Şimdi Ara

Samsung'da 200 TL Hediye Çeki Fırsatı (SICAKTAN YANIYOR) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
32
Favori
109.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

+Daha iyi kamera
    +6gb ram 128gb depolama
    +Gorilla Glass var
    +Kutudan Android 10 ile çıkıyor
    +Daha iyi GPS ve 4G çekimi

Ben fiyat düşmesini bekleyeceğim M31 için. Aslında M21 diye bir modeli var Samsung'un ama bir türlü getirmiyor. Yurtdışında A51 neredeyse M31'in 2 katı fiyata satılıyor bizde aynı fiyata. Düşünün M31 fiyatı nasıl sisirilmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M30s iyi fiyat ama iş bankasına da 150 lira puan veriyor. Ama sayaç işlemiyor. İş bankasında sayaç işleyen oldu mu?

• Arkadaşlar m30s kod ile almayı düşünüyorum ama garanti bankasına bildiğiniz kampanya var mı kombo yapabileceğim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu samsung kart ne oluyor arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • devlet sırrı gibi saklanan edu uzantılı mail kampanyası buymuş ;

https://shop.samsung.com/tr/egitim-kampanyasi?orderby=11

sadece tablet kulaklık ve saatlerde geçerli sanırım, 30 nisan son tarih görünüyor , ihtiyacı olan değerlendirsin, adam gibi soruları görmezden gelip yapılan boş reklamlara itibar etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 24 Nisan 2020; 21:52:34 >
  • m30s garantıyle kac e gelıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 24 Nisan 2020; 21:47:39 >
  • Drlaw38 D kullanıcısına yanıt
    KDV'siz tutardan hesaplanıyormuş. Kod ile düşen 200 lirayı avantajix düşmedi. Alışverişi 1694,07 TL gördü. 74,54 TL Onay bekleniyor diyor şuanda.
  • Rubnec kullanıcısına yanıt
    Aynı komboyla bende aldım hocam , teşekkürler kartı kuzenimden aldım :) yalnız puan işlememiş ama bu durumda olanlar bankayla konuşmuşlar yatacak diyorlarmış , sanırım bir problem olmaz . Avantajix bende başta 33.5 tl yazdı mesaj atıp düzelttirdim şimdi 75 tl oldu
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    şu an almaya çalışıyorum, kod uygulandı diyor ama indirim olmuyor

• Indirim kodunu denediyseniz tekrar gecerli olmuyor yeni kod gerekiyor

• Migros hediye çeki gelen olursa yazabilir mi.
  • Migros çeki bekliyoruz hala gelmedi

• Cem kullanıcısına yanıt
    10 Nisan'da almış olduğum M30s'in hediye çeki dün telefonuma mesaj olarak geldi. Ancak az önce Migros Sanal Markette alışverişte denedim kabul etmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironic

10 Nisan'da almış olduğum M30s'in hediye çeki dün telefonuma mesaj olarak geldi. Ancak az önce Migros Sanal Markette alışverişte denedim kabul etmedi
    mart sonunda aldım. Hani acelesi yok ama unutturmasınlar. Şu sıralar aşırı yoğunum unutmuşum migros çekini tesadüfen m30s konusuna bakarken aklıma geldi çek alacağım oldu. yanlışlıkla mesaj silme potansiyelimde var.

• Cem kullanıcısına yanıt
    Samsung Müşteri Hizmetlerine sorun isterseniz, göndermişlerse de yine versinler. Ben yarın da deneyeceğim yine hata verirse soracağım.
  • Arkadaşlar genelde bi ürünle birlikte hediye çeki vb veriliyorsa iade süresi geçtikten sonra verirler çünkü hem hediye çekini kullan hem ürünü iade et istemiyorlar.

DH'deki biz ölücüleri firmalar da artık tanımaya başladı
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.