Şimdi Ara

Samsung dışında öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung ile yaşadığım kötü tecrübe sonrası samsung harici telefon bakıyorum

Aveada Xperia T3 899 Tl
    Bu civarda casper via v5 ve lg nin birkaç modeli var
    casper özellik olarak daha iyi gibi duruyor ama marka imajı nedeniyle de aklımda lg ve sony modelleri var
    Xperia m4 ün fiyatının düşmesini beklesem başka model bakmama gerek kalmaz belki ama beklememek için öneriniz ne olur

pek fazla oyun oynayan biri değilim, günlük uygulamalar, internet, mailler, haberler, videolar vs
    ve de görüntülü konuşma özelliği olması yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SB1907_23 -- 19 Haziran 2015; 16:17:53 >

• Tekrar 750TLye düşerse Vibe X2.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SB1907_23 kullanıcısına yanıt
    Huawei ascend g7 ye de bi bakın derim

• t3u 800 altında satan yerler bakın olmazsa ya bekleyın yada ımkan varsa m4quaya zorlayın butcenızı bence.
  • hem lenovo hem de huawei kağıt üstündeki özellikleri ile bu fiyat seviyesinin üstünde dış görünüş itibariyle bir çok markadan şık duruyor ama lenovo bilgisayarları nedeniyle ön yargılı olduğum bir marka, bilgisayarlarını beğenmiyorum telefonlarından da umudum yok açıkçası, huawei için de çok farklı değil düşüncelerim

m4a için bütçeyi zorlayabilirm ama daha yeni çıkmış bir telefon, değerinin üstünde satılıyor bence o yüzden ya başka model ya da m4a için bekleyiş diye düşünüyorum
  • bir de gold.com.tr den 50 tl indirimim var 30 tl de yakıt hediyesi veriyor gold. yani alacağım telefonu 80 tl ucuza almış oluyorum
    via v5 700tlye gelmiş olacak bana. şu anki bütçe ile fazla zorlamadan iş görecek bir telefon olarak mantıklı olur mu 700 tlye
  • GM 4G olabilir biraz daha zorlarsan huwai g7
  • GM kullananlar vara ailede pek memnun kalınmadığı için düşünmüyorum, öneriniz için teşekkürler

aslında gold indirimi ve yakıt hediyesi sebebiyle aklımda 2 seçenek kaldı gibi 700tlye via5 mi 999tlye m4aqua mı
    model olarak değil tabiki sadece modele bakarsam direk m4 alırım zaten ama fiyatlar üzerinden bakılınca hangisini almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SB1907_23 -- 19 Haziran 2015; 11:45:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SB1907_23

GM kullananlar vara ailede pek memnun kalınmadığı için düşünmüyorum, öneriniz için teşekkürler

aslında gold indirimi ve yakıt hediyesi sebebiyle aklımda 2 seçenek kaldı gibi 700tlye via5 mi 999tlye m4aqua mı
    model olarak değil tabiki sadece modele bakarsam direk m4 alırım zaten ama fiyatlar üzerinden bakılınca hangisini almalıyım?

999 liraya geliyorsa m4'ü kaçırma

• quote:

GM kullananlar vara ailede pek memnun kalınmadığı için düşünmüyorum, öneriniz için teşekkürler

M4 Aqua tabi ki de.
    999TL ye kaçmaz.
  • 1089 Tl satış fiyatı
    50 Tl indirim çeki
    40 Tl de yakıt hediyesi veriyor gold
    999 Tlye geliyor
  • Xperia m4 aqua alındı
    herkese teşekkürler
  • SB1907_23 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan.

• Teşekkürler

• quote:

Xperia m4 aqua alındı
    herkese teşekkürler

Hayirli olsun guzel telefon guzel fiyata almis oldun

• superwera kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim s3ten sonra gayet iyi geldi bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.