Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Lindy almayi dusunen varsa sifir olarak satiyorum.

Bana hediye alindi ancak dokunmatikle yapamiyorum. 22.03.10 Vatan Bilgisayar faturali ve 2 yil telpa garantili. 2 gun once alindi yani. Fiyati 485 TL.

Ilan linki de burada:http://forum.donanimhaber.com/m_36773673/mpage_1/f_/key_//tm.htm#36773673

Ilgilenenler PM atabilir.
  • adnandeg
    Video için Total Video Converter prorgramını kullanıyorum...
    hangi formatları ve boyuttakileri destekliyor onuda bi ara denerim, şuan hiç uğraşmak istemiyor cnm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: adnandeg

birde, müzik dinlerken önemli bir sorun kefşettim. telefon doğal olarak kendiğinden tuş kilidine geçtiği için, ön konsolun en altındaki müzik tuşlarıda devre dışı kalıyor. walkman özelliği olan hiçbi telefonsa tuş kilidi aktifken müzik tuşları kilitlenmez. en azından sony ericson lar öyle. bunun bi çözümü varmı. yoksa illa otomatik tuş kilidini iptalmi etmem gerekiyo.

hangi programı kullanıyorsun acaba. ve kullandığın çözünürlüğü yazarmısın? ve formatı lütfen

son sorum :D flash player sorunu hala çözülmedimi?

Müzik olayında bahsettiginiz durum sorunmu yokse öyle olması daha iyimi kişiye göre değişen yoruma açık bi konu...

Video la ilgili sorunlarına akşam evdeki pcden bakarak ve bikaç test yaparak ayrıntılı bilgi veririm...

Flash player olayı hala samsung'un birçok modelinde devam ediyor(uygun prorgram yok)

yardımların için çok teşekkürler,

bahsettiğim konu tabiki sorun. bilmiyorum belki siz yaptığınız listeyi saatlerce sırayla dinleyebiliyorsunuz. yada her ruh halinize göre liste oluşturup ona göre başlatıp bir daha dokunmuyorsunuz. ama ben genelde tek liste yaparım ve o an dinlemek istemediğim şarkı geldiğinde onu geçerim. tuşlar kilitlendiğinde bu sorun oluyor. müzik kontrol tuşlarını tuş kilidine dahil etmemeliydiler. müzik dışında başka bi işe yaramıyo zaten. yani yanlışlıkla başka bi işlem yapılamaz. dediğim gibi walkman isminin babası sony bütün mp3 uyumlu telefonlarını bu şekilde üretmiştir. siz bunu sorun olarak görmeyebilirsiniz ama bence çok önemli bi sorun.

• yok hocam yok. telefonun müzik özelliği son derece başarısız. ki walkman telefon özelliğiyle piyasaya sürüldü. açıkçası corby wi-fi be lindy arasında kalmıştım. bunun müzik tuşlarını görünce ses özellikleri arttırılmıştır diye düşünerek bunu aldım. ama tam bi hayal kırıklığı oldu. telefon çok güzel, oldukça klas. telefon özellikleride mükemmel. ama müzik işini keşke bi bilene danışsalardı. çok kötü olmuş. kulaklıkla müzik dinlerken yeterli ses alınamıyor. şimdi ayarlarına bak diyebilirsiniz, merak etmeyin baktım. mp3 ün kalitesine bağlı diyebilirsiniz, aynı mp3 leri başka ortamlardada dinledim. lindy nin kulaklıkla verdiği maximum sesi eski telefonum kısıkken verebiliyordu. ve orjinal kulaklığı kullanmadığım halde. orjinaliyle dahada kısık. walkman olma konusunda iddalı bi telefonun bu kadar az ses vermesi beni çok şaşırttı (iddalı olmasa ön konsola müzik denetim tuşları koymazdı). normalde olması gereken, kulaklık takılıyken en yüksek seste dışarıdan gelen hiç bir sesi farketmemeniz gerekiyor. işin standartı budur. ama lindy de bariz bi şekilde her sesi duyabiliyorum. müzik dinlemek için mp3 player alıcam sanırım. yada eski telefonumla dinlemeye devam ederim. ama bunun dışında lindy çok iyi.

