Şimdi Ara

Samsung, dizüstü pazarına ağırlığını koymaya geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eskiden ne kadar büyük hard disk varsa o kadar iyi derdim bir bilgisayara. Kullanıcı deneyimi kavramını Apple aşıladı. Ekran kaliteli kasa sağlam ve klavye sıkı ve hassas ise o bilgisayar iyidir diyorum arık. Tabi ki batarya ömrü de çok önemli. En az 5 saat batarya ömrü veremeyen bilgisayar ultrabook değildir. Ayrıca dokunmatik özelliğini bir dizüstü bilgisayarda saçma buluyorum. Genelde uzakdoğulu Asus ve Lenovo ile çıkıyor karşımıza bu saçmalık. Pazar talep ediyor belli ki ama pazar ne bilir ki? Hepsi zaten atomu parçalamata çalışan bilim adamları ya!

• Samsung laptoplarına neden Amoled ekran, 2K veya 4K ekran çözünürlüğü getirmez şaşarım...Zira Full HD çözünürlüğü laptoplarda yeterli değil...Laptoplarda artık Amoled keyfi sürmek istiyoruz...Bu özellikler gelmeden PC ve Laptop piyasası canlanmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Samsung dizüstü sahibi olarak Samsung almak pişmanlığın nirvanasidir derim

Anakarti SSD ye kapatmak nedir ya...

• yeni ve farklı bir dizüstü çıkmaz oldu bir türlü oyun Laptop ları çok ağır ve hantal ultrabook lar ise çok şık ama oyun konusunda rezalet orta yolu bulan bir model çıkarsa çok satar

• Samsung laptoplarına neden Amoled ekran, 2K veya 4K ekran çözünürlüğü getirmez şaşarım...Zira Full HD çözünürlüğü laptoplarda yeterli değil...Laptoplarda artık Amoled keyfi sürmek istiyoruz...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.