Şimdi Ara

Samsung E5 ve Samsung J5 güncelleme politikası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yaz bir akrabama telefon almak için teknoloji marketine gittik. Sadece samsung almak istediği için diğer modellere bakmak istemedi. En ucuz ve kullanılabilir bi model baktık.
    Samsung E5'e karar kıldık. Sonra mağaza görevlisi bize bu modelin artık güncelleme almayacağını ve üretimi durduğunu onun yerine Samsung J5'i alabilirsiniz dedi.
    Fakat tasarım olarak özellikle çerçevesi bakımından E5 çok güzeldi. J5 ise hiç beğenmedik çerçevesini.
    Neyse konuyu toparlıyorum.
    Araştırdım. Gerçekten internette E5 in lolipop güncellemesi almayacağını ve mağaza görevlisinin söylediklerini internette okudum. Ve gerçekten J5 lolipop yüklü gelmiş. Ayrıca özellikler olarak J5 daha iyi ve 6 ay sonra çıkmış bir model.
    Ve şuan bakıyorum. Samsung marshmallow alacak modellerde J5 yok fakat E5 var :)
    Demek E5 lolipop güncellemesi aldı şimdi marshmallow alacak. Bana tuhaf geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• markettekiler genelde pek bilgili olmuyor, ya da satmak istediklerini övüyorlar, ben pek kaale almıyorum
  • Ama yukarıda da yazdığım gibi araştırdım. Hatta ya donanımhaber yada shiftdelete, ikisinden birinde haber yapılmıştı. Güncelleme almayacak diye.
    Kim olsa Özellikleri daha iyi olan J5'i alırdı ve ocakta çıkmış E5 yerine Haziranda çıkmış J5 sonuçta daha yeni telefon. Bunun yanı sıra E5 de kitkat vardı. J5 de lolipop. Hepsini yukarıda yazdım Okumadınız sanırım :)

• J5 in artısı 4g on selfi flashı
    E5 satış rakami olarak 5 e katladi j5 i
    J5 in 8gb hafızası 5.5 gb kullanılabilir ve bir süre sonra kasma başlıyor
    Arkadaşım aldı çok pişman
    Parça kalitesi e5 ten daha kötü
    E5 kullanıyorum 2 aydir
    Samsungun en sıkıntısız telefonu
    4 g olayina takılma yın arkadaşlar her yerde wifi var 3g yi bile kullanamıyoruz doğru durust
    4g olayi için en erken 2 sene var adam akıllı kullanmak için
    J5 almayın aldirmayın
    Lolipop da daha da sıkıntı siz oldu telefon 4 5 ay içinde android 6 da gelecek

• Dostum hiçmi mantık yok sende. 4G ile WiFi kıyaslıyosun. Sokakta sen hiç internete bağlanmıyorsun sanırım. Ayrıca ön selfie kamerası hiç olmadığı kadar işime yarıyor. Her şey bir yana 4g geldimi (nisanda geliyor) 3g si olanlar öksüz gibi kalacaklar :))) bunu 3g geldiginde herkes hepimiz yaşadık... Üstelik telefon 4.5g destekliyor. Kullanmadığın telefon hakkında nasıl yorum yapabiliyorsun anlamış değilim. telefonda şuan 384 MB boş alan kalmış kastıgına hiç şahit olmadım. 2 kez elimden düştü çizik bile yok. Ekranı SAMOLED ve harika. en zor oyunları oynarken bile kasmayı bırak ramden yemiyo nerdeyse. Her zaman minimum 500MB ram serbest. Bu arada br bilişimci olarak bilgilendireyim. Üreticiler ters köşe yapmayı severler. j5 elbette android 6 alacak. Kimse merak etmesin. :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.