Şimdi Ara

SAMSUNG'DAN YENİ ÇİFT HATLI TELEFON(C5212) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
50.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_wind222

quote:

Orijinalden alıntı: fikretkurt

arkadaşlar,
    FDN KİŞİLER ne demek?

merhaba,

telefonun hangi menüsünde nasıl çıkıyor bu kişiler? ben fdn kişiler diye birşey görmedim. detay verirsen muhakkak yardımcı oluruz.

teşekkürler arkadaşım.rehber'de sağa veya sola doğru gittikçe gruplar,FDN kişiler çıkıyor.sonradan öğrendim ki;FDN kişilere kaydettiğin kişileri aramayla sınırlandırıyormuş telefon kendini.Yani 15 kişi kaydettiniz,15 kişiyi arıyormuş sadece!!teşekkürler tekrar!
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar,
    FDN KİŞİLER ne demek?

merhaba,

telefonun hangi menüsünde nasıl çıkıyor bu kişiler? ben fdn kişiler diye birşey görmedim. detay verirsen muhakkak yardımcı oluruz.

teşekkürler arkadaşım.rehber'de sağa veya sola doğru gittikçe gruplar,FDN kişiler çıkıyor.sonradan öğrendim ki;FDN kişilere kaydettiğin kişileri aramayla sınırlandırıyormuş telefon kendini.Yani 15 kişi kaydettiniz,15 kişiyi arıyormuş sadece!!teşekkürler tekrar!

rica ederim. siz zaten sorunuzun cevabını bulmuşsunuz.

ben hala menülerde gezinirken telefonu boşta bıraktığımda otomatik tuş kilidinin açılmasına anlam veremiyorum. samsung çağrı merkezine sordum. akıllı arkadaş o zaman otomatik tuş kilidini devre dışı bırakın dedi. nokia'larda böyle bir sorun yok. otomatik tuş kilidi açık olsa dahi telefonu herhangi bir menüde yada mesaj yazımında yada okurken bırakın devreye girmiyor. aslında giriyor ama uzun süre işlem yapılmazsa.
    buna bir çare yok değil mi?

• arkadaşlar,

bildiğiniz gibi telefonun içerisinde bazı oyunlar var. belli bir süre oynandıktan sonra şifre istiyor ve oyun başa dönüyor. bu oyunların şifrelerini vs.. nereden nasıl bulabiliriz? ben biraz araştırdım ama bulamadım. bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.
  • ben aynı oyunların tam sürümlerini indirdim gameteam.ru sitesinde mevcut bin türlü oyun. yalnız *jad uzantılıları kuracaksın. benim anlamadığım rehberde topu topu 3 kişi görüntülenebiliyor aynı ekranda yani. aşağı oka basınca direk rehberi de ayarlayamıyoruz baya kısıtlı bişey. ama mp3 çalar çok güzel, telefonda da hiç sorun çıkmadı şimdiye kadar. ayrıca mp3 kulaklık sesini baya artırdım bozulma olmuyor, istemeyince geri alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 9 Ocak 2010; 2:05:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

ben aynı oyunların tam sürümlerini indirdim gameteam.ru sitesinde mevcut bin türlü oyun. yalnız *jad uzantılıları kuracaksın. benim anlamadığım rehberde topu topu 3 kişi görüntülenebiliyor aynı ekranda yani. aşağı oka basınca direk rehberi de ayarlayamıyoruz baya kısıtlı bişey. ama mp3 çalar çok güzel, telefonda da hiç sorun çıkmadı şimdiye kadar. ayrıca mp3 kulaklık sesini baya artırdım bozulma olmuyor, istemeyince geri alınabiliyor.

siteden oyunları nasıl indiriyorsunuz?
  • site linkini google translete kopyalarsan ulaşabilirsin. gerçekten çok fazla oyun var orda ama anlatması uzun baya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

site linkini google translete kopyalarsan ulaşabilirsin. gerçekten çok fazla oyun var orda ama anlatması uzun baya..

çok sağol kardeşim ben çözdüm olayı :) gerçekten çok güzel bir site. yardım için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

quote:

Orijinalden alıntı: OpsMuDeDiN

kurulan alarmlar telefon kapalıyken çalmıyor.. diğer modellerdede böylemi acaba ?

çalıyor dostum. bir yanlışın var.

bi yanlış yok kardeş alarmı kuruyorum telefonu kapatıyorum alarm zamanı gelince çalmıyor...

ama otomatik açılışı seçtiğimde çalıyor. seçmeyi unutursan işe geç kalıyorsun :D
  • otomatiği seçtik sorun çözüldü fakat otomatik açılşta sadece alarm calıyor telefon açılmıyor alarmı kesinde telefonda kapanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OpsMuDeDiN

otomatiği seçtik sorun çözüldü fakat otomatik açılşta sadece alarm calıyor telefon açılmıyor alarmı kesinde telefonda kapanıyor...

