Şimdi Ara

Samsung’da GTX 1060 ekran kartlı oyuncu dizüstü bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Intel’in oyuncu dizüstüler için yeni Coffee Lake işlemcileri piyasaya sürmesi ile birlikte yoğun bir tanıtım trafiği başladı. Pek çok sektör devi birbiri ardına oyuncu dizüstülerini piyasaya sürüyor. Bunlardan birisi de Samsung.

Samsung Odyssey Z özellikleri ve fiyatı

Samsung Odyssey Z adındaki oyuncu dizüstü bilgisayarı 15.6 inçlik ekranında Full HD çözünürlük sunuyor. 6 çekirdekli Intel Core i7-8850H işlemcisinden güç alan bilgisayar 6GB Nvidia GeForce GTX 1060 ekran kartı barındırıyor.

Nvidia Max-Q tasarımını benimsediği için 17.9mm kalınlık değerine ulaşabilmiş. Bu da onu oldukça ince yapıyor. Yeni Z AeroFlow soğutma sistemi ise çift fan ile alt ve üstteki geniş boşluklardan havayı alarak kenar kısımlardan bırakıyor. Geniş buhar odası ile birlikte 100W üzerinde soğutma kapasitesi mevcut.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

16GB’a kadar DDR4-2400MHz RAM bellek ve 1TB’a kadar SSD depolama seçenekleri sunan modelde USB Tip-C, USB Tip-A, HDMI gibi pek çok çıkış yer alıyor. Ön kısımda çift 1.5W hoparlör bulunurken batarya ise 54Whr kapasiteye sahip. Arka aydınlatmalı klavyede trackpad sağ tarafa yerleştirilmiş.

Intel Core i7-8750H işlemci seçeneği de olan Samsung Odyssey Z oyuncu dizüstü bilgisayarı en erken yaz sonlarında piyasaya çıkacak. Başlangıç fiyatı olarak 2000$ seviyeleri belirlenmiş. 

• Fiyatı haberimizde diyerek yazınız sonunda fiyatı belli değil demek. :D:D

• çerceveleri hariç baya şık olmuş

• Olm bu donanımhaber editörleri çok büyük troll.

• başlıkta özellikler ve fiyatı yazıp yazının sonunda fiyatı belli değil demek
    bence terbiyesizlik

• Bir Ekrem klasigi ...

• şaka gibi bir editör haberi daha..fiyatı belli değil ama trolleyen bir editör..

• quote:

Orijinalden alıntı: Herhangibirkullanici

Olm bu donanımhaber editörleri çok büyük troll.

Öyle deme geçen yeni nesil nvidia ekran kartlarının çıkış tarihleri sızdı diye konu açmışlar, konuda tarih yoktu. Tarihi göremedim yazdım mesajı silmişler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalancılık moda oldu tabi.
  • Oyuncu laptoplarını kim alıyor ya

Cidden çok merak ediyorum

yükseltme seçeneği sıfır ve imkanıda yok

• Mor ötesi ışıkla bakınca fiyat görünüyor iftira atmaya utanmıyormusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: eric13

Bir Ekrem klasigi ...

Bence bilinçli bir davranış, üyeleri böyle böyle bağımlı hale getiriyorlar. Bu tip haberleri gören stres atmak için basıyor yorumu.

Ekrem71 boş bir adam olup böyle saçma şeyler yazıp editör kalabilme ihtimali var mıdır sizce? Varsa vahim tâbi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw bu arkadaşlar (Samsung) Türkiye dizüstü piyasasından çekileli çok oldu, fiyat olsa ne yazaaar, olmasa ne yazar...

• Clickbait haber yakıştı mı şimdi donanımhaber'e?

• asus gx501 çakması olmuş

• Klavyenin dipte olmasını mantıklı buluyorum. Görüntü olarak ters gelebiliyor ama özellikle sıcak günlerde eller terleyince kasaya zamanla zarar veriyor. Ayrıca genelde wasd tuş konumunda işlemci ya da ekran kartı oluyor ve ısınıyor. Bu konuda da yardımcı oluyor.

Editöre e gelince. Yazıklar olsun....

• Ekrem71 i magazin editörü yapmak lazım
  • Klavye ve Touchpad'in konumu skandal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh parayı kırdı gene herhal billur geçmeye başlanmış.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.