• Senin telefonda veya kullandıgn kulaklıklarda arıza olmasın?
    Müzik ayarlarını çalan müzige göre dogru ayarlımı?

Bahsettgin telefonu ben 3 aydır kullanıyorum ve bahsettigin sorunlar bende yok.

Aynı müzikleri başka ortamda dinledim derken o dinlediginiz diger ortamlar telefon değilse aradakı farkı anlayamazsın, bazı müzikleri sesi kısık veya kalitesi düşük oluyor...

Edit: Sony ericsson'un W serisi bikaç modelinin kulaklıgını benım telefonda test ettim ses kalitesi benım kullaglıa göre daha kötü ve sıkıç çıktı, ben orjinal kulaklıgından memnunum gayet kaliteli ve yüksek ses çıkışı sunuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 25 Mart 2010; 9:47:35 >
  • lindy cogu mp3den daha net sesler verio 5.1 cok ii zaten ben cok memnunum kulaklıgı bile diger tellerin verilen kulaklıgına göre cokcok ii ama ben baska senhesser kulaklık kullanıyorum onla enfes oluyo:D
  • quote:

Senin telefonda veya kullandıgn kulaklıklarda arıza olmasın?

Aynı müzikleri başka ortamda dinledim derken o dinlediginiz diger ortamlar telefon değilse aradakı farkı anlayamazsın, bazı müzikleri sesi kısık veya kalitesi düşük oluyor...

Edit: Sony ericsson'un W serisi bikaç modelinin kulaklıgını benım telefonda test ettim ses kalitesi benım kullaglıa göre daha kötü ve sıkıç çıktı, ben orjinal kulaklıgından memnunum gayet kaliteli ve yüksek ses çıkışı sunuyor...

kulaklığımda arıza yok. gerek pc de gerekse diğer telefonlarda çok net ve yüksek ses alabiliyorum. dediğim gibi müzik ayarlarını yaptım. her tür eko ayarında denedim.
    başka ortamlar dediğim telefon. W800i de mükemmel ses veren mp3 ler lindy de çok pasif kaldı. mp3 lerimi kendim üretirim. orjinal cd alıp 192 de mp3 e çeviririm. yani kayıtlarda oldukça kaliteli. sorun telefonda

• quote:

quote:

Senin telefonda veya kullandıgn kulaklıklarda arıza olmasın?

kulaklığımda arıza yok. gerek pc de gerekse diğer telefonlarda çok net ve yüksek ses alabiliyorum. dediğim gibi müzik ayarlarını yaptım. her tür eko ayarında denedim.
    başka ortamlar dediğim telefon. W800i de mükemmel ses veren mp3 ler lindy de çok pasif kaldı. mp3 lerimi kendim üretirim. orjinal cd alıp 192 de mp3 e çeviririm. yani kayıtlarda oldukça kaliteli. sorun telefonda

W800İ'yi bilemiycem ama abimde W810İ var sesi lindy'e göre fazla çıkıyor ama gel görki kalite denilen bişey yok öyle ses olucagına hiç olmasın...

ama sizin bahsettiginiz bi durm benım telefonda yok, kulaklık son seste müzik dinlerden cevredeki sesi boşver yanında konuşanı bile duymuyorsun...

• benim iki sorum olacak;

birincisi telefon profillerini(normal,sessiz,araç kullanmavs.) değiştirmek için kısa bi yol var mı? tek bir tuşla mesela, profillerden değiştirmek zor oluyo.
    ikincisi ise yüklediğimiz uygulamaları telefonun ekranının solundaki panele ekleyebiliyor muyuz? mesela ben ebuddy yükledim onu nasıl koyabilirim soldaki panele?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krayzie

benim iki sorum olacak;

birincisi telefon profillerini(normal,sessiz,araç kullanmavs.) değiştirmek için kısa bi yol var mı? tek bir tuşla mesela, profillerden değiştirmek zor oluyo.
    ikincisi ise yüklediğimiz uygulamaları telefonun ekranının solundaki panele ekleyebiliyor muyuz? mesela ben ebuddy yükledim onu nasıl koyabilirim soldaki panele?

