Şimdi Ara

Samsung’dan iPhone'un 10 yıllık geçmişine gönderme!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
4.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung’dan iPhone'un 10 yıllık geçmişine gönderme!

Samsung’un hazırladığı yeni reklam filmi Growing Up ile bir iPhone kullanıcısının Samsung’a geçiş hikâyesini anlatıyor. Reklam, 2007 yılından günümüze Samsung ile Apple arasındaki rekabete değiniyor.

Reklamın ana karakteri Erik, 2007 yılında çıkan ilk iPhone ile Apple ekosistemine giriş yapıyor. 2010 yılında aldığı iPhone 3GS’e geçiş yapıyor ve iPhone 3GS’i kullanırken çektiği bir fotoğraftan sonra “Fotoğraf kaydedilemiyor. Hafızada yer açın” uyarısı ile karşılaşıyor.

2013 yılında iPhone 5S’e geçiş yapan Erik bu yıllarda kız arkadaşı Lauren ile tanışıyor. Samsung kullanıcısı olan Lauren, Erik’in numarasını S-Pen ile not ediyor. Bu sekans sonrasında Samsung ile Apple arasındaki rekabet başlıyor.

Samsung telefonlarının suya dayanıklılığı, kablosuz şarj teknolojisi ve Apple’ın kulaklık jackını kaldırmasına vurgu yapılıyor. Daha sonra 10 yıllık iPhone kullanıcısı olan Erik, Galaxy Note 8’e geçiş yapıyor. Reklamın son sahnesinde ise Erik, iPhone X sırasına girenleri görüyor ve geçmiş deneyimlerini düşünüp alaycı bir gülüş atıyor.

Özetlemek gerekirse Samsung, Apple’ın 10 yılık iPhone macerasına esprili bir dil ile gönderme yapıyor. Reklamın sonunda iPhone kullanıcılarını Galaxy’ye davet ediyor. Apple’ın Samsung’a cevabı nasıl olacak merak ediyoruz.

• Şimdi eğri oturup doğru konuşalım

Bu forumdaki kimse iphoneda ios işletim sistemi olmasa almaz. Aslında ios da iyice kötüleşmeye başladıya neyse.
    Adamlar yeni ios çıkarıyor sorunlarını çözülene kadar yeni ios sürümü çıkıyor cihazı sorunsuz kullanamadan telefon eskiyor bu yazdığımı hiç kimse itiraz edemez ios 10 11 hep buglu sorunlu. Kimisi şarj kötü kimisi şarj ios 10 dan bile iyi diyor. İphone kullanıyorsan cihazı çıktığı sürümde bırakacaksın.
  • Samsung yıllardır iPhone serisindeki eksiklere dikkat çeken reklamlar yapıyor ama istatistiksel olarak pek bir şeyi değiştirdiğini sanmıyorum. Yinede seviyorum bu tarz mantıklı atışmaları.
  • her şeyi yeniymiş gibi gösteren çürük elma

• Kuruluşundan bu yana Galaxy S2 ve Note 8 dışında telefon yerine çöp üretmiş olan firmanın kuyruk acısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi transverse -- 6 Kasım 2017; 13:10:58 >
  • Apple cı değilim ama iOS gerçekten çok başarılı samsung tizeni geliştirip gelirse ancak o zaman karşılaştırılabilir olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aon sahnedeki adamın saç kesimine dikkat hahaha çok iyi ya

• Tatlı rekabet iyidir Elmalı da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi eğri oturup doğru konuşalım

Bu forumdaki kimse iphoneda ios işletim sistemi olmasa almaz. Aslında ios da iyice kötüleşmeye başladıya neyse.
    Adamlar yeni ios çıkarıyor sorunlarını çözülene kadar yeni ios sürümü çıkıyor cihazı sorunsuz kullanamadan telefon eskiyor bu yazdığımı hiç kimse itiraz edemez ios 10 11 hep buglu sorunlu. Kimisi şarj kötü kimisi şarj ios 10 dan bile iyi diyor. İphone kullanıyorsan cihazı çıktığı sürümde bırakacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 6 Kasım 2017; 13:32:55 >
  • Samsung 10 yıl önceki kendi çöplerini de koysaymış ya

• transverse T kullanıcısına yanıt
    Çöp üretmiş dediğin firma IPhone'ların ekranını üretiyor.

• Ekranın dizaynı ile aynı saç şekli olayı güzel olmus yarıldım ya

• Samsung’dan iPhone'un 10 yıllık geçmişine gönderme!

• ekrem71 ağlıyor şu an çok rica ediyorum kaldırın şu videoyu!

• Apple kuruluşunda başarıyı sağlayan önemli pozitif etmenlerin farkında değil. Apple tek tip sistemi ile telefon gibi bir alet üzerinde bile standart oluşturuyordu. Bundan iyice uzaklaştılar. Diğer firmalarla maddi çekişmelerden dolayı çizgilerinden vazgeçtiler kendileri ile çeliştiler , kendi modelleri arasında çekilişki çıkarttılar. Bu sıkıntılar Steve Jobs döneminde de inanılmaz başarının getirdiği çok bilmişlik ile yaşanmaya başlanmıştı Steve Jobs'tan sonra çok sıkıntılı bir duruma daha geldi tabi o ayrı konu.
  • Ekrem???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android kullanırsam bir gün bu kesinlikle Samsung olmayacak. Daha güzel alternatifler var. Aklım Razer’ın oyuncu telefonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 6 Kasım 2017; 20:20:44 >
  • iphone = matrix (Neo sorar: “Hangi gerçek?” Morpheus cevap verir: “Köle olduğun gerçeği.”)
    samsung = Gerçeğin çölü

• 52. saniyede adamin sacina dikkatli bakin.

Samsung’dan iPhone'un 10 yıllık geçmişine gönderme!

@mkeshnda hocam tesbihlerini herkeze yayiyorum insallah saygilarimla macbook'un ve iphone'un ile iyi calismalar.

• eleştirilen her yerde haklılar ama gidip samsung almayılım hissine kapılmadım

X için sırada bekleyen adamın saçları efsaneymiş :)
  • Güzel reklam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.