Şimdi Ara

Samsung'da 200 TL Hediye Çeki Fırsatı (SICAKTAN YANIYOR) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
31
Favori
109.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    memnunum, migros çeki gelirse daha da memnun olurum tabi
    ürün iyi. öncesinde gear sport kullanıyordum hala duruyor gerçi köşede . ona göre oldukça hafif. şarj 3-4 gün çıkarıyor. gear sport 2 gün gidiyordu. ve bana göre zarif bir alet bir de. pişman etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordelio91

Active 2den memnun musunuz?
    hemen hemen 8 aydır kullanıyorum önsipariş ile almıştım kesinlikle f/p saati

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PGS başlangıçlı kodların geçerliliği sona ermiş sanıyorum. Kampanya olarak belirtilmesine rağmen uygulamanın verdiği kod m31 cihazında geçersiz oluyor.
  • bitti mi kampanya?
  • cool_boy10 C kullanıcısına yanıt
    Hocam son vergi arttırımı sonrası telefonlar 400-500 lira zamlanıyor.Stokta göstermiyor haliyle cihazları.
  • mart sonu gibi alışveriş yapıp, migros çeki alan varmı. Müşteri hizmetlerini aradım döneceğiz dediler hiç bir şey olmadı.
  • 200 tl çek hala geçerli mi ve mağazalarda da kullanılabiliyor mu biliyor musunuz?
  • arkadaşlar active 2 alıp çeki gelen var mı? çeki gelmeyenler nasıl bir yol izleyecek? thh ye şikayet eden var mı?

• Thh hakem heyeti ne başvuru yaptık bakalım. Bir sonuç çıkar mı acaba? Bide süreç ne kadar sürer acaba. Şikayetvar.com üzerinden şikayet yapsak bir şey çıkar mı acaba. Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • THH başvurusu yapan arkadaşlar Firma Unvanı * kısmına SAMSUNG ELECTRONICS ISTANBUL PAZARLAMA VE TİCARET LTD. ŞTİ mi yazıyorsunuz DRK AKSESUAR VE İLETİŞİM HİZMETLERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC. A.Ş. mi yazıyorsunuz. Ben de az önce tekrar görüştüm en geç geçen cuma demişlerdi şimdi tekrar migros kaynaklı sıkıntı dediler. THH ne başvuracağım ama maille gelen fatura da drk yazıyor shop.samsung üzerinden almama rağmen. kendi sitelerinde bilgi toplumu hizmetlerinde samsung electronics yazıyor. ve bir de şöyle bir durum var. mail ile gelen faturada migros ile ilgili herhangi bir ibare yok ancak sitede detayda miigros 150 tl hediye çeki yazıyor. fikirlerinizi bekliyorum.
  • Çekler ne zaman gelecek arayn var mı

• Active 2 yi kaçırdık, iyi fiyatmış. Kampanya bitti sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çeklerin üzerine yattılar galiba
  • Bugün çek için sürekli erteledikleri cevabı zorlada olsa verdiler. Neymişte kampanyadan yararlanmışım da vs. vs. Diyorum ki siparişi verirken kodu girsemde çek hakkım var diyor, faturamda çek ayrıca belirtiliyor. Müşteri temsilcisi ile baya bi kapıştık ki hiç huyum değildir. Müdürüne bağla diyorum bağlamıyor, ismini ver müdürünün diyorum vermiyor, samsung merkezine şikayet edecem koreye. Sağlam bir mail döşeyecem ingilizce. Sizin distiribütorlük verdiğiniz firmayada sizede lanet olsun şeklinde. Daha önce işe yaradı, bakalım bu sefer ne olacak.
  • Cem kullanıcısına yanıt
    yazacağınız ingilizce maili paylaşırsanız biz de iletelim. ben tüketici hakem heyetine başvuru yapmıştım ama bu düzenbazlığı yurtdışındaki bağlantılarına da iletmek istiyorum.
  • Cem kullanıcısına yanıt
    E-devlet tüketici hakem heyetine başvurum 4 Mayısta samsungdan savunma istendi şeklinde, henüz başka gelişme yok.
    Yazacağınız maili paylaşırsanız ben de gönderirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackboy55555

E-devlet tüketici hakem heyetine başvurum 4 Mayısta samsungdan savunma istendi şeklinde, henüz başka gelişme yok.
    Yazacağınız maili paylaşırsanız ben de gönderirim.
    hocam yazacamda bi firsat olmadi. eger sizin firsatiniz olursa turkce yazip bana gonderirseniz ing ceviririm. hafta sonundan once yazma sansim olmayacak.

• Edu tr hesapla alıp migros çeki gelen var mı

• tüketici hakem heyetine başvuruda bulunmuştum migros çekiyle alakalı. geçen hafta tarihli güncellemede son işlemler olarak firmanın savunmasının istendiği yazıyor. olumlu ya da olumsuz sonucu paylaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: termomuk

tüketici hakem heyetine başvuruda bulunmuştum migros çekiyle alakalı. geçen hafta tarihli güncellemede son işlemler olarak firmanın savunmasının istendiği yazıyor. olumlu ya da olumsuz sonucu paylaşacağım
    Bir kaç kere müşt, hizmetleri ile görüştüm, sonra şikayet var a yazdım, beni tekrar aradılar. Hep aynı şeyi söylüyorlar. Neymişte alışverişimden sonra ekip değerlendirmiş. 50 kere sordum, neden alışveriş anında uyarı vermedi, alışverişi tamamladığımda bile çek gönderilecek dedi, resmi faturamda dahi görülüyor ama çeki haketmemişim. Saçma sapan cevalar yazıp duruyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.