Şimdi Ara

SAMSUNG ES SERİSİ KANAL LİSTESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
11
Favori
105.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madprospar

bende kanalların çoğu göstermiyor, geçen bazı kanalları gösterdi bazılarını göstermedi.. ertesi gün gösterdiği kanalları göstermedi, göstermediği kanalları gösterdi.. ne oluyor anlamadım.. komple fabrika ayarlarına döndürmek için ne yapabiliriz baştan kurayım kanalları aktarayım diyorum..

Sinyal ayarını en yükseğe getirip kanalları yeniden taratın sonrasında bütün dilleri Türkçe yapın.
  • kendi hd uydu alıcısının sd yayınlarındaki performansı nasıl? ben dsmartın cihazını kullanıyorum sd 1016 yazılımında şimdilik çok tatmin edici değil gibi yada kanallardan kaynaklanıor
  • sıralı kanal listesi olan atarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: halukmert

sıralı kanal listesi olan atarsa sevinirim

Es 7000 var olur mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

Es 7000 var olur mü

evet olur mümkünse bende es 7000 kullnıyorum
  • alkan altınkaynak
  • Merhaba arkadaşlar,
    ES7000 lere cccam dosyası atılabilir mi.
    Teşekkürler.
  • arkadaşlar bugün es 7000 samsung alarak aranıza katılmış bulunuyorum. yardımcı olursanız sevinirim. uydu olarak sadece türksat var. hotbird ü nasıl yükleyebilirim. şimdiden teşekkürler
  • güle güle kullan!
  • teşekkür ederim uydu yükleme olayını nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisin
  • Arkadaşlar merhaba,
    46ES 8000 TV'yi yeni aldım. LnB çift çıkış olduğu için dsamrt ve dahili uydu alıcısını kullanıyorum. Ben trthd kanalını bulamadım. Otomatik kanal yüklemede trthd yüklenmedi . Bu kanal şifresiz mi ? Şifresiz ise manuel nasıl yükleyebilirim. ATV HD ve AHABER HD izliyorum dahili uydu alıcıdan. Kalite çok fark ediyor. Acaba trthd'leri nasıl izleyebilirim? Teşekkürler.
  • Arkadaşlar selam. 2 gün önce 40es6710 tv.mi samsung servis bağlattım. Sitede ortak çanak var ve yayında bi sıkıntı yok. Decoder ile bağladığımda her kanalı rahatlıkla izleyebiliyorum. Fakat direk tv.ye bağlantı yaptığımda turksattaki hiçbir kanalı bulamıyor, sinyal yok diyor. Disqec 1\4 olarak denedim ama hala sinyal gelmedi. Gel gelelim Hotbird ayarlarken Disqecs'i 2\4 yaptığımda sinyal kalitesi var diyor ve arattığımda hotbird kanallerı buluyor. Turksat içinde "Uydu" yerine "Dsmart" seçeneğini bir deneyeyim dedim, yine Disqesc 1\4 yaptım ve bu sefer d-smarttaki tüm kanalları buldu. Ama üyeliğim olmadığından sadece dsmart promo kanalı trt hd, trt müzik gibi kanalları gösteriyo. Sizce sorun nedir? Sinyaldemi gerçekten sorun yoksa samsung beni uyutup ayarlamadanmı kaçtı, napabilirim lütfen yardımmmmmm...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

Es 7000 var olur mü

evet olur mümkünse bende es 7000 kullnıyorum

Hocam elimde ES7000 var yeni aldım tvyi kuruluma gelen arkadaşlar hotbird ve TürkSatı taratıktan sonra 2250 civarı kanal çıktı. Şimdi uyduyu full tarattığımda 600 küsür kanal çıkıyor. Tv yi fabrika ayarına getirmez olaydım Elinizde yada kullanan arkadaşlarınızda çok acil olarak es 7000 kanal listesi var ise sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

• İşini görürse bende Turksat hazır kanal listesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntuzkan -- 6 Ekim 2012; 22:22:39 >
  • es serisi hazır kanal listesi olan varsa upload edebilirmi.sagolun
  • SLM ARKADAŞLAR BENDE ES6340 VAR KANAL LİSTESİ PROGRAMI CAHANNEL LİST EDİTÖR UYUMSUZ. PC DE NASIL DÜZENLERİM
  • teşekkür edrim ilgin cevabın için. birşey daha soraağım. günellemeden sonra görüntü kalitesi düşermi. sanki benim tvde bir düşüş oldu gibi geliyor.tv izlerken yakın çekimlerde görüntüde pullanma gibi bir şey oluyor. en uygun görüntü ayarları neler yardımcı olursan sevinirm şimdiden çok teşekkür ederim
  • TRT1 HD KANALLAR ARASINDA ÇIKMIYOR NEDEN ACABA ŞİFRELİMİ ÖYLE OLSADA FULL PAKETVAR DSMARTIN AÇILMASI LAZIM VEY AŞİFRELİ KANAL DEMESİ LAZIM HİÇ YOK NASILARATACĞIM YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TŞEKKÜR EDERİM
  • http://www.upload.gen.tr/d.php/www/l..._1201.rar.html

Bu da benim listem.Umarım beğenirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: closer10

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/l..._1201.rar.html

Bu da benim listem.Umarım beğenirsiniz.

TRT HD ve diğer HD kanallar varmı ve sıralı mı?tv nizin modeli hangisi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.