Şimdi Ara

Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
68
Favori
58.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coturhoca

Arkadaşlar samsung tab s6 aldım. Bilgisayarımda samsung ben bilgisayara dex uygulamasını yükledim tybe c kablo ile tableti pc bağladım ama dex uygulaması açılmadı bağlantılarda ünlem işareti var. Bu sorunu yaşayıp çözen varmı.
    Tab s6 da pc dex destegi yok galiba hocam S5e var bendede bende calistiramamizdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tab S6 Samsung'un şu an için en donanımlı tabletidir, mutlaka Dex desteği var. Emin olmak için Samsung'un web sitesinden kontrol ettim:
    Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar)

Sorun driverdan kaynaklanıyor olabilir. Ekran görüntüsü aldığım linkin ilk sorusunda çözümü yazmaktadır. En basiti, tableti USB ile ilk bağlandığınızda veri ulaşımına tabletten izin verip seçeneklerden depolama birimini seçnek. Bu sayede, bilgisayarınız internete bağlı ise önce driver otomatik olarak yüklenecektir.

https://help.content.samsung.com/csweb/faq/searchFaq.do

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 22 Mayıs 2020; 1:11:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Soruma cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Members den samsunga sordum durumu bama cevaben tab s6 da bilgisayar desteği yok dediler. Bazı mobil telefonlarda var mış. İçinde dex var ama pc de type c ile direk bağlantı oluştur ma yokmuş. O kadar saçma ki en donanımlı tablete izin vermiyor samsung. Hdmıyım yok olsa onu deneyeceğim. Bu arada benimki tab s6 T860 olan model. Ve android 10..

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Tab S6 Samsung'un şu an için en donanımlı tabletidir, mutlaka Dex desteği var. Emin olmak için Samsung'un web sitesinden kontrol ettim:

Sorun driverdan kaynaklanıyor olabilir. Ekran görüntüsü aldığım linkin ilk sorusunda çözümü yazmaktadır. En basiti, tableti USB ile ilk bağlandığınızda veri ulaşımına tabletten izin verip seçeneklerden depolama birimini seçnek. Bu sayede, bilgisayarınız internete bağlı ise önce driver otomatik olarak yüklenecektir.

https://help.content.samsung.com/csweb/faq/searchFaq.do
    Pc dex destegi tabletlerde yok tablet icinde dex var

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Evet doğru söylüyorsun samsung müşteri hizmetleri aynı cevabı gönderdi.

• Arkadaşlar netflix tam ekran oluyor ama fullhd olmuyor, aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? netflix uygulama ayarlarına girdiğimde de sd gözüküyor, dex ten çıkarınca tekrar full hd hdr oluyor. (telefon s10)
  • Arkadaşlar merhaba.

S8'le aktif kullandığım dex station var bende. ev arkadaşım M31 aldı denedik çalışmadı. Geliştirici modu açtık yok. Dex'e bağlı usbyi ve klavyeyi görüyor ama görüntü yok. USB seçeneklerinde altta seçemediğim bir görüntü aktarma var onu nasıl aktif hale getiririm acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otoogretmen45199

Arkadaşlar merhaba.

S8'le aktif kullandığım dex station var bende. ev arkadaşım M31 aldı denedik çalışmadı. Geliştirici modu açtık yok. Dex'e bağlı usbyi ve klavyeyi görüyor ama görüntü yok. USB seçeneklerinde altta seçemediğim bir görüntü aktarma var onu nasıl aktif hale getiririm acaba.
    M31 de zaten dex destegi yok normal calismaz

Hocam dex mode değil yansıtma olarak kullanmak istiyorum. Başka markalarda bile oluyor.

• Telefonda swiftkey klavye yuklu/ ;uan şuan dex station dan yaziyorum geçen haftaya kadar TR klavye yazıyordu ama telefonu sifirladiktan sonra Türkçe yazmaz oldu şuan acı çekiyorum yazarken lütfen yardim

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt
    Fiziksel klavye dil ayarlarından Türkçe'yi seçtiniz mi?

• otoogretmen45199 kullanıcısına yanıt
    Benzer durum Note Fan Edition da da vardı. Görüntü aktarma seçeneği var ama gerçekte cihaz, kablolu görüntü aktarmayı desteklemiyordu.

• Note 20 ye gelen kablosuz dex bağlantısı note 10 plus a gelir mi dersiniz?

• illegal-dead İ kullanıcısına yanıt
    Altyapı için WiFi 6 standartını kullanıyor ise gelmemesi için bir sebep yok gözüküyor, WiFi 6 standartı şart değilse Note 9'a bile gelebilir ümidindeyim.

• 10.0 cihazlarla biliyorsunuz Linux desteği bitti fakat Andronix ile Ubuntu 20.0 kullanıyorum.Linux kullanmak isteyen androniix ile kullanabilir ben çok memnunum çok stabil çalışıyor.Modded Os bu arada yani hazır modlanmış önceden appleri yüklemiş andronix.
  • arkadaşlar konulara baktım göremedim, mac air dex kurdum ama bağlantı kayboldu hatası alıyorum , sürüm yeni, telefon s10 plus, yardım edecek olan var ise sevinirim, teşekkürler
  • burrack obama kullanıcısına yanıt

Orijinal dex cihazı ile mi kullanıyorsunuz kablo ile mi?

• S8 i verim note 10 lite aldım. Meğer telefonda dex desteği yokmuş. Olmayacağı aklıma dahi gelmediği için özellikler arasında var mı diye bakma gereksinimi hissetmemiştim. Çok pişmanım sırf dex için

Hocam dex stationa s10 plusı takıyorum ama ne görüntü aktarıyor ne de şarj oluyor. Acaba dex station ile çalışmıyor mu type c to hdmi kablo mu lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: 18.Bayezid

Hocam dex stationa s10 plusı takıyorum ama ne görüntü aktarıyor ne de şarj oluyor. Acaba dex station ile çalışmıyor mu type c to hdmi kablo mu lazım?

çalışıyor hocam bende S10 ile kullanıyorum dex'te sorun olabilir

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.