Şimdi Ara

Samsung'dan Android işletim sistemi taşınabilir medya oynatıcı: Galaxy Player 50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın önde gelen elektronik üreticilerinden Samsung, Android işletim sistemine destek vermeye devam ediyor. Galaxy serisi altında ürettiği cep telefonu ve tabletin ardından taşınabilir medya oynatıcı ile bu serinin ürün gamını genişletti.

Samsung'un Android işletim sistemine yer verdiği taşınabilir medya oynatıcısı sahip olduğu özellikler ile dikkat çekiyor. Beyaz renkli şık bir tasarıma sahip olan Galaxy Player 50'de Android 2.1 (eclair) işletim sistemine yer verilmiş. Depolama alanı olarak 8GB ve 16GB olmak üzere 2 farklı kapasiteye sahip olan medya oynatıcıda 3.2 inç boyutunda çoklu dokunmatik desteği sunan ekran, 802.11b/g/n Wi-Fi bağlantı desteği, 2 mp kamera gibi özellikler yer alıyor. Divx ve H.264 videolarını oynatabilen medya oynatıcıda Android Market, Google Maps Navigation, Youtube ve Gmail uygulamalarına da yer verilmiş.

Samsung'un Android işletim sistemli taşınabilir medya oynatıcısı Galaxy Player 50'nin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz beklenen açıklama yapılmadı.

Görsellerin kaynağı: engadget

• Telefon özelliğinide eklese güzel bir telefon olurmuş :)
  • yan çerçeve kenarlığı braz kalın olmuş oralara birazdaha ekranı genişletse daha olurdu kalas gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

yan çerçeve kenarlığı braz kalın olmuş oralara birazdaha ekranı genişletse daha olurdu kalas gibi duruyor

+1
  • iPod Tocha rakip olabiliceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingin

iPod Tocha rakip olabiliceğini sanmıyorum

Daha önceleri Apple açık ara farkla öndeyken Samsung yeni telefon ve medya oynatıcılarıyla Apple'la rekabet edebilmeye başladı. Bu rekabet ortamından en kârlı kullanıcılar çıkar. İyi bir gelişme.
  • bence Samsung artık biraz abarttı. yani bu model için demiyorum ama bence Samsung kendini biraz daha ağırdan satmalı. adamlar hergün yeni birşey çıkarıyor. bir tanesi almaya karar veriyorsun, daha iyisi çıkıyor, sonra daha da iyisi çıkar diye bekliyorsun. Önemli olan fazla model çıkarmak değil adamakıllı, akılda kalıcı ve başarılı modeller bırakmak. rekabette de aynı şey geçerli. Apple'ın sayılı modeli var ama hepsi biliniyor. ama bunun sebebi model sayısının az olmasının yanında akılda kalıcı ve başarılı modeller üretmeleri. Samsung'un bir sürü modeli var ama kimse çoğunu bilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightSLayer -- 11 Ekim 2010; 21:52:07 >
  • iyi güzelde böyle bir alete niye telefon özelliği koymazlar onu bırak madem telefon özelliği koymuyorsan bu ekran tasarrufu niye koy 5 inç bi ekran madem bişeye benzesin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

iyi güzelde böyle bir alete niye telefon özelliği koymazlar onu bırak madem telefon özelliği koymuyorsan bu ekran tasarrufu niye koy 5 inç bi ekran madem bişeye benzesin..

ipod touch u da neden telefon özelliği yok diye eleştiriyormusunuz ? pek mantıklı gelmedi sonuçta telefon arıyorsanız galaxy s var piyasada
  • 5 inc ekran büyük kalırdı, tam benlik bir alet bu valla, eğer siyahı çıkarsa ve fiyatı 400 civarında seyrederse alabilirim valla seneye bunlardan bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbonurcan

quote:

iyi güzelde böyle bir alete niye telefon özelliği koymazlar onu bırak madem telefon özelliği koymuyorsan bu ekran tasarrufu niye koy 5 inç bi ekran madem bişeye benzesin..

ipod touch u da neden telefon özelliği yok diye eleştiriyormusunuz ? pek mantıklı gelmedi sonuçta telefon arıyorsanız galaxy s var piyasada

Fiyattan kısmak için olabilir mi? Bakınız iphone 4 fiyatı 1600 tl.Ipod touch fiyatı 550-800.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: fbonurcan

quote:

Fiyattan kısmak için olabilir mi? Bakınız iphone 4 fiyatı 1600 tl.Ipod touch fiyatı 550-800.

• Çerçevesine laf eden var Film izlerken parmağını da izlemek istemiyorsan elbette tutmak için geniş bir çerçeve lazım.

Apple haricinde kaç tane adam gibi multimedia özellikleri olan mp4 üreticisi var? Apple istediği gibi at koşturuyor piyasada, siz böyle yeni çıkan ürünlere/firmalara sırtınızı dönerseniz bir mp4 almak için servet ödersiniz. Samsung ucuz ve kaliteli mallar üretiyor, bu da apple'ın tekel politikasına darbe vuruyor. Apple kadar kaliteli olmasa da ucuzluğundan dolayı Samsung kullanmaya devam edeceğim.
  • Apple sadece popülaritesini kullanarak ürün satıyor. iPad çıkardı sanki tableti kendisi bulmuş gibi bir imaj yarattı. Halbuki Archos, Cowom, Viliv gibi küçük üreticiler uzun zamandır bu tip ürünler çıkarıyor. Medya oynatıcılar içinde geçerli bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

5 inc ekran büyük kalırdı, tam benlik bir alet bu valla, eğer siyahı çıkarsa ve fiyatı 400 civarında seyrederse alabilirim valla seneye bunlardan bir tane.

ucuzlar seneye :D
  • Navigasyon özelliği kesin var mı?
  • acaba bu cihaz bütün video formatlarını destekliyormu yoksa ıphone gibi sadece 1 video formatımı oynatıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.