Şimdi Ara

Samsung'da 200 TL Hediye Çeki Fırsatı (SICAKTAN YANIYOR) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
32
Favori
109.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam gelmiyor kod denedim ben sizin tavsiye ettiğiniz şeyi denemesem zaten müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeyecektim
  • BeranKule B kullanıcısına yanıt
    selamlar dün gece yaptım dediğinizi bu sefer kod geldi ayrıyetten babamın telefonunada yaptım onada geldi bugün sipariş verecektik yine bir pürüz çıktı bu seferde aldığımız world kart bir sefere mahsus bankamatiğe girmesi gerekiyormuş aktif olabilmesi için 2 kez kodumuzu harcadık vazgeçtik almaktan nasip değilmiş
  • runelgna kullanıcısına yanıt
    Aksine bende konustum gelecek sezon icinde aktif erebiliyormuşuz. Zaten son kullanim tarihi var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben MH yetkisiz bilgisiz adamlarını muhatap almam. Kampanya Şartları çok açık. Kimse geri atmasın her türlü kazanır.
    KAMPANYA KOŞULLARI
    “12 Ay Süreli BEIN Connect Super Lig Sezonluk Paketi” Detayları:
    Hediye paketi içeriği 12 ay süreli BEIN Connect Super Lig Sezonluk Paketi : 4 Ekranda kullanılmak üzere (web’te, cep telefonunda, tablette ve Smart TV’de) 12 ay süre ile Ulusal Kanalların yanı sıra, vahşi yaşamdan doğaya, bilimden teknolojiye dünyaca ünlü belgesel kanallarını ve Super Lig maçlarının tamamının hediye olduğu paketi kapsamaktadır.
    Kampanya kapsamında kullanıcıya hediye edilen BEIN Connect Super Lig Sezonluk Paketi’nin kampanya süresi sona erdiğinde, müşterinin başkaca bir talebi olmadığı takdirde, Super Lig Sezonluk Paketi kendiliğinden herhangi bir ihbar olmaksızın sonlanacaktır. Hediye paketinin süresinin sona ermesinin akabindeki süreçte Samsung ve DRK Aksesuar’ın herhangi bir dahli veya sorumluluğu bulunmamaktadır.
    Bu kampanya henüz BEIN Connect üyesi olmayan Müşteriler için kullanılabilecektir. Mevcut taahhütlü BEIN Connect üyeleri üyeliklerini iptal edip bu kampanya ile yeniden üye olamazlar.
    Bu kampanyadan tacirler ve Samsung çalışanları yararlanamaz.
    Şifreler tek kullanımlık olup kaybedilmeleri durumunda müşteri hakkını kaybetmektedir. Samsung'un kaybedilen şifrelere ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
    BEIN Connect kendisine ait Dijital paketler, Şifreler, hizmetler ve servislere ilişkin şikayetlerden bizzat sorumlu olup, işbu sorumluluklarını tüketiciye karşı yerine getirmekle yükümlüdür. BEIN Connect tarafından sağlanacak ürün ve hizmetlere ilişkin olarak Samsung’un herhangi bir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.
    BEIN Connect hediye paketleri hediye şifreleri ürün teslimatından sonra 15 iş günü içerisinde sipariş sırasında belirtilen telefon numaralarına veya e-posta adreslerine 3. tarafça gönderilecek olup, Samsung sorumlu değildir. Kullanıcılar, BEIN Connect üyeliğini başlatmak için, alacakları kampanya şifreleriyle BEIN Connect Çağrı Merkezi (02124737373) numarasını arayarak başvurularını en geç 31.12.2020 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde hak kaybı yaşanacak olup, kampanyadan faydalanamayacaklardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boyner çeki gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

boyner çeki gelmiş.
    ben göremedim nerede hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

ben göremedim nerede hocam.

Alıntıları Göster
    https://shop.samsung.com/tr/boyner-hediye-ceki-kampanyasi-2020

tab s5e almayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

https://shop.samsung.com/tr/boyner-hediye-ceki-kampanyasi-2020

tab s5e almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    m30s almayı düşünüyorum on da yokmuş

• https://shop.samsung.com/tr/akg-y100-kablosuz-kulaklik-mavi

bu kulaklığı düşünen varsa pm atsın s5e aldım yanında gelicek açmayacağım.Piyasadan en düşük 50 lira aza veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firruzee

Aksine bende konustum gelecek sezon icinde aktif erebiliyormuşuz. Zaten son kullanim tarihi var
    Merhaba, digitürk'ü mü aradınız direk? Kodunuzu söylediniz, sonra bunu mu söyledi?
    Canli yardimdan konuştum boyle bir kod elimde var gelecek sezon icin kullanabilirmiyim diye sordugumda evet dedi bu konusmayi bana gösterirmisiniz diye sordugumda ekran görüntüsü alin dedi bende ekran goruntusu aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: Firruzee

Canli yardimdan konuştum boyle bir kod elimde var gelecek sezon icin kullanabilirmiyim diye sordugumda evet dedi bu konusmayi bana gösterirmisiniz diye sordugumda ekran görüntüsü alin dedi bende ekran goruntusu aldim
    Samsung'un canlı yardımı mı?
  • Yeni Kampanya

Samsung Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık + 150 TL Boyner Hediye Çeki = 499 TL

Samsung'da 200 TL Hediye Çeki Fırsatı (SICAKTAN YANIYOR)

fena değil gibi

• Elinde fazla kupon kodu olan var mı ?
    Galaxy Watch Active2 ye 200 tl indirim + 200 tl boyner kampanyası başlatmışlar.

• Paracokomel P kullanıcısına yanıt
    kodun üzerinde güncel yazıyor hocam bi dene
  • GÜNCEL KAMPANYA - 7 Mart 2020

--> Galaxy Watch Active, 200 TL indirimle 1.299 TL ve +200 TL Boyner çeki hediyeli

• GÜNCEL KAMPANYA - 12 Mart 2020

--> Galaxy Watch Active / Under Armour - 1.199 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeranKule -- 12 Mart 2020; 19:0:32 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.