#(kare) tuşuna basılı tutunca sessiz moda geçiyor onun dışındakileri ayar bölümünden yapmak gerekiyor...

Sol taraftakı kısıma sonradan eklenen prorgramları alma şansı yok şimdilik, belki ilerleyen günlerde çıkan yeni versiyonla bu özelligi eklerler..
  • valla arkadaşlar ben telefonu iade etmeye kadar verdim. nedenleri şunlar;

en başda müzik uygulaması sorunlu. tuş kilitliyken müzik kontrol tuşlarıda kitleniyor. buda sizin şarkı atlama, istediğiniz şarkıya geçmenizi çok sıkıntılı bi hale getiriyor.

fark ettinizmi bilmem, bu konuyu başdan sona okuyun birileri sürekli bi sorundan bahsediyor, birileride yardım etmeye çalışıyor. youtube a giremiyoruz (bolt la giriliyor demeyin aman :)berbet bi görüntü ve ses kalitesiyle video izlemek istemiyorum.) iphone nasıl giriyo. adamlar gerekli düzenlemeleri yapmışlar telefonu öyle satıyolar. bu zor bişey deilki. flash player gereksinimi duyan videoları açmıyor. türk insanı son 10 yıldır doğru düzgün bilgisayarla tanıştı. bu tip problemleri çözmesini beklemek biraz fazla yüklenmek olmazmı :) ayrıca neden biz uğraşıyoruz ki. para vermedikmi kardeşim, problem varsa çözüp öle satsınlar. bu telefonu elime alınca sanki beta sürümlü bi telefonmuş gibi hissediyorum :) sanki bana test edip aksilikleri çözmem için bedava verilmiş gibi. amaa yoooo ben bu telefona 500 tl verdim. yoksa siz vermedinizmi. peki memnunmusunuz sorun çözmeye çalışmakdan.

bir diğer meselede telefonun çalma sesi. telefonu normal şekilde çalmaya ayarladığım halde (artarak çalmanın ne demek olduğunu biliyorum. o modda deil) ilk 5 sn duyulmuyor. siz telefonu duyar duymaz açsanız bile karşı taraf 4 kere çaldırmış oluyor :) eşimden "neden telefonu geç açıyorsun" diye fırça yiyorum.

son olarakda telefon çok hantal. hiç iphone kullanma şansınız oldumu bilemem ama kullandıysanız dokunmatik ekranın nasıl olması gerektiğini anlardınız. dokunduğunuz anda işlem gerçekleşiyor. lindy de ise bekliyorsunuz bekliyorsunuz bekliyorusunuz. yaptığınız işleme tepki verme süresi çok uzun. ha bide müzik dinliyorsanız yandınız :) işte o zaman keyfini beklemek zorundasınız.

tekrar söylüyorum ben bu telefonu ne olursa olsun iade edicem. gerekirse avukatımla giderim samsung a ama yinede edicem. benden size tavsiye. bu telefonu almak istiyorsanız iyice bir düşünün.

• quote:

bir diğer meselede telefonun çalma sesi. telefonu normal şekilde çalmaya ayarladığım halde (artarak çalmanın ne demek olduğunu biliyorum. o modda deil) ilk 5 sn duyulmuyor. siz telefonu duyar duymaz açsanız bile karşı taraf 4 kere çaldırmış oluyor :) eşimden "neden telefonu geç açıyorsun" diye fırça yiyorum.

