Şimdi Ara

Samsung'dan hareketlerle oynanabilen ilk Smart TV oyunu Angry Birds olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı TV sektöründe yenilikler sunmak adına Smart TV modelleri için önce hareket ve ses tanıma teknolojisini geliştiren ardından bulut oyun platformu GaiKai ile masaya oturan Samsung, bu kez fenomen bir oyunu müşterilerine sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Electronics tarafından yapılan duyuruda, dünyanın en başarılı mobil oyunu Angry Birds'ün, hareketler ile oynanabilen bir versiyonunun Smart TV modelleri için indirmeye sunulduğu açıklandı.

Kullanıcılar ev ortamında el hareketleriyle sapanı gererek domuzları vurmaya çalışacak. Dev ekranda hareketlerle Angry Birds oynamak kullanıcılara ayrı bir tecrübe sunacak.

Samsung ve Rovio bu sürüm için geçen yıldan bu yana işbirliği halindeydi. Ayrıca standart bir sürüm de Oyun dünya çapında bu aydan itibaren ES7000/8000/9000 modelleri için yayınlanmaya başlayacak. Fiyat konusunda ise bir açıklama yapılmadı.

• D8000 E Kamera yada farklı bır aparatla es8000 in hareket ve ses algılama özellği eklenememesi cok kötü bir durum :(

• Bu tarzda oyunlar ailecek güzel vakit geçirmemizi ve misafir çocuklarından kurtulmamızı sağlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TavaSapı

Bu tarzda oyunlar ailecek güzel vakit geçirmemizi ve misafir çocuklarından kurtulmamızı sağlar :)

ancak öyle olmayacağını misafir çocuklarının kendi aralarında sapanı ben çekecem mücadelesini ağlaşmalar içerisinde görmüş olacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: TavaSapıBu tarzda oyunlar ailecek güzel vakit geçirmemizi ve misafir çocuklarından kurtulmamızı sağlar :)
    ancak öyle olmayacağını misafir çocuklarının kendi aralarında sapanı ben çekecem mücadelesini ağlaşmalar içerisinde görmüş olacaksın.

arı televizyona o kadar para vereceğim çocuklar oynasın diyemi, ben varken kimse oyun oynayamaz :)

• Şaşırtıcı bir teknoloji, ancak bir arkadaşımızında söylediği gibi bu lüx teknolojinin karşısında en fazla bir kişi oturup zevk ile oynıyıcak, ee tabi izlemekden de zevk alırım diyorsanız o başka :)

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps
    quote:

Orijinalden alıntı: TavaSapıBu tarzda oyunlar ailecek güzel vakit geçirmemizi ve misafir çocuklarından kurtulmamızı sağlar :)
    arı televizyona o kadar para vereceğim çocuklar oynasın diyemi, ben varken kimse oyun oynayamaz :)

quote:

SystemApps

1 den fazla misafir çocuğu aynı anda evde olsa o evde 1 saniye duramam hocam

• Kurtulamadık gitti şu beladan...
  • Uygulama ve fikir güzel de kullanılabilirlik ne olacak bilmem.
  • çok güzel.. xbox 360 kinectle angry birds oyanamak gibi :D

• sinirlenince tvye uçmayalım sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Kurtulamadık gitti şu beladan...

+sonsuz. Oyunu ilk ciktigindan beri sevemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Kurtulamadık gitti şu beladan...

+sonsuz. Oyunu ilk ciktigindan beri sevemedim

Yani ben sevdim oynadim, bitirdim fakat bazilari abarttilar... Her seye bunlari katmaya basladilar...

Ben de oynadim bitti, niye uzatiyorlar abartiyorlar anlayamadim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz ve geleceksiz bir teknoloji.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.