Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG DIGIMAX A400 ÖRNEK FOTOĞRAF VAR MI???

4
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> SAMSUNG DIGIMAX A400 ÖRNEK FOTOĞRAF VAR MI???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1008 Mesaj
    Arkadaşlar kardeşim için 300YTL civarında fotoğraf makinesi arıyorum ve birkaç modelin üstünde duruyorum. Bunlardan Samsung Digimax A400'ün örnek fotoğraflarına hiçbiryerde rastlayamadım. Özellikleri kağıt üzerinde fena değil ama gün ışığı ve gece ortamlarında çekilmiş birkaç fotoğraf görsem iyi olacak. İnternette hiçbiryerde rastlayamadım, nerden bulacağımı bilen veya elinde örnek fotosu olan var mı?

Bu kategoride kafamdaki diğer makineler de şunlar;
    Kodak EasyShare CX7430
    Kodak EasyShare C340

NoT: Moderatörler bunu makine karşılaştırmaisteği olarak görüp konuyu kitlemesinler lütfen. Amacım Samsung'un örnek fotolarını bulmak. Bu arada fikir vermek isteyenlerden de yardım istiyorum o kadar.

|
    |
    Sevgili @fruk

Samsung Digimax A400 ile çekilmiş örnek fotoğraflara Buraya Tıklayarak ulaşabilirsin.
    |
    |
    mtkn teşekkür ederim.

Bu fotoğrafları görmüştüm ama farketmişsindir belki çekimler 10. kalite. Hemen hemen hepsi bulanık, netlikleri sorunlu.

Bu makine bu kadar kötü fotoğraflar çekiyorsa adını ağzıma bile almayacağım bundan sonra. Lütfen daha iyi fotoğraflar çekebildiğini söyleyin bana .. Ve mümkünse başka fotoğrafların linklerini de verin buradan.

Şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    Konu yukarıya çıksın diye atıyorum ve tekrarlıyorum:

Arkadaşlar burada sık sık bahsi geçen şu Samsung'larla çekilmiş düzgün bir fotoğraf gönderebilecek hiç kimse yok mu??

Eğer fotoğraf kalitesi yukarıdaki linktekiler gibiyse Samsung'u görür görmez kaçın lütfen.
    |
    |
    ya samsung 400 bulamadım ama samsung resimleri için buraya bakabilirsin bende 301 var ben memnunumhttp://www.fotokritik.com/fotograflar.php?fotomak_marka_id=9
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
Lastik Fiyatları
Paykasa
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,170
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.