Bende neden erken açtın diye şikayet alıyorum
    Telefon çalar çalmaz açtımmı çagrı atıcaktım sen ara diye 1 kere çalmadan diye açıyorsun diyor telefonu

Ses olayına gelince sadece bu telefonda öyle degil benım kullandıgım ve görüdügm bütün samsunglarda durum aynı

• quote:

son olarakda telefon çok hantal. hiç iphone kullanma şansınız oldumu bilemem ama kullandıysanız dokunmatik ekranın nasıl olması gerektiğini anlardınız. dokunduğunuz anda işlem gerçekleşiyor. lindy de ise bekliyorsunuz bekliyorsunuz bekliyorusunuz. yaptığınız işleme tepki verme süresi çok uzun. ha bide müzik dinliyorsanız yandınız :) işte o zaman keyfini beklemek zorundasınız.

iphone'nin aynı özelliklere sahip modelinin fiyatıyla lindy'nin fiyat farkını bilmiyorsun sanım, kıyaslama yaptıgın telefonla samsung'un sadece omnia modelini kıyaslarım...

Aynı özelliklere sahip aynı fiyat aralıgındakı telefonlarla kıyaslamak en mantıklısı...

Sizin yaptıgınız 30-40.000 tl'lik bi aracı mersedes ile kıyaslamak gibi bişey(çok saçma yani)

• quote:

youtube a giremiyoruz (bolt la giriliyor demeyin aman :)berbet bi görüntü ve ses kalitesiyle video izlemek istemiyorum.)
    flash player gereksinimi duyan videoları açmıyor.

Youtube'ye girme konusu telefonla alakalı bi durum değil, mahkeme kararı ile türkiyede girilmesi yasak, ona bakarsan bilgisayarlarda girmiyor(ek prorgram veya bikaç ayar yapmayınca) o zaman aldıgınız bilgisayarıda geri verin bi zahmet

Flash player ise telefonun işletim sistemi ile alakalı bi durum, her telefonun belli modelleri dışında cogu telefonda aynı sorun var

• merhaba arkadaşlar

arkadaşlar bende lindy almak istiyordum ama gerek şarjı gerekse bazı olumsuz ynlerinden dolayı vazgeçtim bir de söylemek istediğim ugurkamil arkadaşım harici kimsenin lindy e çokta olumlu yaklaşmaması vede ugur arkadaş her defasında verilen olumsuz düşüncelere hep aksi cevap vererek diğer kullanıcıların yorumlarını çürütürcesine beyanlarda bulunması sanki taraflı cvplar verdiğine inandırdı beni. ne biliyim çoğu kişi ortalama 1,5-2 gün şarjım gidiyor diyor ama ugur arkadaşımın teli ne hikmetse 5-7 gün arası,hani fark olabilirde bu kadarda mı olur diyor insan ister istemez ya da youtube video olayı için kalitesiz diyorlar baglansa dahi video izleme olayı için ama ugur arkadaşımız gayette güzel diyerek gene diğer kşeye yatırıyor kafamda ki eksi yönlerini lindy nin. ugur arkadaşım kesinlikle art niyet arama yazdıklarımda bu benim izlenimimdi,alıcak arkadaşlara yardımcı oldugumuzu unutmayalım yani gözlemlediğiniz üç eksi özellik,o kadar artısının yanında sizin için önemsenmeyebilir ama başkaları için önemli olabilir.

tabi ugur arkadasın dediğide çok dogru ne kadar para okadar köfte olayı,2000tl lik ıphone la 500tl lik lindy nin kıyaslanması haksızlık olucaktır lindy için,şarj olayından dolayı ben star wi fi alma niyetindeyim.

bu arada arkadaşlar dokunmatik ekranı için eklemek istediğim bu ekranlar iki çeşit oluyorlar kapasitif ve rezistif. kaba tabirle rezistif dokunmatik yerine bastmatik denebilir yani ekrana basınç uygulayarak çalışmakta prensip olarak,star serisinde bu var 5800 da böyle, kapasitif ise bu ipohen unda kullandıgı teknolojidir arkadaşlar yani ekranın altındaki elektromanyatik alan parmak ucunuzu hissettiği an devreye girer, ekrana parmak ucunun dokunması yeterlidir lindynin ekran prensibi bu şekildedir yani ekranı gayet hassas telefon tam anlamıyla dokunmatik.

