Şimdi Ara

SAMSUNG E890 geliyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ekrandan Tuşlayın

Parmak ve özel kalemi ile kullanılabilen dokunmatik ekran
    262.144 Renkli TFT QVGA (240x320px) ekran
    1,3 MP Kamera
    Sesli video kayıt
    Müzik çalar (MP3, AAC, AAC+)
    Bluetooth ile mesajlaşma (BT Note)
    TV ve Projeksiyon bağlantısı
    MicroSD artırılabilir hafıza
    EDGE ile hızlı Internet
    Bluetooth ve data kablosu ile PC bağlantısı

SAMSUNG E890 geliyor...

• Dokunmatik ekran isteyenler için güzel bir seçim tabi fiyatıda uygun olursa ama bana göre şu özelliklerle boş telefon
  • samsung için bunlar ara modeller...yani bunlardan para kazanmaı düşünmüyor..sadece piyasaya bir alternatif sunuyor...
    böylede bir telefon var o da samsung denmesini istiyor sadece bu...okey:)
  • süper tellefon ya tipi çok agrasif valla çok hoşuma gitti ama kullanımı zor gözüküyor
  • ürünü birebir inceledim yaklaşık 1 hafta kullandım tarz bir cihaz ama dediğin gibi ilk başlarda kullanımında zorlanıyorsun..ve telefonun yanındaki kalemi telefona takacak bi giriş yok...yani iple tutturuyorsun
    :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: birebirdeetkili

ürünü birebir inceledim yaklaşık 1 hafta kullandım tarz bir cihaz ama dediğin gibi ilk başlarda kullanımında zorlanıyorsun..ve telefonun yanındaki kalemi telefona takacak bi giriş yok...yani iple tutturuyorsun

samsungun olmayan her modelini incelemişim güney koredemi yaşıyosun???
  • kardeşim samsung da çalışıyorum e haliyle...
  • http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=229&IID=72664
    hipernex te baktım. ürünün fiyatı o kadarda pahalı değil aslında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: birebirdeetkili
    telefonun yanındaki kalemi telefona takacak bi giriş yok...yani iple tutturuyorsun

• ne ipi yaw
  • kalemi oldukça küçük telefonun askı yerine takıyorsun...kalemi çekince büyüyor
  • Muhauha Stylus girişi yokmu cihazın muyaauha
  • stylus, anten mantığı ile küçülüyor. kullanmadığında 3 santim kadar bişi oluyor.
  • elle kullanımı nasıl?zormu?
  • ekran, parmakla kullanım için yeterince büyük. zaten bu nedenle cihazın yanına kalem yuvası koymamışlar. dilersen kalemi, ipi ile cihazın yanına asabiliyorsun. "kalem olmazsa kullanılmaz" gibi bir durumu olmadığı için dediğim gibi kalem için bir yuva ve dolayısı ile biraz daha büyük bir cihaz yapma gereği duyulmamış. resim çizme dışında her işini parmakla halledebiliyorsun.
  • aynen ööle rockerdeme katılıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.