.Tools tuşuna basıp bütün kanalları seçtim ve tekrar tools tuşuna basıp sil dedim ve evet dedim.Bütün kanallar gitti.Karşımıza siyah bir ekran geldi.
    2.Bu forumdaki linkinde bulunan ilk sayfada samsung için bir video var.Onu birebir uyguladım.
    3.Tarama işlemi bittikten sonra kanallar direk geldi zaten fakat kanal sıralaması falan çok kötüydü ve düzensizdi.
    4.Site içerisinde bir arkadaşımızın paylaşmış olduğu kanal listesini bir usb belleğe attım. Kanal listesi linki : Kanal Listesi
    5.Usb içerisine atmış olduğum belleği tvye bağladım ardından kumandadan menü-> kanal->kanal listesini aktrn diyip şifre sorunca 4 tane sıfır girin ve usbden alın seçin.Ardından taktığınız bellekten usb içerisine atmış olduğunuz .scm uzantılı dosyayı seçerek gelen uyarıda evet diyin.
    6.Ardından bir uyarı daha verecek birşeye basmanıza gerek yok tv niz otomatik kendiliğinden başlayacak ve atmış olduğunuz listeye göre kanallar sıralanmış olacaktır.İsteyenler site içerisindeki linkleri paylaşılan editor programlarıyla kanal listesinde oynama yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkg88tr -- 18 Eylül 2014; 20:40:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkg88tr

arkadaslar haftalardır okuyorum bugünde gün boyu takip ettim en son aksam oldu ve tvnin başına geçip şu işlemleri uyguladım ve istediğim sonucu aldım.Sırasıyla yazıyorum.
    Sahip olduğum tv : Samsung 46ES6340
    Sistem : Merkezi uydu + dahili uydu alıcı(tvnin içindeki uydu alıcı)

1.Öncelikle tvdeki kanalların hepsini sildim : Kumandadan Smart tuşuna basıp (Menü ile Guide tuşu arasındaki renkli tuş) kanal uygulmasına tıkladım.Bütün kanalları gösteren liste geldi.Tools tuşuna basıp bütün kanalları seçtim ve tekrar tools tuşuna basıp sil dedim ve evet dedim.Bütün kanallar gitti.Karşımıza siyah bir ekran geldi.
    2.Bu forumdaki linkinde bulunan ilk sayfada samsung için bir video var.Onu birebir uyguladım.
    3.Tarama işlemi bittikten sonra kanallar direk geldi zaten fakat kanal sıralaması falan çok kötüydü ve düzensizdi.
    4.Site içerisinde bir arkadaşımızın paylaşmış olduğu kanal listesini bir usb belleğe attım. Kanal listesi linki : Kanal Listesi
    5.Usb içerisine atmış olduğum belleği tvye bağladım ardından kumandadan menü-> kanal->kanal listesini aktrn diyip şifre sorunca 4 tane sıfır girin ve usbden alın seçin.Ardından taktığınız bellekten usb içerisine atmış olduğunuz .scm uzantılı dosyayı seçerek gelen uyarıda evet diyin.
    6.Ardından bir uyarı daha verecek birşeye basmanıza gerek yok tv niz otomatik kendiliğinden başlayacak ve atmış olduğunuz listeye göre kanallar sıralanmış olacaktır.İsteyenler site içerisindeki linkleri paylaşılan editor programlarıyla kanal listesinde oynama yapabilirler.

hocam merhaba,

elinizdeki bugün güncel olan listeyi ve programı paylaşır mısınız

televizyonum 46f6340

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.