sürç-ü lisan ettiysem kusuruma bakmayın.

herkese iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

merhaba arkadaşlar

arkadaşlar bende lindy almak istiyordum ama gerek şarjı gerekse bazı olumsuz ynlerinden dolayı vazgeçtim bir de söylemek istediğim ugurkamil arkadaşım harici kimsenin lindy e çokta olumlu yaklaşmaması vede ugur arkadaş her defasında verilen olumsuz düşüncelere hep aksi cevap vererek diğer kullanıcıların yorumlarını çürütürcesine beyanlarda bulunması sanki taraflı cvplar verdiğine inandırdı beni. ne biliyim çoğu kişi ortalama 1,5-2 gün şarjım gidiyor diyor ama ugur arkadaşımın teli ne hikmetse 5-7 gün arası,hani fark olabilirde bu kadarda mı olur diyor insan ister istemez ya da youtube video olayı için kalitesiz diyorlar baglansa dahi video izleme olayı için ama ugur arkadaşımız gayette güzel diyerek gene diğer kşeye yatırıyor kafamda ki eksi yönlerini lindy nin. ugur arkadaşım kesinlikle art niyet arama yazdıklarımda bu benim izlenimimdi,alıcak arkadaşlara yardımcı oldugumuzu unutmayalım yani gözlemlediğiniz üç eksi özellik,o kadar artısının yanında sizin için önemsenmeyebilir ama başkaları için önemli olabilir.

tabi ugur arkadasın dediğide çok dogru ne kadar para okadar köfte olayı,2000tl lik ıphone la 500tl lik lindy nin kıyaslanması haksızlık olucaktır lindy için,şarj olayından dolayı ben star wi fi alma niyetindeyim.

İlk öncelikle sunu belirtiyim, Lindy 500 tl'lik bi telefon ve bu özelliklere sahip bu fiyat aralıgında sadece karşılaştırılabilcegi Nokia 5800 var onun dışındakı farkı modeller hem fiyat olarak farkı hemde özellik olarak...

İphone konusuna gelince özellik olarak güzel olabilir(abimde var) onunda kendine göre sorunları varı var ve çok aşırı büyük bi telefon çepte taşımak imkansız degil ama rahatsız edici(abim el çantasında taşır sürekli) ve ben ıphone'yi sevmiyorum ve o kadar parayı hak etmedigini düşünüyorum...

Konuyu baştan sona incelersen yorum yazan kişilerin %99'u şarının 2-3 gün arası gittigini söledi bende aynen şunu söyledim ve hala sözümün arkasındayım, saatlerce görüşme yapan biri degilseniz ve telefonu çok aşırı kullanmıyorsanız(elinizden hiç düşürmüyorsanız) 1-2 gün arası şarjı gider(maximum konuşma süresi 3-4 saaat cünlü full şarjla) ama günlük ortalama 30 dk arası görüşme yapıyorsanız çok rahatlıkla 2,-3 gün gidiyor(aksini iddia ediyorsan buyur gel rizeye 1 hafta birlikte kullanalım telefonu ve şarjı 5 ile 7 gün arasında giderde lindy'nin aynısından 1 tane alçakmısın bana?)...
    Benım gibi çok fazla görüşme yapmayan biri iseniz(günde 10 dk falan) 5 ile 7 gün arasında çok rahatlıkla gidiyor ve geçen hafta telefonun diger özelliklerinide fazla kullanmadım şarı 7 günden fazla gitti
    Araba gibi düşünün siz sakın kullanırsınız 5-6 lt yakar bi başkası sürekli performanslı yüksek hızlara çıkarak kullanır 8-9 lt mazot yakar...

Youtube'de vido olayı kaliteli diye bişey dedigimi hatırlamıyorum ve önceki mesajlarımdada belirttim(geri dogru sayfaları incele görürsün) görüntü kalitesi çok aşırı bozuk olmadıgını ama ses kalitesi dinilen bişeyin olmadıgını belirttim...