çok ilginç arkadaşlar. samsung'un böyle yazılım açıklarının olması çok ilginç. müşterilerden hiç geri bildirim almıyorlar mı? garip.
  • bende almayı düşünüyorum.istanbulda en uygun nereden alabilirim.
    sanırım 285-320 arası değişiyor fiyatları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^ranuna^^

bende almayı düşünüyorum.istanbulda en uygun nereden alabilirim.

evet fiyat aralığı doğrudur. yılbaşında bimeks %20 indirim yapmıştı. devam ediyor mu bilmiyorum. bunun dışında teknosa, vatan bilgisayar, mediamarkt, electroworld, carrefour (ben araştırdığımda çok fazla fiyat çekmişlerdi) alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

evet fiyat aralığı doğrudur. yılbaşında bimeks %20 indirim yapmıştı. devam ediyor mu bilmiyorum. bunun dışında teknosa, vatan bilgisayar, mediamarkt, electroworld, carrefour (ben araştırdığımda çok fazla fiyat çekmişlerdi) alabilirsiniz.

iletmeyi unuttum. ben kozyatağı carrefour'un içindeki bimeks'den aldım. 3 renginin (siyah, mavi, kırmızı) hepsi vardı. ben mavisini almıştım. aslında siyahla mavi çok dikkat etmedikçe çok belli olmuyor. ama bence mavisi çok hoş duruyor.

teknosa ve diğer yerlerde sadece siyahı vardı.

• quote:

quote:

quote:

iletmeyi unuttum. ben kozyatağı carrefour'un içindeki bimeks'den aldım. 3 renginin (siyah, mavi, kırmızı) hepsi vardı. ben mavisini almıştım. aslında siyahla mavi çok dikkat etmedikçe çok belli olmuyor. ama bence mavisi çok hoş duruyor.

siyahı daha güzel ya

• quote:

Orijinalden alıntı: _Game_Shadow_

quote:

quote:

quote:

siyahı daha güzel ya

zevkler ve renkler tartışılmaz tabii. fakar mavi benim daha çok hoşuma gitti. zaten dediğim gibi çok dikkat etmediğiniz sürece siyah gibi görünüyor. :)

• telefonu bugün itibariyle 290 tl ye bir dükkandan aldım.
    gayet güzel kullanışlı 2 hatlada konuştum (avea-türkcell) sesler gayet güzel.
    radyosu çok net.kulaklığı son seste dinleyemiyorsunuz.

yalnız benim çözemediğim bir şey var.
    varsayılan hat nedir ???
    yani bir hattı varsayılan olarak seçtiğimizde yada seçmediğimizde ne değişiyor.
    varsayılan seçilmeyen hattın kullanı mı kısıtlanıyor??
    cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

telefonu bugün itibariyle 290 tl ye bir dükkandan aldım.
    gayet güzel kullanışlı 2 hatlada konuştum (avea-türkcell) sesler gayet güzel.
    radyosu çok net.kulaklığı son seste dinleyemiyorsunuz.

yalnız benim çözemediğim bir şey var.
    varsayılan hat nedir ???
    yani bir hattı varsayılan olarak seçtiğimizde yada seçmediğimizde ne değişiyor.
    varsayılan seçilmeyen hattın kullanı mı kısıtlanıyor??
    cevaplarsanız sevinirim.

varsayılan seçilmeyen hattın kullanımı kısıtlanmıyor. varsayılan hattı birincil hat olarak da düşünebilirsiniz. daha net anlatmak gerekirse yukarıda da yazdığım, yaşadığım bir olayı örnek vereyim;

dikkat ettiyseniz hat değiştirme butonuna bastığınızda şebeke çekim gücünün olduğu yer işaretleniyor. yani siz bir mesaj göndermeye çalıştığınızda hangi hat seçiliyse o hattan gönderim oluyor. fakat ben bilgisayardan samsung un yazılımı ile mesaj yazıp göndermeye çalıştığımda hangi hat seçili olursa olsun varsayılan hat üzerinden mesajımı gönderiyor.
    yani dediğim gibi birincil hat gibi birşey. ama herhangi bir kısıtlama yok.

umarım anlatabilmişimdir :)

• cevabın için teşekkürler.

ben şöyle bir şey okudum.
    varsayılan olan hattının rehberini kullanabilirsin.
    türkcell hattı yeni aldım içinde numara yok.
    varsayılanı turkcell yaptığımda aveanın rehberi çıkıyor.
    gerçi benim için bir problem yok ama ...

ha birde sol üst köşede e harfi çıkıyor o ne ola ki.
    edge galiba.
  • quote:

cevabın için teşekkürler.

edge galiba.

"varsayılan hat hangisi ise onun rehberini kullanabilirsin" bu bilgi tamamen yanlıştır. gene bir örnek ile anlatmaya çalışayım;
    örneğin senin turkcell hattında(1.hattın olsun) "semra" adlı bir kişi kayıtlı. avea hattında(2.hattın olsun) ise "sercan" diye bir kişi kayıtlı. sen rehbere girip "s" harfine bastığında ekrana şöyle görüntüleniyor;

- semra (1)
    - sercan (2)

bu şekilde görüntülenir. "(1)" veya "(2)" şeklinde gösterdiğim aslında sim kart işareti. sim kart işaretinin içinde hangi hattındaki kişi ise o hattın numarası yazar. aynı şey cevapsız çağrılar içinde veya aranan numaralar içinde geçerlidir.

umarım yardımcı olabilmişimdir...

• quote:

cevabın için teşekkürler.

edge galiba.

evet sol üst köşedeki e harfi EDGE yi ifade ediyor. yazmayı unutmuşum :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.