Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben gırebılıryorum ebuddy dıye aratın googlede ındırın msn gırın sorun yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben gırebılıryorum ebuddy dıye aratın googlede ındırın msn gırın sorun yok :D

Ben bütün yöntemleri denedim hepsindede şifre hatalı diyor...

msn şifremin uzun ve fazla karakter içermesinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum, şifremi degiştirip tekrar deniycem.
  • arkadaslar bende aldım cok begendim ama flashplayer gerekn uygulamaları kullnamıyorum facebookta herhald yok birde ttiresim kapatamadım
  • ebuddy den indirdiğin msnden kontorun gidiyormu zaten wirelessdan bağlanmış iken
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhataltuntas

ebuddy den indirdiğin msnden kontorun gidiyormu zaten wirelessdan bağlanmış iken

wifi üzerinden internete giriyorsan(baglantı ayarlarından wifi secili olcak) telefon üzerinden internetle yapılan bütün işlemler ücretsiz...
  • ebuddy biraz zor gibi geldi başkabi program varmı bildiğinz paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhataltuntas

ebuddy biraz zor gibi geldi başkabi program varmı bildiğinz paylaşırsanız sevinirim

msn'ye girmek içinmi yoksa internet içinmi?
  • msn için
  • dün itibariyle migrostan lindiyi 451 ytlye 12 taksitle aldım
    14şubat-21 şubat arası migros club karta samsung cep telefonlarında %14 indirim vardı
    normal fiyat 525 iken 451 e almak çok keyifli idi.
    telefona gelecek olursa şimdilik çok hoş
    en keyif aldığım özelliği kulaklık girişinin kendi modellerine göre olmaması
    yani istersem sony kulaklıkta takabiliyorum. :D
  • arkadaşlar bende de lindy var 5 gün oldu alalı.
    vodofone hattımı taktım ilk aldıgım gün sorunsuz calıstırdı.
    yeni aldıgım faturalı turkcell hattımı taktım 2 gün sonra ama calısmadı. hiç çekmiyor ve ortada ilk cıkan kutucukta turkcell yazması gereken yerde bi cizgi var. ne yapıcam bilmiorm telefoncularda yapamadı. bilgisi olan var mı acaba. teşekkürler.
  • husoo7

Farklı hatlarda çalışıyormu?
    Sadece Turkcell hattını takıncamı sorun var?

serhataltuntas

Telefonla msn özeligini kullanmadıgm için alternatif olarak kullanılabilcek programları hiç araştırmadım, ben sadece internette gezinmek içink ullanıyorum...
  • arkadaşlar bir kaç sorum var

1- video olarak hangi dosya formatını calısıtırıo avi yukledim hafıza kartına ama calıstırmadı.

2-flash sorununu cözebilen var mı bolbrowserda facebook flash uygulama gerektirenleri kullanamıyorum

3- t9 yazarken biraz gec kalıo gibi bu normal midir?

4- birde bu wifiye girerken herhangi bir yerde yani uygulmalar internet internet profilini de illa ona mı ayarlamam gerekiyor

5- bir de sesi biraz az çıkıyor sanırım
  • birde gelen 2 cd deki pc suiti kuramadım ya nerde hata yapıyorum?

laptopum telefonun bluetoothunu görmuo ama baska telefonlarla veri alısverisi yapabilirom bunu da anlamadım acıkcası
  • Bugün kablosuz modemimi aldım...

Lindi'yede ek bi program yükledim bilgisayardakı gibi sitelere girebiliyorum

Buda DH forum'dan bi görüntü(telefonun ekranı)

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

arkadaşlar bir kaç sorum var

1- video olarak hangi dosya formatını calısıtırıo avi yukledim hafıza kartına ama calıstırmadı.

2-flash sorununu cözebilen var mı bolbrowserda facebook flash uygulama gerektirenleri kullanamıyorum

3- t9 yazarken biraz gec kalıo gibi bu normal midir?

4- birde bu wifiye girerken herhangi bir yerde yani uygulmalar internet internet profilini de illa ona mı ayarlamam gerekiyor

5- bir de sesi biraz az çıkıyor sanırım

1- video izlemedim için bi bilgim yok ama kullanma klavuzunda yaar hangi formatları destekledigini(ekran cözünürlügüde önemli formatla birlikte)

2- Kablosuz modemimi yeni aldım internet üzerinden video falan izlerken FLASH sorun oluyor en kısa zamanda araştırıp bi cözüm bulurum inş(bulursam paylaşırm sizlerle)

3- T9'la yazarken evet biraz yavaş yazıyor ama siz onu beklemeden yazabiliyorsunuz ve o tıkladıgınız bütün karakterleri hatırlıyor siz durunca o hala sizn yazdıgınız kelimeyi tammalıyor(seri yazarke biraz sıkıcı oluyor yavaşlıgı)

4- Bildigim kadarıyla evet internette baglanırken internet profilinden baglanmak istediginiz baglantı ayarını seciyorsunuz...

5- Sesi bence hiç az çıkmıyor sizin telefona yüklediginiz mp3'ten ve müzik çaların ses çıkısı ayarından kaynaklanıyor(rock pop vs secenegi var yaa orası)

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Bugün kablosuz modemimi aldım...

Lindi'yede ek bi program yükledim bilgisayardakı gibi sitelere girebiliyorum

Buda DH forum'dan bi görüntü(telefonun ekranı)

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy

dostum o programı paylaşırmısın ayrıca mp3 playerın senin dediğin gibi pop rock ayarını nerde ben öle bişi görmedim ve yine mp3 playerda karşık ilerleme gibi ayarlarda yok sanırım yoksa ben mi göremedim.

• Programın link'ini bulunca paylaşırım ismi blot

Dosyalardan girip müzik dinlersen o ayarlar çıkmıyor...
    Sol taraftakı menüden müzik dinleme prorgramını aç veya direk alt kısımda bulunan play tuşunabas(prorgram açılır) prorgramın sag alt kısmında müzik işareti var ona tıkla(prorgram tam ekran olsun)ekrana bi kere dokununca bütün ayarlar ekranda beliriyor(üst kısımda) sol üstte 5.1 yazıyor onun yanındada eko ayaro ona tıklayarak WOWHD olarak ayarla sesin arttıgını görceksin...
  • ugur kamil arkadasım bu bolt programını yükledim fakat bir türlü videoları izleyemedim vede boltu açarken kur ve içerik imzalı değil çıkıyor bunun için bize yardımcı olursan sevinirim arkadasım şimdiden sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ugur kamil arkadasım bu bolt programını yükledim fakat bir türlü videoları izleyemedim vede boltu açarken kur ve içerik imzalı değil çıkıyor bunun için bize yardımcı olursan sevinirim arkadasım şimdiden sağol

Benım yükledigm bütün prorgram ve oyunlarda içerik imzalı değil diyor bi sorun olmadı...

Video bende izleyemedim henüz, ama bulucam inş bi yöntemini...

Opera var birde (bu akşam test edicem ben)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.