Şimdi Ara

Samsung'da 200 TL Hediye Çeki Fırsatı (SICAKTAN YANIYOR) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
31
Favori
109.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fthbsbg

Elimde hanimin s6 edge cihazi vardi cihaz tertemiz fakat artik sarj tutmuyor batarya degisimi vs ilede ugrasmak istemiyorum 5 senedir kullaniyor. Degisim zamani programini indirdim 855₺ fiyat bicti cihaza kod verdi. 200₺ indirim ile birlesirse m30s alayim iyi fiyata geliyor dedim. Ama cihaz degisiminden yararlaninca taksit olayi kalkti birde kodu giriyorum kabul etmiyor bu sekilde alim yapan oldumu ?
    Aynı anda iki kampanyadan yararlanamazsınız dedi müşteri hizmetleri. Bugün ben de aynı sorunu yaşadığım için biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    Bi an altin vurus galiba demistim ama olmadi 👎🏻 Ayip etti samsung hazir aradan hanimin telefonuda cikaracaktik. Suan cok kararsiz kaldim alip almama konusunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çek linkide uçmuş. alınmıyor artık.
  • hocam linkte problem yok
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler m30s aldım 1.799 yazıyor yapıkredide 12 taksit toplamda 1635 çekildi diyor
  • Artık vermiyor sanırım bitti. Anasayfaya yönlendiriyor

• Bu m30s i canli gören var mi
    Xiaomi note 8 pro ile kiyaslarsak nasil

• Bu konu sayesinde ben de 200 TL indirim ile dün saat sipariş verdim
    Bundan sonra saat alacaklara belirteyim peşin fiyatına 9 taksitte sorun yaşanıyor. 4 defa 3D SMS geldi ama giriş ekranı gelmedi. Telefonla MH bağlandı öyle 6 taksitle alabildim. 9 taksit kalkmış dedi bana

• İptal olan kodu pegasusdan alın diyorlar. Kodu geri alabilen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 21 Ocak 2020; 16:54:36 >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli aldınız hocam? Kaç liraya geldi?

• ıamonlyhuman kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Watch Active2 44mm Aluminyum Mat Gümüş 1599TL idi, hediye çeki ile 1399 TL’ye 6 taksitle aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 21 Ocak 2020; 21:32:7 >
    Güzel saat. Güle güle kullanın.

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor
    Link şu:

https://kart.samsung.com.tr/?utm_campaign=pegasus&utm_medium=QR&utm_content=headrest&utm_source=frontf

• spider43 S kullanıcısına yanıt
    Fiyat 1999. 200 çek ile 1799'a iniyor. Sonra taksitlendirme ile nasıl 1635'e iniyor? Orada da mı kampanya var.

Eşime alacağım. Redmi note modelleri ile bunun arasında kaldım. Samsung'tan yanayım gerçi.
  • cglynfrk kullanıcısına yanıt
    Samsung kampanyayı 12 taksite göre faizlendirmiş bankayla. 6 taksit seçince 1730 civarına geliyor. 1.25 di sanırım faiz onuda erken kapama yaparsanız peşin olarak 1635Tl oluyor. Ama kupon kullanırken dikkat edin. Sipariş iptal olsa dahi kupon yanıyor. İlk denememde bankaya girmedi 2.de kredi onaylanmadı farklı bir kredi başvurusu varmış. Onu iptal edip başvurdum bu sefer oldu işlem. 2 kod güme gitti.
  • Kod almaya çalışırken gelen şifreyi giriyorum ama kod çıkmıyor sadece isim yazıyor . Kod nasıl alıyoruz 2 hatla yaptım ikisinde de şifre kısmı boş cıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: SsepuLtura_

Kod almaya çalışırken gelen şifreyi giriyorum ama kod çıkmıyor sadece isim yazıyor . Kod nasıl alıyoruz 2 hatla yaptım ikisinde de şifre kısmı boş cıktı
    Hediye çeki cüzdan (Wallet) uygulamalarına ekleniyor
    Kurulu değilse sorun çıkıyor olabilir

Wallet uygulaması var aldığım bi numaran kod geldi başka bir numara denedim vermedi boş çıktı . Her cihazdan tek şifremi alıyoruz

• SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt
    Olabilir
    Sitedesinde ayrıntılı bilgi yok

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.