Şimdi Ara

Samsung, dizüstü pazarına ağırlığını koymaya geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung, dizüstü pazarına ağırlığını koymaya geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Not
    Eskiden ne kadar büyük hard disk varsa o kadar iyi derdim bir bilgisayara. Kullanıcı deneyimi kavramını Apple aşıladı. Ekran kaliteli kasa sağlam ve klavye sıkı ve hassas ise o bilgisayar iyidir diyorum arık. Tabi ki batarya ömrü de çok önemli. En az 5 saat batarya ömrü veremeyen bilgisayar ultrabook değildir. Ayrıca dokunmatik özelliğini bir dizüstü bilgisayarda saçma buluyorum. Genelde uzakdoğulu Asus ve Lenovo ile çıkıyor karşımıza bu saçmalık. Pazar talep ediyor belli ki ama pazar ne bilir ki? Hepsi zaten atomu parçalamata çalışan bilim adamları ya!
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Samsung laptoplarına neden Amoled ekran, 2K veya 4K ekran çözünürlüğü getirmez şaşarım...Zira Full HD çözünürlüğü laptoplarda yeterli değil...Laptoplarda artık Amoled keyfi sürmek istiyoruz...Bu özellikler gelmeden PC ve Laptop piyasası canlanmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Anakarti SSD ye kapatmak nedir ya...
    |
    |
  • Binbaşı
    1253 Mesaj
    yeni ve farklı bir dizüstü çıkmaz oldu bir türlü oyun Laptop ları çok ağır ve hantal ultrabook lar ise çok şık ama oyun konusunda rezalet orta yolu bulan bir model çıkarsa çok satar
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    62926 Mesaj
    Samsung laptoplarına neden Amoled ekran, 2K veya 4K ekran çözünürlüğü getirmez şaşarım...Zira Full HD çözünürlüğü laptoplarda yeterli değil...Laptoplarda artık Amoled keyfi sürmek istiyoruz...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.