Bu arada lindy ilk çıktıgında 510 tl'di(şuanda biraz düştü fiyatı), Nokia 5800 ilk çıktıgında ise 700 küsür tl di(alanların %99 pişman) sarjı 1 gün zor gidiyor ve dokunmatigini kullanmak samsung modelleri kadar kolay degil(elinle) kalemle birazdaha rahat...

Bu arada bu benım 3. samsung telefonum ve ücünüde aldıgım zamanlar ilk çıktıkları zamanlardı ve hepsine ortalam 500 tl cıvarında almıştım...
    Diger modelleri beni tatmin etmemşti ve verdigim parayı hak etmedigini düşünmüştüm ama lind'de böyle bi durum olmadı bu fiyatta bu özelliklerde alınabilcek en güzel telefon bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
    ekrana parmak ucunun dokunması yeterlidir lindynin ekran prensibi bu şekildedir yani ekranı gayet hassas telefon tam anlamıyla dokunmatik.
    herkese iyi forumlar

Lindy'nin ekranına parmagınız dışında herhangi bişeyle dokunursanız çalışmaz, örne kvermek gerekirse parmagınızla ekran arasında bez bagıt gibi bişey olsun çalışmaz veya plastik bişeyle dokunun yine çalışmaz sadece parmagınızla dokunmanız gerekiyor

Bu arada ekrana dokunduktan sora algulıyor diyen arkadaş o dokunmatikle alakalı degil, telefonun işletim sistem ive hızı ile alakalı işlemlere 1 sn geç tepki veriyor kaldıki riyasadakı birçok bilgisayardada durum aynı bişeye tıkladınızmı direk tepki vermez...

Söyle örnekliym insanlar bile bişeyi görüp algılayıp beyine kopmut vermesi belli bi sn sürüyor buda aynı durum

• telefonu ilk aldıgımda cok bızdıklıodum heryerini inceliyorum fln neyse gecen haftasonu taktım sarja bi hafta icinde belki 10dk anca konusmusumdur gundede 15 dk wifi kullandıgmız dusunurseniz 1 hafta gitti bnm lindynin sarjı ilk adlgımız zamanda 3 gun gidodu ama asırı kullanıyordum tel görusmesi msjlasma fln.evt iphonela kıyaslamak asırı derecede sacma tmm belki daha özellikli bir tel ama bir kiletlendi mi bataryası yok ve sarjının bitmesini beklemekten baska careniz olmuo.ayrıca video izleme sorunu cokda önemli degil adam gibi görunut kalitesi istiosan anca iphone da bulursun 5800ın video yürütmesi lndyden daha ii mesela ama o takoz tele 500 lira verilecegine lindye vermek dha amantıklı bence dokunmatiginin işlevide harika kalemle calıstırmanın anlamı yok bence. cok gelenceli bir tel.kimseye yuklenmeye gerk yok herkesin zevki farklıdır ben cok memnunum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencan48
    haftasonu taktım sarja bi hafta icinde belki 10dk anca konusmusumdur gundede 15 dk wifi kullandıgmız dusunurseniz 1 hafta gitti bnm lindynin sarjı ilk adlgımız zamanda 3 gun gidodu ama asırı kullanıyordum tel görusmesi msjlasma fln.

Sadece benım telefonun şarjı 7 gün gitmiyormuş demek

Enson şarjı görüşme yapmak ondna sonra mesajlaşmak bitiyor...

Piyasadakı telefonların %90 konuşma süresi 3-4 saatdir çok nadir modellerde bu süre uzuyor
  • quote:

quote:

youtube a giremiyoruz (bolt la giriliyor demeyin aman :)berbet bi görüntü ve ses kalitesiyle video izlemek istemiyorum.)
    flash player gereksinimi duyan videoları açmıyor.

