Şimdi Ara

Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
68
Favori
58.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bombus

Sanırsam tele gelen yeni güncelleme ile pad'a Netflix veTV+ gibi uygulamaları yeniden boyutlandırma geldi. Fullscreen oluyorlar artık.
    Pie ile geldi bu ayar.Hatta good lock multistar kurarsaniz telefona netflix,dsmart go yada herhangi bir video yanda diger yanda browser vs kullaniliyor.Normalde diger islemi yapinca video duruyordu dsmart go ozellikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende usb typci hdmi dönüştürücü vardı samsung üretimli bu telefonlara özel üretilmiş bir aparatto fakat video içerikleri akıcı değildi dexde bir nevi aynı görevi görecektir o zaman, telefonu güncellemek mantıklı olacaktır o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung, Galaxy S10e modelinde Dex'i aktifleştirmemiş. Diğerlerinden aman aman eksik bir özelliği olmayan bir cihaza ilginç bir muamele olmuş hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Samsung, Galaxy S10e modelinde Dex'i aktifleştirmemiş. Diğerlerinden aman aman eksik bir özelliği olmayan bir cihaza ilginç bir muamele olmuş hani.
    S10e dex destegi var.Uygulamalar Dex Home zaten yazar.

http://dhbr.co/bsQb

• quote:

Orijinalden alıntı: payda

bende usb typci hdmi dönüştürücü vardı samsung üretimli bu telefonlara özel üretilmiş bir aparatto fakat video içerikleri akıcı değildi dexde bir nevi aynı görevi görecektir o zaman, telefonu güncellemek mantıklı olacaktır o zaman
    Dex Stationda dediginiz bir akicilik kaybi yok

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hımm, Gsmarena vs. yerlerde hiç belirtilmemiş de, yok sandım. İyiymiş.
  • Samsung dex de ip tv uygulaması yok sanırım bulamadım.

• Dex satıyorum arkadaşlar. 150 liraya ilana koydum. İlgilenenler bakabilir.
  • Arkadaşlar Merhabalar,
    Samsung S8 için Dex almayı düşünüyorum, samsung galaxy S8+ kullanıyorum, birde Huawei Mate10 lite ile kullanabilirmiyim? micro usb çıkışını type c ye çevirsem dex desteklermi , çalışırmı? içindeki arayüzden dolayı huawei yi desteklermi gibi sorular var , deneyen yada bilgilendirebilecek arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırmı ?
    bu arada konu çok uzun oldugundan aralarda bu soru sorulmuş ise okumadan sordum affola.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genenevar

Arkadaşlar Merhabalar,
    Samsung S8 için Dex almayı düşünüyorum, samsung galaxy S8+ kullanıyorum, birde Huawei Mate10 lite ile kullanabilirmiyim? micro usb çıkışını type c ye çevirsem dex desteklermi , çalışırmı? içindeki arayüzden dolayı huawei yi desteklermi gibi sorular var , deneyen yada bilgilendirebilecek arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırmı ?
    bu arada konu çok uzun oldugundan aralarda bu soru sorulmuş ise okumadan sordum affola.
    Dex'in huawei ile alakası yok.Dex Station'ın içinde OS bulunmuyor samsung arayüzünde dex ui bulunduğu için dex istasyonu çalışıyor.Sadece S8 ve sonra ki Samsung amiral gemileri ile kullanılır.

• Tesekkurler. Bu durumda Huawei icin ayri bir yol dusunucem.

• merhaba arkadaşalar görüntü ayarları nerededir bulamadım görüntü ekranda taşıyor ekranı biraz küçültüp tam ekran yapamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

merhaba arkadaşalar görüntü ayarları nerededir bulamadım görüntü ekranda taşıyor ekranı biraz küçültüp tam ekran yapamadım
    taktığın cihaz'ın ayarlarından ekrana sığdırı şeçmen lazımm
  • Merhaba
    bugün dex station satın aldım ancak telefonu cihaza taktığımda hiç bir şey olmuyor acaba uyumlumu değil note 9 kullanıyorum bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim (EE-MG950BBEGWW) satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

taktığın cihaz'ın ayarlarından ekrana sığdırı şeçmen lazımm

Alıntıları Göster
    telefon s10 plus ayar nerede onu bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

telefon s10 plus ayar nerede onu bulamadım

Alıntıları Göster
    Tvden yapicaksin

• arkadaşlar dex pad satıyorum 250 tl 1 aylık

• MRP ssd hadd nasil balanr anlatmis soranlar olmustu:
    https://www.youtube.com/watch?v=VNCIe6LPh2o
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveAndDieOnThisDay

Merhaba
    bugün dex station satın aldım ancak telefonu cihaza taktığımda hiç bir şey olmuyor acaba uyumlumu değil note 9 kullanıyorum bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim (EE-MG950BBEGWW) satın aldım.
    Geç bir cevap olucak ancak note 9 da dex station a gerek yok. Direk hdmi a bağlarsanız telefon size kendi soruyor. Samsung Desk e geçmek ister misiniz diye. Telefonun içinde yani artık. Bluetooth klavye + mouse takarsanız bir bilgisayarınız oldu demektir :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.