Youtube'ye girme konusu telefonla alakalı bi durum değil, mahkeme kararı ile türkiyede girilmesi yasak, ona bakarsan bilgisayarlarda girmiyor(ek prorgram veya bikaç ayar yapmayınca) o zaman aldıgınız bilgisayarıda geri verin bi zahmet

Flash player ise telefonun işletim sistemi ile alakalı bi durum, her telefonun belli modelleri dışında cogu telefonda aynı sorun var

neden samsungun avukatı hissediyorsun kendini anlamadım :) maaş aldığını düşünmeye başlicam. youtube un mahkeme kararınca kapalı olduğunu biliyorum. ben 15 yıldır bilgisayar kullanıyorum. cep telefonunu bilgisayarı yeni öğrenmeye çalışan insan muamelesi görmekden nefret ederim. başkalarının bi cihazı 6 ay kurcalayarak anladığı şeyleri ben 2 günde anlarım. youtube a geri döneli. evet kapalı. elindeki telefonda youtube için bi menü varmı? varrr. bu menü iphone da varmı? varrr (sakın fiyat karşılaştırması yapma, bu yazılımsal bir fark). peki senin telefonun giriyormuuu? girmiyorrr. iphone giriyormu. giriyorrr. demekki neymiş. bu problem çözülebilirmiş. senin sorun çözmeye çalışmak hoşuna gidiyor olabilir. boş vaktinde çok olabilir. ama bu telefonun sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez. peki sen elindeki telefonla başka herhangi bi siteden video izleyebiliyormusun? sanmam. neden çünkü flashplayer desteği lazım. eee onuda koskoca SAMSUNG çözecek deilya. o size içi elektronik malzemelerle dolu bi kutu satmış. siz onu çalıştırmaya çalışıyorsunuz. ha tamam telefon şık güzel özellikleride fena deil.ama yetmezz. beklentileri karşılamayan bi telefon bu. sen şimdi iphone la fiyatı aynı deilki özellikleri aynı olsun diyorsun. şimdi evinden çık, en yakın büfeye git bi kaşarlı tost iste. tostun geldi ama içinde kaşar yok :) sen hala bu büfeciyi neden savunuyorsun? benim bundan önceki telefonum sonyericsson W800i ydi. neden aldım bu telefonu. walkman ve telefonu bi araya getirdği için. onun dışında 2mp kamera. sony zaten ses ve görüntü sistemlerinde kendini kanıtlamış bi firma bunu kimse inkar edemez. sonuç olarak benim o telefona zamanında verdiğim 950 tl yi adamlar haketti. çünkü bana sunduklarını ben o telefonda gördüm. ama lindy de sunulan şeyler ya yarım yada eksik :) illaki uğraşıp tamamlamanız lazım.

insanın hakkını araması en doğal hakkıdır. dediğim gibi bazen uğraşmak onu indir bunu yükle hoşunuza gidiyor olabilir, benimde gidiyor. ama bi gerçek var. bi ürünü satın aldığınızda onu randımanlı kullanabilmek için bu kadar zahmete giriyorsanız e anlayın artık o üründe bi sorun vardır. ben bugüne kadar aldığım telefonlara sim kartımı takar mp3 resim ve videolarımı koyar kullanırım. programı ben bulmicam bunu satan adam bulacak. sorunu ben çözmicem bunu satan adam çözecek. lütfen hala savunma bana bu telefonu.

son bi ekleme:) ben aldığım bilgisayarları youtube a girmek için almıyorum:) bilgisyarla para kazanmak için alıyorum. ayrıca sadece bi dns numarası girererk bu sorun çözülüyor. telefonla öyle deil. ben sadece telefonla internete girip video izlemek için, kaliteli müzik dinlemek için 170 tl fark ödedim. eğer bunları önemsemesem gider corby alırdım. zaten lindy de şu anda corby gibi gözümde. özelliksiz yani. sen bana iphone yle lindy yi karşılaştırma diyosun ama sen pc yle lindy yi karşılaştırıyosun :) ayrıca teknik bi konudan bahsetmek istiyorum. iphonenin işlemcisi özeldir. o yüzden bu kadar hızlı. ama youtube girmesinin bu işlemciyle hiç bi ilgisi yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnandeg -- 27 Mart 2010; 20:53:29 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.